Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nimtrix

Popadam w obłęd

Polecane posty

Gość Nimtrix

Nieustanne myśli o niej.Ciągła tęsknota do niej.Śnie tylko o niej.Nie ma dnia i nocy bym mógł zapomnieć.Powoli pogadam w obłęd....Wszystko przez to że nadal ją kocham😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak długo juz tak kochasz? 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nimtrix
11 minut temu, Gość gość napisał:

Jak długo juz tak kochasz? 😞 

Zdecydowanie za długo.Nie potrafię zapomnieć mimo że to ja sam ją skrzywdziłem zrywając.Popełniłem życiową glupotę krzywdząc kobietę którą kocham jak wariat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary Gramofon

Dlaczego zerwałeś krzywdząc tym ukochaną?Ehhhh z mężczyznami dopiero po fakcie i stracie doceniacie jaką kobietę mieliście😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość Stary Gramofon napisał:

Dlaczego zerwałeś krzywdząc tym ukochaną?Ehhhh z mężczyznami dopiero po fakcie i stracie doceniacie jaką kobietę mieliście😒

prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nimtrix
5 minut temu, Gość Stary Gramofon napisał:

Dlaczego zerwałeś krzywdząc tym ukochaną?Ehhhh z mężczyznami dopiero po fakcie i stracie doceniacie jaką kobietę mieliście😒

Dlaczego?Bo jestem totalnym ìdìotą😶😒Przerosła mnie jedna sytuacja dodatkowo ktoś miał swoje zdanie na temat związku z nią i  nie potrzebnie posłuchałem tych słów.To nie jest prosta sprawa.Ja się pogubiłem.....Odsunąłem się wtedy kiedy mnie potrzebowała najbardziej ja porzuciłem ją zryrwając kontakt całkowicie.Jestem okorpny nie mogę patrzeć w lustrze na siebie.Najchętniej bym ze sobą skończył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nimtrix
3 minuty temu, Gość gość napisał:

prawda

Wiem😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Nimtrix napisał:

Wiem😔

dlaczego z nią o tym nie pogadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary Gramofon
3 minuty temu, Gość Nimtrix napisał:

Dlaczego?Bo jestem totalnym ìdìotą😶😒Przerosła mnie jedna sytuacja dodatkowo ktoś miał swoje zdanie na temat związku z nią i  nie potrzebnie posłuchałem tych słów.To nie jest prosta sprawa.Ja się pogubiłem.....Odsunąłem się wtedy kiedy mnie potrzebowała najbardziej ja porzuciłem ją zryrwając kontakt całkowicie.Jestem okorpny nie mogę patrzeć w lustrze na siebie.Najchętniej bym ze sobą skończył

No to żeś sobie chłopak tak brzydko powiem przėjebał😒👎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nimtrix
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

dlaczego z nią o tym nie pogadasz?

To nie jest proste.Po tym jak się zachowałem.Może ona nie chce mnie już znać i mnie nienawidzi chociaż kochała mnie bardzo.Nie wiem czy dalej czuje coś do mnie to ja znikłem z jej życia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nimtrix
6 minut temu, Gość Stary Gramofon napisał:

No to żeś sobie chłopak tak brzydko powiem przėjebał😒👎

Przējebał to mało powiedziane.Jestem fràjerem który teraz ma to na co zasłużył.Smutek żal tęsknotę przez to już jestem wrakiem do tego wpadający w obłęd.Kocham ją  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nimtrix

i jeszcze piszę na forum o mojej głupocie jestem dùpkiem żałosnym frājerem który się użala w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nimtrix

Obraz człowieka życiowej porażki.Nienawidze siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ludzie są jacyś P O J E B A N I, co to za cholerne czasy co? Ile jeszcze ludzi będzie płakać za kimś kogo sami zostawili? Wy nie macie mózgu czy co? Liczą się tylko szybkie emocje, to co tu i teraz? A później płacz. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Umów się z nią i porozmawiaj szczerze.Ile ja bym dała,żeby taki jeden chociaż ze mną porozmawiał szczerze ,to bym go nawet inaczej wspominała:(((Panowie,czasem tak niewiele trzeba by zachować we wszystkim twarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Umów się z nią i porozmawiaj szczerze.Ile ja bym dała,żeby taki jeden chociaż ze mną porozmawiał szczerze ,to bym go nawet inaczej wspominała:(((Panowie,czasem tak niewiele trzeba by zachować we wszystkim twarz...

Jacy Panowie? Kobiety robią tak samo i ja mam taką sytuacje. Ludzie są po prostu głupi, zepsuci i tchórzliwi. Wolą płakać latami w poduszkę niż się zebrać na odwagę i zwyczajnie porozmawiać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary Gramofon

Autorze musisz się zebrać poskładać w całość.Nie ma innej rady jak rozmowa z ukochaną.Skąd możesz wiedzieć czy coś czuje.Zrobisz to przynajmniej będziesz wiedział czy cie nienawidzi czy nadal kocha ta niepewność cie wykończy.Stary Gramofon nie jedną melodię w życiu zagrał i wie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nimtrix

Nie mam odwagi spojrzeć jej w oczy po tym jak się zachowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jacy Panowie? Kobiety robią tak samo i ja mam taką sytuacje. Ludzie są po prostu głupi, zepsuci i tchórzliwi. Wolą płakać latami w poduszkę niż się zebrać na odwagę i zwyczajnie porozmawiać. 

