Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Hello

Pytania tylko i wyłącznie do mężczyzn

Polecane posty

Gość Ggghhhf
4 minuty temu, Gość Kobieta napisał:

Nie, nie lubię. Ale jak mam wybierać między choćby pojedynczą wizytą u prostytutki i ...iarzem to wybralabym z bólem serca mniejsze zło czyli to drugie. 

Czyli wybór mniejszego zła ale Każda decyzja Tak czy inaczej nie dobra

Gość Esteta
31 minut temu, Gość Kobieta napisał:

Facet który był u prostytutki byłby dla mnie skreślony. Gardzę facetami którzy muszą płacić za seks i traktują kobiety przedmiotowo, bo na tym polega "kupowanie" kobiety i korzystanie z takich kobiet,mimo że one się brzydza tymi facetami i robią to tylko dla kasy. Wolałabym już żeby facet zaliczył 100 kobiet na imprezach itp, one przynajmniej robiły to z tym facetem dla przyjemności i miałabym dla takiego faceta przynajmniej jakiś szacunek 😅

Tak się składa że miałem nieco ponad 50 kobiet (straciłem rachubę) w tym ANI JEDNEJ prostytutki, czysty zadbany przebadany i już jak mam kobietę to jej nie zdradzam. Wolałabyś takiego? :)

Gość Kobieta
20 minut temu, Gość Esteta napisał:

Tak się składa że miałem nieco ponad 50 kobiet (straciłem rachubę) w tym ANI JEDNEJ prostytutki, czysty zadbany przebadany i już jak mam kobietę to jej nie zdradzam. Wolałabyś takiego? 🙂

Jak najbardziej, choć watpiłabym czy ktoś tak doświadczony długo pozostanie wierny, dlatego napisalam o mniejszym zlu😜 Ale jeśli faktycznie bylby wierny to takiego faceta bym jak najbardziej zaakceptowała, w przeciwieństwie do tego co korzystał z prostytutki 😉

Gość Terazja

Pierwszy raz u prostytutki byłem gdzieś w wieku 23 lat bo chciałem spróbować naprawdę ostrego, brutalnego robienia laski.  Głupio było tak sponiewierac własną dziewczynę. Kolejny raz który mi zapadł w pamięci to młoda dziewczyna, myślę że 18 lat nie miała, która zrobiła mi naprawdę głębokie gardło.  Od tamtej pory wiem że to nie zależy od chęci czy umiejętności ale budowy przełyku. 

Kolejny raz który pamiętam, byłem już żonaty, to dziewczyna u której spędziłem 3 kolejne dni. Był długi weekend, żona wyjechała A ja sam zostałem w mieście.  Siedziałem u niej po 4-5 godzin przez 3 dni. Tak do siebie pasowalismy że aż to było zadziwiające. Jej się chyba też podobało, bo płaciłem jej tyle co za godzinę A zostawalem znacznie dłużej. 

No i ostatnia pani na której zacząłem się uczyć bycia Greyem.  Dzięki niej z żoną wiedziałem już jak pejdzem operować. 

A oprócz tego kilkadziesiat innych sytuacji. Bardzo często że mną rozmawiają, opowiadają historię życia itp itd.  Opowieści "studentek" pozwalają mi całkiem inaczej patrzeć na studentki, na pewno będę nadopiekunczym ojcem bo też mam corke. I dzięki temu że wiem jak wygląda ciemna strona miasta będę mógł chronić swoje dziecko. 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować