Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nimtrix

Popadam w obłęd

Polecane posty

Gość Nimtrix
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jesteś C I O T A i tyle. Masz szansę coś zrobić. Jeśli nie dla siebie to chociaż dla tej kobiety. Wytłumaczyć jej co się stało, przeprosić cokolwiek. Będziesz płakał w poduszkę i żalił się na forum, bo boisz się ruszyć 4 litery i wziąć życie we własne ręce. 

Łatwo powiedzieć trudno zrobić.Jestem frājerem cìotą i tchórzem dokładnie tak jak piszesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rineri
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jesteś C I O T A i tyle. Masz szansę coś zrobić. Jeśli nie dla siebie to chociaż dla tej kobiety. Wytłumaczyć jej co się stało, przeprosić cokolwiek. Będziesz płakał w poduszkę i żalił się na forum, bo boisz się ruszyć 4 litery i wziąć życie we własne ręce. 

A ty jesteś kuťafon który ma problem do kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Nimtrix napisał:

Łatwo powiedzieć trudno zrobić.Jestem frājerem cìotą i tchórzem dokładnie tak jak piszesz 

I długo chcesz taki być? MI na prawdę nie chodzi, o to by Cię obrażać. Możesz coś zrobić facet. Zaciśnij zęby i rzuć się w tą przepaść. Daje Ci gwarancje, że gdy to wszystko się wyjaśni to zaśniesz spokojnie. Nie ważne, w którą stronę to pójdzie. Jeśli masz pole manewru, to zrób coś. Jeśli kochasz, tą kobietę, tylko miałeś zaćmienie i odwaliłeś, to nie odpuszczaj tak łatwo. Walcz, życie nie zrobi niczego za nas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Rineri napisał:

A ty jesteś kuťafon który ma problem do kobiet

Ty głupia babo. Przecież namawiam, tego faceta, żeby przeprosił tą kobietę. Gdzie ja napisałem coś złego o kobietach? Idź się lecz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rineri
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Ty głupia babo. Przecież namawiam, tego faceta, żeby przeprosił tą kobietę. Gdzie ja napisałem coś złego o kobietach? Idź się lecz. 

Kuťafon przez duże K.Ty namawiasz poprzez obrażanie go?! Sam idź się lecz dodatkowo niech lekarz stwierdzi czy masz jajaa😂 Jak są to małe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Rineri napisał:

Kuťafon przez duże K.Ty namawiasz poprzez obrażanie go?! Sam idź się lecz dodatkowo niech lekarz stwierdzi czy masz jajaa😂 Jak są to małe 

Lepiej powiedzieć komuś w prost, że zachowuje się jak C I O T A, niż głaskać po główce i użalać się nad jego losem . Widzę zmieniłaś front. Najpierw mam coś do kobiet, teraz jestem, zły bo obrażam autora co jeszcze? Smoki też tam były? Nie powiedziałaś w tym temacie nic konstruktywnego, więc przerzuć się na inny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nimtrix
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

I długo chcesz taki być? MI na prawdę nie chodzi, o to by Cię obrażać. Możesz coś zrobić facet. Zaciśnij zęby i rzuć się w tą przepaść. Daje Ci gwarancje, że gdy to wszystko się wyjaśni to zaśniesz spokojnie. Nie ważne, w którą stronę to pójdzie. Jeśli masz pole manewru, to zrób coś. Jeśli kochasz, tą kobietę, tylko miałeś zaćmienie i odwaliłeś, to nie odpuszczaj tak łatwo. Walcz, życie nie zrobi niczego za nas. 

Kocham.Każdego dnIa myślę żeby jej to powiedzieć przeprosić i nic.Na myśleniu się kończy.Czasem mam wrażenie że do końca normalny nie jestem.Zacisnąć zęby w końcu może to zrobię bardzo bym chciał żeby to było jak najprędzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Nimtrix napisał:

Kocham.Każdego dnIa myślę żeby jej to powiedzieć przeprosić i nic.Na myśleniu się kończy.Czasem mam wrażenie że do końca normalny nie jestem.Zacisnąć zęby w końcu może to zrobię bardzo bym chciał żeby to było jak najprędzej

Ile czasu minęło od waszego rozstania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rineri
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Lepiej powiedzieć komuś w prost, że zachowuje się jak C I O T A, niż głaskać po główce i użalać się nad jego losem . Widzę zmieniłaś front. Najpierw mam coś do kobiet, teraz jestem, zły bo obrażam autora co jeszcze? Smoki też tam były? Nie powiedziałaś w tym temacie nic konstruktywnego, więc przerzuć się na inny. 

Oj aż mi odebrało mowę z wrażenia.Dziękuję dawno tak się nie uśmiałam.Miłego dnia życzę i jeszcze na pożegnanie jesteś kuťafonem i nie zmienisz tego.A że lubisz obrażać w twoim myśleniu niby to jest dobre to inna sprawa.Spier....  na szczaw papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nimtrix
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Ile czasu minęło od waszego rozstania?

Pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Nimtrix napisał:

Pół roku

Czy ona kogoś ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Nimtrix napisał:

Pół roku

Zresztą, to czy kogoś ma nie jest istotne.

Myślę, że to odpowiedni czas wiesz? To idealny czas by wszystko przemyśleć i sobie ułożyć. Dłuższa przerwa może sprawić, że stracisz ją bezpowrotnie. To jest ten moment. Nie możesz nad tym myśleć, musisz to po prostu zrobić. Plastry trzeba zrywać szybko.

Weź telefon i napisz jej sms'a- Cześć, czy miałabyś ochotę na spacer? Chciałbym porozmawiać. 

