Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Mój facet nie chce mieć ze mną dziecka

Polecane posty

Gość Gość

Od czterech lat spotykam się z super facetem. Ja mam 32 a on 41 lat, od 1,5 roku razem mieszkamy. Mój facet ma córkę, miał 17 lat jak się urodziła. Po paru latach rozstał się z matką dziecka i córka mieszkała z nim na co dzień. Jest świetnym ojcem i na z córką bardzo dobre relacje, niedawno się od nas wyprowadziła bo właśnie skończyła studia. Zawsze podziwialam go, że choć został ojcem tak młodo to podszedł do tego bardzo odpowiedzialne, brał aktywny udział w życiu dziecka ( bo matka nie dorosła do tej roli i mało zajmowała się dzieckiem) jednocześnie ucząc się w technikum i pracując po szkole w osiedlowym kiosku. Jego rodzice się wypieli na niego i pomagali mu tylko rodzice byłej żony. Skończył szkołę, założył firmę a przy tym był przy swoim dziecku, chodził na przedstawienia, szył stroje karnawałowe, często jeździli razem na wycieczki rowerowe i spływy kajakowe. Bardzo chciałabym mieć z nim dziecko bo wiem, że jest świetnym ojcem, ale on nie chce słyszeć o dziecku bo jak mówi: ma już dorosłą córkę. Myślałam początkowo, że boi się pieluch i tych pierwszych etapów, ale ostatnio powiedział mi coś takiego, że pękło mi serce. Gdy po raz kolejny poruszyłam temat dziecka to się pokłóciliśmy i wykrzyczałam mu, że skoro podobno jestem najważniejsza osobą w jego życiu to powinien uszanować moje pragnienie dziecka. Odpowiedział mi na to, że nigdy nie będę najważniejsza kobietą w jego życiu, bo zawsze będzie nią jego córka...

Nie wiem co robić,co myśleć, jestem rozbita, chyba za bardzo go kocham by odejść ale nie widzę sensu w małżeństwie bez dziecka. Bardzo się zawiodłam bo liczyłam, że taki wspaniały ojciec na pewno się zgodzi na powtórkę z rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądra

Dlatego nigdy nie brać rozwodników czy dzieciaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×