Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy rzeczywiście wyglądam na starsza?

Polecane posty

Gość Gość

19,5 roku mam prawie. A od małego wszyscy mówią mi że wyglądam na więcej niż tyle ile mam. Jak byłam w zerówce jedna starsza pani myślała że będę już szła do komunii. W 3 klasie byłam dziewczyna rok starsza myślała że jestem w 4 klasie. Jak byłam w 4 czy 5 klasie to jakiś młodszy parę lat chłopak się pyta a ty jesteś z gimnazjum. Jak w 5 klasie byłam znajoma mamy mówiła że do gimnazjum by mnie mogli przyjąć do 1 czy 2 gim bo jestem wysoka jak na dziewczynę. Jak w 6 klasie byłam u dentysty to pani się pyta ile lat miałam mówię 13 a pani ma tyle a wygląda na liceum. Jak miałam lat 12 czy 13 to nikt z dorosłych na mieście czy w sklepie nie powiedział do mnie dziewczynko tylko proszę pani. W 1 gim byłam to ksiądz co uczył religii pyta się jak po próbnym teście gimnazjalnym, jak ja mówię że jestem 1 gim to on w szoku był, jak byłam w 2 gim znajoma mamy myslała że jestem z 1 Lo, jak miałam 16 lat jedna ciocia mówiła że wyglądam na 20 lat. Kuzynka 6 lat starsza uważa że wyglądam na 2-3 lata starsza czyli wg niej na 21 może 22 lata ze względu na swój wysoki wzrost, jedna ciocia mówi, że wyglądam na 2 lata starsza, a druga ciocia że nie wyglądam poważnie że na rok starsza wyglądam. Jak 14 lat miałam gadam z wujkiem i kuzynem to kuzynka gada co z facetami palisz jak miałam 15,5 roku to jakiś Pan mi piwo postawił mówię że niepełnoletnia to był w szoku. Jak 16 lat miałam to kuzyn się pyta odwalisz wino. W wieku 16 lat jak byłam na weselu rozmawiał ze mną 9 lat starszy chłopak o wiek się nie pytał, albo na oko jakiś też 25 letni poprosił mnie do tańca. Jak 14 lat miałam to zagadał do mnie 20 ileś lat starszy. Jedna ciocia mówiła że nie wyglądam na swój wiek i dlatego starsi do mnie zagadują. Jak 14 czy 15 lat miałam jakieś dziecko powiedziało do mnie proszę pani czy dzień dobry. Jak byłam w galerii to się mnie pytali czy jestem studentką jak mówilam że nie, to w szoku była kasjerka z samoobsługowego. Jak 11 lat miałam to ciocia jedna mówiła do mnie dziewczyna a nie dziewczynka czy dziecko. Jak byłam w 1 Lo jedna dziewczyna rok starsza się pytała czy jestem z maturalnej klasy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola

A lubisz ostre gumowanie na komisariacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lepiej to niż wyglądać jak nastolatka, kiedy ma się 20 parę lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyyss

Wole wygladac jak nastolatka w wieku ponad 20 lat niż jak stary babsztyl brzydki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie masz przypadkiem nadwagi?zdjecia nie pokazalas, wiec nie powiem na ile wygladasz.Tez tak mialam w wieku do 15 lat, dopoki nie schudlam.jedna babka na basenie (mialam 12 lat) spytala czy tez przyszlam z dziecmi.ze 30 lat starsza myslala ze kolezanke znalazla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do emigrantka

Ha ha hit z tym basenem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam 23 a mi dają 16 ale mi to nie przeszkadza u mnie w rodzinie to norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×