Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gosciowa

4 latka się masturbuje

Polecane posty

Gość Gosciowa

Witam. 

Moja córka ma 4 lata. Masturbuje się odkąd skonczyla 1,5 roku. Z przerwami - miesiąc to robi, 2 miesiące jest spokój i w kółko. Wcześniej skutkowało odwracanie uwagi. Teraz robi to nagminnie i wszędzie. Wczoraj, przy rodzinnym grillu, w basenie, prawie wcale się nie bawiła, tylko bitą godzinę się masturbowała. Kładzie się na brzuchu, na wyprostowanych łokciach, nogi złączone, po prawej stronie, i porusza pupą. Odwracanie uwagi nie działa, prośby, tłumaczenia też. Wymiękam... Gdy miała 2 lata psycholog to zbagatelizowała, twierdząc, że to norma. Męczą mnie okropnie pytania wszystkich "co ona robi? Czemu tak przykuca? Siku chyba chce". 

Czy to według was normalne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Ala

Mój syn się masturbował jak był mały, nie pozwalałam w miejscach publicznych, krytykowałam-podziałało. Przed spaniem to robił, ale co mi do tego to już jego sprawa. Po jakimś czasie przestał.

Robiła to przez godzinę i wy nic nie zaeragowaliscie?pozwoliliście jej na to, żeby kontynuowała?gdyby zaczęła ... do basenu to też beztrosko patrzylibyście na to?trzeba trochę uczyć dziecko co wypada w miejscu publicznym, a co nie. 

Masturbacja jest normalna, ale pozwalanie przez godzinę w miejscu publicznym  na mastrubacje-nie jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wow, masturbacja w wieku 1,5, 4 lat? Dla mnie to abstrakcja, jak to możliwe? Sama chyba pierwszy orgazm przeżyłam w wielu 9 lat przypadkiem przy ćwiczeniach fizycznych. Jak to możliwe Żeby roczne dziecko to robiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gnidy

Nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

To jest normalne dopóki dziecko nie traktuje tego jako sposób na rozładowanie emocji czy leku bądź strachu. Jeśli robi to z nudów, warto stanowczo też przerwać i wyjasnic, że nie wolno tak robić i zając ja konsekwentnie czymś innym, ale nie na zasadzie "idź porb to czy tamto". Masturbacja w wieku 4lat nie jest niczym niezwykłym. Tylko nam dorosłym kojarzy się z Seksem i czymś "złym". Dziecko poznaje tak ciało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa

Reagowaliśmy. Uwagę miała zwracaną co 5 minut. Odwracaliśmy jej uwagę, to skutkowało na chwile, zaraz znowu przyjmuje swoją pozycje i na prośbę słyszę krzyk "nie!". Ręce opadają.

Nie wydaje mi się, żeby robiła to z powodów emocjolanych, prędzej z nudów. Tylko z tym, że jest wymagającym dzieckiem i tak jak większość by się zabawiła to ją wszystko nudzi.

Tak, dzieci w tym wieku się masturbują, baa, nawet niemowlaki. Tylko nie z podtekstem seksualnym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pamiętam,  że sama zaczęłam masturbowac się w wieku przedszkolnym. Do czterdziestki miałam bardzo wysokie libido. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UKdkdks

To nie jest normalne!! Udaj sie z nią do psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mali

Siostrzeniec też się masturbowal często , reagowali za każdym razem i w końcu jakoś zapomniał o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Prawie wszystkie dzieci ktore znam się masturbują i moj syn tak robił i dzieci kolezanek ja  reagowałam  odwracając uwagę przestawał poprostu nie pozwalałam żeby to trwało dłuższą chwilę, na dobre  syn przestał jak miał coś koło 5 lat, moim zdaniem to normalne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I tu się zgodzę ,że nawet niemowlęta tak robia, tylko bez podtesktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
52 minuty temu, Gość Gosciowa napisał:

Reagowaliśmy. Uwagę miała zwracaną co 5 minut. Odwracaliśmy jej uwagę, to skutkowało na chwile, zaraz znowu przyjmuje swoją pozycje i na prośbę słyszę krzyk "nie!". Ręce opadają.

Nie wydaje mi się, żeby robiła to z powodów emocjolanych, prędzej z nudów. Tylko z tym, że jest wymagającym dzieckiem i tak jak większość by się zabawiła to ją wszystko nudzi.

Tak, dzieci w tym wieku się masturbują, baa, nawet niemowlaki. Tylko nie z podtekstem seksualnym. 

Wszystko z zegarkiem i dokładnością.!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TEMAT  ŚCIEMA !!!!!!

PROWO  JAK  BYK !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

A wkłada sobie coś do środka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No wlasnie wklada, caly pociag z lokomotywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Wow, masturbacja w wieku 1,5, 4 lat? Dla mnie to abstrakcja, jak to możliwe? Sama chyba pierwszy orgazm przeżyłam w wielu 9 lat przypadkiem przy ćwiczeniach fizycznych. Jak to możliwe Żeby roczne dziecko to robiło?

Jest to jak najbardziej normalny etap rozwoju- stety  czy niestety, ale tak jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ale ze co robi? Porusza pupa? A to cos daje? A rece gdzie ma? Dla mnie provo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Niemowlaki masturbuja sie? Pogrzalo cie, moga cos gmerac tak jak przy nosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja się masturbowałam identycznie i nigdy nie przestałam, przed śmiercią pewnie też to zrobię, o ile będę w stanie. Sama nie wiem z czego to wynika, nie chodzi o stres, o traumę też nie, nie byłam molestowania nigdy, libido w normie - nie odstaje od statystycznej kobiety, to jak zwykle  przyzwyczajenie, ale wstydliwe. Jestem stara i nie odkryłam ani przyczyny, ani rozwiązania problemu, żeby radzić innym. Tak jest i już. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość Gosc napisał:

Niemowlaki masturbuja sie? Pogrzalo cie, moga cos gmerac tak jak przy nosie

Owszem, masturbuja się ale nie ma to wydźwięk seksualnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doblemama

Corka 2.5 kolezanki robi to samo, kladzie sie na brzuchu zaciska nogi i koszyle pupa, teraz przeszlo ale kolezanka mowila ze ma z nia problem bo ida na plac zabaw a ona potrafi olac zabawe i polozyc sie i dalej swoje... ja mam 2 latke, teraz w lecie czasem w domu biega na golasa i widze jak sie dotyka po kroczu ale niewyglada mi to na masturbacje tylko z ciekawosci poznaje swoje cialo. 

Masturbacka u malych dzieci to cos naturalnego, nic w tym zboczonego. Dziecko odkrywa swoje cialo i kojarzy to z przyjemnoscia tak jak jedzenie czekolady ito. Slyszalam zawsze ze nie nalezy krytykowac ani wywolywac wstydu u dziecka tylko odwracac uwage do skutku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kakska
4 godziny temu, Gość Gosciowa napisał:

Reagowaliśmy. Uwagę miała zwracaną co 5 minut. Odwracaliśmy jej uwagę, to skutkowało na chwile, zaraz znowu przyjmuje swoją pozycje i na prośbę słyszę krzyk "nie!". Ręce opadają.

Nie wydaje mi się, żeby robiła to z powodów emocjolanych, prędzej z nudów. Tylko z tym, że jest wymagającym dzieckiem i tak jak większość by się zabawiła to ją wszystko nudzi.

Tak, dzieci w tym wieku się masturbują, baa, nawet niemowlaki. Tylko nie z podtekstem seksualnym. 

Trzeba było ją do domu zabrać. Powiedzieć, że albo przestanie, albo do domu wracacie. 

Ręce opadają, że inne dzieci musiały takie coś oglądać, bo rodzice nie mogli poradzić sobie z problemem. Wstydu Wy nie macie jako rodzice???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Onanizm u dzieci jest zupełnie naturalny i normalny. Człowiek ma popęd seksualny w każdym wieku. Jak chce jej się seksu, a nie ma z kim tego zrobić to będzie się onanizować. Nie należy jej tego zabraniać, a tym bardziej krzyczeć na nią z tego powodu. Jak ona ma ochotę na pieszczotę to niech sobie dziewuszka dogodzi, to na pewno jej nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×