Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Farbowanie rudych włosów

Farbowanie

Polecane posty

Gość Farbowanie rudych włosów

Hej! Przychodzę do was z bardzo nurtujacym mnie pytaniem. Postanowiłam zmienić coś z moimi włosami tylko właśnie nie mogę się zdecydować i nie zabardzo wiem jakie mam opcję. Stąd moje pytanie: Czy wiecie co da się zrobić z naturalnie rudymi włosami? Czytałam sporo i w sumie niczego konkretnego się nie dowiedziałam. Oczywiście wybiorę się do fryzjera, ale najpierw chciałam sama czegoś się dowiedzieć i zastanowić się na spokojnie niżeli szybko podjąć decyzję na miejscu w salonie fryzjerskim. Myślałam nad ciemnym blondem, ale nie wiem czy na moich włosach to się uda i czy wgl jest możliwe. Słyszałam że naturalnie rude włosy są problematyczne co do farbowania. Czy ktoś z was się na tym zna lub ma dobrą radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Pamiętaj o tym, że nie każdemu we wszystkim ładnie. Fryzjer na pewno dobrze Ci doradzi. Ja długo byłam rudzielcem, aż kiedyś koleżanka zrobiła mi analizę kolorystyczną i wyszło, że najlepiej będzie mi w chłodnych odcieniach. Znalazłam swój idealny chłodny braz w kolorach cameleo omega i przefarbowałam się, a różnica była kolosalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×