Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miskane

Przyjaciel nie odpowiada ze wstydu? Co teraz? Czekać?

Polecane posty

Napisałem to przyjacielowi [SMS, email oraz na stronę, gdzie się poznaliśmy] - na dole link do opisu problemu, tu wiadomość:
"Cześć, wciąż jesteś zły?
Byłem smutny, kiedy mnie zablokowałeś. Myślałem, że mem, który ci wysłałem, będzie śmieszny, zraniłem cię, ta?

Byłem szczęśliwy, kiedy zaufałeś mi i powiedziałeś mi o /tu imię dziewczyny, która mu się podobała/, kiedy pokazałeś mi swoje piosenki, kiedy napisałeś do mnie, gdy nie mogłeś pisać nad morzem i chciałeś się ze mną spotkać. Kiedy mnie zablokowałeś, byłem smutny, bo straciłem przyjaciela, którego chcę odzyskać. Mam ponad 20 przyjacieli korespondencyjnych, ale ciebie lubiłem najbardziej.

Mógłbym cię prosić o odpowiedź?"
Odczytał on dzisiaj moją wiadomość [prawdopodobnie ok. godziny temu, bo wtedy nastąpiło jego ostatnie logowanie na tamtą stronę. Co powinienem teraz robić? Czekać ileś? Sądzicie, że nie odpowiada ze wstydu? Jakiś czas wrócił on na tamtą stronę i odczytał moją starą wiadomość do niego, zatem to chyba nie będzie tak, że mnie nie chce znać.

tu opis problemu: https://f.kafeteria.pl/temat-7573485-utrata-przyjaciela-zaburzenie-borderlinea-co-zrobic/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×