Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gahhha

Przwdszkola powinny byc obowiazkowe i bezplatne.

Polecane posty

Gość Gahhha

A matki powinny wypierdalac do roboty. Dziecko od 3 r.z. do przedszkola do dzieci ,bawic sie, uczyc sie. Dosc utrzymywania nierobow. I przedszkola i zlobki darmowe powinny byc.  Dosc dawania zasilkow na pindy co im sie robic nie chce. Podreczniki w szkolach podstawowych jedne na cala Polske i tańsze. Zeby biedniejsi mogli odkupic uzywane. Obiady w szkolach dla biednych samotnych rodzicow tez darmowe. Niech te dzieci jedza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flota

Chcesz wywołać gownoburze?ty sobie możesz gdybać i tak nigdy tego nie będzie, więc po co pisać co by było gdyby.. to bez sensu!

ja też sobie mogę napisać że loty na księżyc powinny być darmowe dla chętnych i po co takie głupie pisanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

I obowiązkowa przynależność do Hitlerjugend albo Młodzieży Wszechpolskiej 😣.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmsa

Zazdrośnica 😄 Co, koleżanka z pracy jest na wychowawczym? Czy bratowa? 🙂 

Przedszkola są dla osób, które nie mogą zapewnić dziecku opieki, nie ma co dorabiać ideologii, że są dziecku potrzebne. Zwłaszcza 3 letniemu 🙂  

Ton Twojej wypowiedzi sugeruje, że wyraźnie masz jakiś problem. Ten problem zżera Cię od środka. Nie jesteś szczęśliwa i chcesz, aby inni mieli tak samo przesrane jak Ty i Twoje dziecko. A ja jestem szczęśliwa i życzę Tobie i Twoim dzieciom dobrze ❤️ Jakie zasiłki kobieto??? Na wychowawczym nie ma żadnego zasiłku.  Podręczniki mają być dobre, a nie takie same. I tak jest super, bo wszyscy dostają pieniądze na wyprawkę! Darmowe obiady dla najbiedniejszych zgadzam  się - ale czy nie ma czegoś takiego?

PS Wszystkie moje dzieci zaczynają od szkolnej zerówki , a ja z każdym jestem na wychowawczym 😉  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmsa

PS 2. Ja "nie wypierdalam do roboty" jak Ty. Ja chodzę do pracy. Ja nie "robię" -ja pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakiś troll ma ścisk pośladków  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czegoś tu nie rozumiem? Trzylatek ma się uczyć? Obowiązek nauki dla trzylatka? Zasiłki? Wychowuję dziecko i nie mam żadnego zasiłku.  Nawet 500 +, bo ojciec dziecka przebywa zagranicą i już dwa lata od złożenia wniosku nie radzą sobie że sprawdzeniem tego. Zanim napiszesz bzdury-pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×