Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniluap

Pomóżcie mieszkańcy Krakowa

Polecane posty

Gość Aniluap

Jadę z mężem na weekend do Krakowa i chciałabym zaplanować coś ciekawego. Wiadomo będziemy zwiedzać wszelkie zabytki (zamek, kopiec itd) ale chciałabym zrobić mężowi jeszcze jakaś fajną niespodziankę.. czy ktoś może coś polecić? Myślałam np, o kąpieli w piwie wraz z degustacją ale chyba zlikwidowali piwnice??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Aniluap napisał:

Jadę z mężem na weekend do Krakowa i chciałabym zaplanować coś ciekawego. Wiadomo będziemy zwiedzać wszelkie zabytki (zamek, kopiec itd) ale chciałabym zrobić mężowi jeszcze jakaś fajną niespodziankę.. czy ktoś może coś polecić? Myślałam np, o kąpieli w piwie wraz z degustacją ale chyba zlikwidowali piwnice??

Zlikwidowali piwnice? O co chodzi? 

Jesli chcesz cos innego od Wawelu i Rynku to zapraszam na Kazimierz na plac Nowy do Alchemii, Singera i innych lokali. Do Przegorzał na posiłek z piekna panorama dookoła. No i w moje rejony za Kazimierzem do Starego Podgórza na kładke Bernatke, do klubu Drukarnia i na Rynek Podgórski i do Parku Bednarskiego. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Zlikwidowali piwnice? O co chodzi? 

Jesli chcesz cos innego od Wawelu i Rynku to zapraszam na Kazimierz na plac Nowy do Alchemii, Singera i innych lokali. Do Przegorzał na posiłek z piekna panorama dookoła. No i w moje rejony za Kazimierzem do Starego Podgórza na kładke Bernatke, do klubu Drukarnia i na Rynek Podgórski i do Parku Bednarskiego. 

 

Dodam, ze W Singerze najlepiej bawimy sie pozno w nocy. Tanczac nawet na stołach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniluap

Jak przeczesywałam wujka Google rzuciły mi się w oczy termy krakowskie piwnica, kąpiel w beczce piwa.. weszłam w tą stronę i wyskoczył błąd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Aniluap napisał:

Jak przeczesywałam wujka Google rzuciły mi się w oczy termy krakowskie piwnica, kąpiel w beczce piwa.. weszłam w tą stronę i wyskoczył błąd. 

Nie wiem. Ma 40 lat i jestem krakowianka i dla mnie the best jest Kazimierz, Szeroka, Stare Podgorze, Przegorzaly, kopce a Rynek, Wawel itp dla turystow. Zaliczcie wszystko. Na Kazimierzu glownie sie pije... Heh i je i pije. Polecam do jedznie Zazie Bistro wlasnie w okolicy Placu Nowego na Kazimierzu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniluap

Dziękuję za podpowiedzi, zapisałam sobie już te miejsca 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Aniluap napisał:

Dziękuję za podpowiedzi, zapisałam sobie już te miejsca 😊

Prosze. Alchemia i Singer to takie kultowe miejsca, ostatnio siedzialam koło Nowickiego, Englerta, tego kolo z Behemotu, Malenczuka itd. Przewija sie tam sporo znanych ludzi. A do Przegorzał przepieknych mozecie nawet wpasc na sniadanie jak my, ostatnio wpadlismy tam na Ivana tego piłkarza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×