Ja jako kobieta wyciągałam do kogoś wciąż rękę i chciałam podać,zachować twarz..i co..skończyło się jak zwykle pogrywaniem,kłamaniem i zlaniem mnie...więc nie oceniaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Nimtrix napisał:

Nie mam odwagi spojrzeć jej w oczy po tym jak się zachowałem

To idź sobie ku*** strzel w łeb. Posrane czasy, a takie c i o t y powinno się zrzucać ze skały.

Mam dokładnie tak samo!!! 
 

Ona odwaliła rok temu pewną akcje i mnie zostawiła. Chodzi po koleżankach płaczę, że mnie kocha, że tęskni. Wiem o tym, bo mi o tym mówią. Czy ze mną porozmawiała? Nie! A chętnie spróbowałbym jeszcze raz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Ja jako kobieta wyciągałam do kogoś wciąż rękę i chciałam podać,zachować twarz..i co..skończyło się jak zwykle pogrywaniem,kłamaniem i zlaniem mnie...więc nie oceniaj.

Nie oceniam. Mówię tylko, że ludzie tak mają niezależnie od płci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rineri

Z wami mężczyznami tylko same kłopoty.Zrozumieją dopiero jak zatęsknią albo jak kobieta zacznie życie układać z innym.Po stracie dopiero dochodzi jaki ja byłem głupi?!Każdy ma to na co zasłużył.Zostawiłeś ukochaną teraz cierp i ponoś konsekwencje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Rineri napisał:

Z wami mężczyznami tylko same kłopoty.Zrozumieją dopiero jak zatęsknią albo jak kobieta zacznie życie układać z innym.Po stracie dopiero dochodzi jaki ja byłem głupi?!Każdy ma to na co zasłużył.Zostawiłeś ukochaną teraz cierp i ponoś konsekwencje. 

I następna. Ludzie tak mają! Nie tylko mężczyźni, nie tylko kobiety. Ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nimtrix
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

To idź sobie ku*** strzel w łeb. Posrane czasy, a takie c i o t y powinno się zrzucać ze skały.

Mam dokładnie tak samo!!! 
 

Ona odwaliła rok temu pewną akcje i mnie zostawiła. Chodzi po koleżankach płaczę, że mnie kocha, że tęskni. Wiem o tym, bo mi o tym mówią. Czy ze mną porozmawiała? Nie! A chętnie spróbowałbym jeszcze raz. 

Dzięki za opinie ale nie jestem ... tylko człowiek który popełnił życiowy błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rineri
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

I następna. Ludzie tak mają! Nie tylko mężczyźni, nie tylko kobiety. Ludzie.

A weź się od...... ode mnie! Problem masz do każdego jak napisze coś na temat mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rineri

Autor to mężczyzna więc napisałam na temat mężczyzn 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Rineri napisał:

A weź się od...... ode mnie! Problem masz do każdego jak napisze coś na temat mężczyzn

Problem mam do bab jączących na mężczyzn, które same robią to samo. Problem mam do mężczyzn jączących na baby, choć sami robią to samo.

Tylko przerzucanie się, która płeć jest lepsza jakbyśmy nie byli jednym gatunkiem. Wszyscy od wieków robimy to samo goowno nie ważne czy masz cycki czy nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Rineri napisał:

A weź się od...... ode mnie! Problem masz do każdego jak napisze coś na temat mężczyzn

A później pójdziesz i będziesz pierniczyć o równouprawnieniu. Każdy na ulicy gada o równouprawnieniu a w internecie tylko - kobiety to, faceci tamto. ...e. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Nimtrix napisał:

Dzięki za opinie ale nie jestem ... tylko człowiek który popełnił życiowy błąd

Jesteś C I O T A i tyle. Masz szansę coś zrobić. Jeśli nie dla siebie to chociaż dla tej kobiety. Wytłumaczyć jej co się stało, przeprosić cokolwiek. Będziesz płakał w poduszkę i żalił się na forum, bo boisz się ruszyć 4 litery i wziąć życie we własne ręce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  serwisu

Taka wojenka damsko~męska nic nie da.Mężczyźni są z Marsa kobiety z Wenus.Jak ona A on B ona białe on czarne ona tak on nie.Jeden gatunek a tak odmienny.Przeciwności płci i o to chodzi żeby się przyciągać i odpychać jednocześnie.Nie ma rady nie zrozumieją się gdy nie poczują do siebie miłości.W sumie to ja lubię się takie sprzeczanie baba kontra chłop😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×