Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Kobieta może kochać najbardziej dzieci ale facet ma kochać kobietę

Polecane posty

Gość Gość

Z paru tematów wyłania się taki obraz: kafetarianki zawsze mówią, że najbardziej kochają swoje dzieci. Jeśli jednak jakiś facet bardziej kocha dziecko to mówią o nim, że egoistą i trzeba go zostawić, bo kobieta musi być na pierwszym miejscu dla faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

To bzdura. Sama najbardziej na swiecie kocham swoje dzieci i oczekuje od mojego meza, ze tez to One beda dla niego najwazniejsze. Powolalismy je do zycia swiadomie, teraz musimy je stawiac na pierwszym miejscu. Dzieci same sie na swiat nie pchaja. Zreszta jego milosc do dzieci nie umniejsza milosci do mnie, tak jak moja milosc do nich nie umniejsza milosci do niego. To sa zupelnie rozne uczucia. Dobro dzieci jednak zawsze postawimy na pierwszym miejscu. Do diabla my jestesmy dorosli, dzieci sa dziecmi. Wielu rzeczy nie rozumieja i sa calkowicie zalezne od nas. Nie rozumiem jakmozna porownywac milosc do dziecka z miloscia do mezczyzny. One nie stoja w sprzecznosci. Przynajmniej nie powinny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu

To jest pzreciez zupelnie inny rodzaj miłości!  Nikt zdrowo myslacy nie bedzie zazdrosny o miłosc ojca do dziecka. Moze sie jakies pojedyncze pzrypadki zdarzaja, ale generalnie kobiety śa szczesliwe, gdy mąz kocha dziecko - i oczywiscie bardzo nieszczesliwe, gdy dziecko olewa - co niestety zdarza sie i to nie tak rzadko.

Przy okazji - bywaja tez matki tak bardzo zaborcze ze swoja miloscia, ze są zazdrosne o miłosc do dziecka swoich matek czy tesciowych - czyli babć.  A przeciez dla dziecka tylko  lepiej, jesli wiecej ludzi je kocha. Mysle, ze gdy dziecko dorosnie, takie kobiety staja sie wrednymi egoistycznymi  tesciowymi, nie potrafiącymi zrozumiec, ze ich dziecko moze byc kochane pzrez inne osoby i dzieki temu  szczesliwe. . Milosci sie nie dzieli, ona sie mnoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kob
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Z paru tematów wyłania się taki obraz: kafetarianki zawsze mówią, że najbardziej kochają swoje dzieci. Jeśli jednak jakiś facet bardziej kocha dziecko to mówią o nim, że egoistą i trzeba go zostawić, bo kobieta musi być na pierwszym miejscu dla faceta.

A ja kocham najbardziej swojego męża 😊i on mnie też 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×