Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Cześć dziewczyny. Mój syn co ma 8 lat zauważyłam że coś ostatnio dużo sika. Pytałam się go czy wszystko jest dobrze bo ostatnio coś chodzi dużo sikac. Chciałam zobaczyć jego siusiaka ale nie chciał mi go pokazać. Mówiłam mu żeby się nie wstydził mnie bo jestem jego mamą. Martwię się i jak zmusić go by mi pozwolil sprawdzić co z jego siusiakiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feministka

Jako doświadczona lewaczka stwierdzam, że to co chcesz zrobić można by podciągnąć pod molestowanie seksualne nieletnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dob

Dziecko popracuj nad składnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ale nie kapie się już przy Tobie? 

To powiedz żeby nasikał do kubeczka i zrób badania moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka

Najlepiej idź z synkiem do ginekologoa, niech fachowiec oceni, co mu dolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Mariolka napisał:

Najlepiej idź z synkiem do ginekologoa, niech fachowiec oceni, co mu dolega.

Do ginekologa? Dobrze się czujesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzaskowski

A czy twój synek nie chodzi przypadkiem na te lekcje wychowania seksualnego od LGBT+, gdzie każą się małym dzieciom onanizować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola

A tak na poważnie to idź z synkiem do pediatry, bo może ma zapalenie pęcherza moczowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Może on sobie go niedokładnie myje i wdała się infekcja? Powiedz mu, że jak nie chce Ci pokazać to idziecie do urologa i tyle. Moja córka ma 6 lat i ja jej od 2 lat nie zaglądałam nigdzie właśnie, żeby dać jej prywatność i żeby nie dotykać jej miejsc intymnych... I powiem Ci zrobiłam źle. Miesiąc temu widzialam, że grzebie tam sobie, zwróciłam jej uwagę i powiedziała, że ją boli i piecze. Tak więc zajrzałam mimo tego, że obiecywałam sobie, że nie będę . Miała owsika dużego wielkości centymetra między cewką moczową a wejściem do pochwy. Teraz wiem, że będę regularnie sprawdzać czy dobrze wszystko tam wygląda. Może nie codziennie ale będę mieć pod kontrolą. 8 latek to jeszcze dziecko powinnaś mu sprawdzic. Ja postanowilam, że jak córka zacznie miesiączkować i nie będzie mnie prosić to ja nie będę jej zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Ola napisał:

Ale nie kapie się już przy Tobie? 

To powiedz żeby nasikał do kubeczka i zrób badania moczu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojej

Zrób badanie moczu daj synowi kubek nich nasika zanies do laboratorium. Tylko tyle i weź go do lekarza bo może tak być ze często sika bo dużo pije (upaly) a może być i zapalenie pęcherza lub coś z nerkami nie musi Ci pokazywać siusiaka zapytaj czy jak sika to go boli lub piecze i zabierz na badania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

A ojca to dziecko nie ma, żeby to z facetem zalatwil? Zawsze to mniejsza bariera "inności". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×