Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama

Wkurza mnie jak ktoś gapi mi się do wózka

Polecane posty

Gość Mama

Nigdy nie gapie się ludziom do wózków chociażby nie wiadomo jak korciło żeby zobaczyć malucha nie robie tego. Urodziłam córkę i każde wyjście to u mnie jedna wielka frustracja strasznie wkurza mnie jak ktoś gapi mi się do wózka. Stoję, przechodzi jakaś baba lub dzieciak (bo faceci rzadko) i perfidnie odwraca się za siebie i się gapi w ten wózek albo szczyt jak podchodzi i stoi nad tym wózkiem i ,,ojej jaki maluszek" ojejku jejku ochy achy jeszcze te brudne łapska pchać chcą do wózka i macac po rączkach  albo stópkach ( tak już kilka razy zdarzyła mi się taka sytuacja) córka ma dopiero miesiąc a to ile ja irytacji przeżyłam już to hit. Nie wiem czy tylko mnie to tak wkurza ale ludzie nie gapcie się ludziom do wózków bo może akurat trafiliście na taką wredną matke jak ja którą też to irytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie też to wkurza ale po roku się przyzwyczaiłam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Też mnie to zdenerwowało. Mlodszemu synkowi nawet kupiłam taki smoczek. Gdzie zamiast tarczki są usta, żółte zęby,  w nich zagryzione kółko. Wygląda paskudnie, ale mina tych zagladajacych bezcenna! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Też mnie to zdenerwowało. Mlodszemu synkowi nawet kupiłam taki smoczek. Gdzie zamiast tarczki są usta, żółte zęby,  w nich zagryzione kółko. Wygląda paskudnie, ale mina tych zagladajacych bezcenna! 

Jesteś genialna też taki kupię :)! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja nie raz zwróciłam uwagę. Dziecko to nie jakiś muzealny eksponat a też zdarzyło mi się że jacyś obcy ludzie zaczspiali i pchali łapy do wózka wtedy to już w ogóle nie udawalam milutkiej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yula

A ja lubię zaglądać dyskretnie do wózków, szczególnie jak widzę dziecko o oryginalnej urodzie. Nigdy jednak nie dotykam a nawet nie podchodzę blisko, nie jestem wariatka jakas:) Nidy nie spotkała mnie z tego powodu jakąś zniewaga, ale widocznie trafiłam na normalne, sympatyczne matki:), które były dumne z tych aniołów i szczęśliwe. Wy widocznie macie brzydkie dzieci i wam głupio, albo same wygladacie jak szczury bez wyrazu, ani me ani be i te starsze babcie szacunku do was nie mają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co innego sobie dyskretnie spojrzec z dystansu, a co innego pchać łeb do gondoli i wyjeżdżać z łapskami. Też mnie to strasznie wkurzało. Co sprawia, że ludzie myślą, że w porządku jest dotykanie na ulicy obcego człowieka, ile by nie miał lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka

Nikt mi do wózka nie zagląda i jeszcze nikt rąk nie wpycha), corka ma ponad  6 miesięcy i właśnie przechodzimy na spacerówke,wiec juz zaglądać nikt nie będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Też nie lubię ale to dlatego że syn ma roszczep i spojrzenia są bardzo nachalne jak orientują się że coś nie tak z jego twarzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chyba jacyś nienormalni tak robią. Kto by chciał dotykać śmierdzącego gówniaka? Ja bym się bała, że czymś się od tego zarażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hel

Nikt głowy do gondoli nie pchał,nie spotkałam się z tym ale zajrzeć czy obejrzeć się może każdy.Nie widzę we tym nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

moze zacznijcie brać cos od nerwow, bo w kazdym poscie kazdą cos irytuje. Ciagle narzekanie. Ja sie nie spotkałam z tym,by ktos mi dziecko dotykal w gondoli,a ze czasem ktos zajrzy, pozachwyca sie stopkami.. wcale mi to nie przeszkadza,  okazja do milej rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko jeszcze chwila i nikt się na dziecko nie będzie patrzył.

ludzie są ciekawi po prostu ale zaraz dziecko podrośnie i nikt na was nawet nie popatrzy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Autorko jeszcze chwila i nikt się na dziecko nie będzie patrzył.

ludzie są ciekawi po prostu ale zaraz dziecko podrośnie i nikt na was nawet nie popatrzy 

dokladnie. Niech zacznie chodzić i mowić i bedzie inna reakcja :D male jest piekne i juz. A starsze dzieci zwykle ludzi irytują, zwlaszcza takie 3-5 latki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mnie to tez wkurza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulma
Dnia 27.06.2019 o 20:40, Gość Gość napisał:

Chyba jacyś nienormalni tak robią. Kto by chciał dotykać śmierdzącego gówniaka? Ja bym się bała, że czymś się od tego zarażę.

Ja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Co sie ludziom podoba w noworodkach, starsze niemowlaki czy 2 latki sa ladne i slodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tjerje

Próbuję sobie przypomnieć, czy mi tak zaglądano. Nie kojarzę sytuacji. I uświadomiłam sobie, że przecież ja spacerowałam z asystą dwóch dobermanów. 😄 No to teraz też będzie spokój. Druga ciąża, trzeci doberman. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×