 

I tyle, nic więcej. Zobaczysz co odpisze. Zrób to teraz, nie zastanawiaj się, nie myśl, po prostu zrób. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nimtrix
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Czy ona kogoś ma?

Nie ma.Kręci się koło niej nie jeden adorator ale nie chce nikogo.Jest sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Nimtrix napisał:

Nie ma.Kręci się koło niej nie jeden adorator ale nie chce nikogo.Jest sama

To bardzo pozytywny znak. Zrób tak jak pisałem wyżej. Zrób to! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nimtrix
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Zresztą, to czy kogoś ma nie jest istotne.

Myślę, że to odpowiedni czas wiesz? To idealny czas by wszystko przemyśleć i sobie ułożyć. Dłuższa przerwa może sprawić, że stracisz ją bezpowrotnie. To jest ten moment. Nie możesz nad tym myśleć, musisz to po prostu zrobić. Plastry trzeba zrywać szybko.

Weź telefon i napisz jej sms'a- Cześć, czy miałabyś ochotę na spacer? Chciałbym porozmawiać. 

 

I tyle, nic więcej. Zobaczysz co odpisze. Zrób to teraz, nie zastanawiaj się, nie myśl, po prostu zrób. 

Tylko że ja zachowałem się jak deb... i skasowałem ją z fb i innych portali nie odbierałem tel nie odpisywałem gdy dzwoniła i teraz tak po prostu po tym wszystkim mam napisać do niej......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
52 minuty temu, Gość Gosc napisał:

To idź sobie ku*** strzel w łeb. Posrane czasy, a takie c i o t y powinno się zrzucać ze skały.

Mam dokładnie tak samo!!! 
 

Ona odwaliła rok temu pewną akcje i mnie zostawiła. Chodzi po koleżankach płaczę, że mnie kocha, że tęskni. Wiem o tym, bo mi o tym mówią. Czy ze mną porozmawiała? Nie! A chętnie spróbowałbym jeszcze raz. 

Gdy zaskakujące w ciążę chciała z tobą spotkać się, nie chciała być z ojcem dziecka, prz3spalibyscie się i myslalbys,  że to twoje, instynktownie nie chciałeś, potem też chciała proponując tobie wychowanie nie swojego dziecka tez nie chciałeś, być może nie udzwignalbys ciężaru wychowywania nie swoich dzieci i spotkań z ich ojcami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Nimtrix napisał:

Tylko że ja zachowałem się jak deb... i skasowałem ją z fb i innych portali nie odbierałem tel nie odpisywałem gdy dzwoniła i teraz tak po prostu po tym wszystkim mam napisać do niej......

Tak, teraz po tym wszystkim masz napisać do niej. Pójść z nią na ten cholerny spacer i ją przeprosić jeśli ona na to pozwoli. Pisz! NIe myśl, po prostu napisz tego smsa przecież to nic nie kosztuje!!! Krzywdy Ci za to nie zrobi. Ja mam dziś trochę czasu siedzę tutaj. Napisz i jakoś damy radę! Pomogę a ile będę mógł! 

Napisz teraz! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Nimtrix napisał:

Tylko że ja zachowałem się jak deb... i skasowałem ją z fb i innych portali nie odbierałem tel nie odpisywałem gdy dzwoniła i teraz tak po prostu po tym wszystkim mam napisać do niej......

Tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nimtrix
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Gdy zaskakujące w ciążę chciała z tobą spotkać się, nie chciała być z ojcem dziecka, prz3spalibyscie się i myslalbys,  że to twoje, instynktownie nie chciałeś, potem też chciała proponując tobie wychowanie nie swojego dziecka tez nie chciałeś, być może nie udzwignalbys ciężaru wychowywania nie swoich dzieci i spotkań z ich ojcami. 

Pomyliło się coś tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Nimtrix napisał:

Pomyliło się coś tobie

Wszyscy Ci mówią, że masz napisać!

Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nimtrix

Napisałem.Raport doręczenia nie doszedł.Możliwe że ma wyłączony telefon.W tym tygodniu ma nocną zmianę tak jak ja tyle że ja nie mogę zasnąć...Pracujemy w jednej firmie zapomniałem dodać lecz na innych stanowiskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Gość Nimtrix napisał:

Napisałem.Raport doręczenia nie doszedł.Możliwe że ma wyłączony telefon.W tym tygodniu ma nocną zmianę tak jak ja tyle że ja nie mogę zasnąć...Pracujemy w jednej firmie zapomniałem dodać lecz na innych stanowiskach.

Może ma wyłączony telefon, a może zmieniła numer. Poczekajmy kilka godzin. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ale was dragon wkreca, a wy jak te flamingi wszystko przyjmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość Nimtrix napisał:

Tylko że ja zachowałem się jak deb... i skasowałem ją z fb i innych portali nie odbierałem tel nie odpisywałem gdy dzwoniła i teraz tak po prostu po tym wszystkim mam napisać do niej......

Wydaje mi się, że nie masz szans na wznowienie kontaktu. Można się rozstać, ale Ty zrobiłeś coś więcej. Usunąłeś ją na dobre ze swojego życia. To nie komputer, żeby przywrócić śmieci z kosza. Moim zdaniem Ty ją tak właśnie potraktowałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość gość napisał:

Wydaje mi się, że nie masz szans na wznowienie kontaktu. Można się rozstać, ale Ty zrobiłeś coś więcej. Usunąłeś ją na dobre ze swojego życia. To nie komputer, żeby przywrócić śmieci z kosza. Moim zdaniem Ty ją tak właśnie potraktowałeś.

nie przesadzaj, ludzie pod wpływem impulsów robią nie takie głupoty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×