Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hania

praca za granica

Polecane posty

Gość hania

Gdzie polecacie wyjechac ? Znacie jakies fajne agencje pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

tu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spamtu będzie spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyuyuy
10 godzin temu, Gość hania napisał:

Gdzie polecacie wyjechac ? Znacie jakies fajne agencje pracy?

ja odpisalam bez spamu (polecilam agencje ale juz na miejscu w konkretnym kraju, a nie polskiego posrednika) ale nie zamiescili mojego wpisu :/  ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Tylko w pl opłaca się pracować i tak jest patriotycznie a nie tam budować Niemcom dobrobyt naszą pracą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwww
39 minut temu, Gość Ela napisał:

Tylko w pl opłaca się pracować i tak jest patriotycznie a nie tam budować Niemcom dobrobyt naszą pracą!

Ile ci Ela płacą PiSowce za takie  wpisy? 5 złotych na godzinę??

hahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Niebawem nasze zarobki dogonią te zachodnie ale wtedy będzie szok, bo ceny wzrosną conajmniej trzykrotnie. I jeszcze będziecie wspominali stare, dobre czasy jak w PL było najtaniej ze wszystkich krajów UE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość Ela napisał:

Niebawem nasze zarobki dogonią te zachodnie ale wtedy będzie szok, bo ceny wzrosną conajmniej trzykrotnie. I jeszcze będziecie wspominali stare, dobre czasy jak w PL było najtaniej ze wszystkich krajów UE.

Ceny już dawno dogoniły zachodnie i są praktycznie identyczne. Tylko zarobki 4-5 razy niższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
27 minut temu, Gość gość napisał:

Ceny już dawno dogoniły zachodnie i są praktycznie identyczne. Tylko zarobki 4-5 razy niższe.

To nie prawda. Pl ma najniższe ceny w UE - tylko Rumunia ma odrobinkę niższe. Były o tym artykuły w prasie kilka dni temu. Ale Polacy i tak wiedzą swoje. Ich nic nie przekona, bo oni ubóstwiają grać rolę cierpiętników i zbawicieli świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0980GG
43 minuty temu, Gość Ela napisał:

To nie prawda. Pl ma najniższe ceny w UE - tylko Rumunia ma odrobinkę niższe. Były o tym artykuły w prasie kilka dni temu. Ale Polacy i tak wiedzą swoje. Ich nic nie przekona, bo oni ubóstwiają grać rolę cierpiętników i zbawicieli świata.

To w ile godzin zarobisz, Elu, na kilogram wołowiny, dobre francuskie wino, takie minimum za 45-50 złotych,  oraz dobrą kawę (np Lavazza) ? bo ja, w innym kraju europejskim, zarobię na to w 3 godziny pracy - już po podatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345

Jeśli chcesz sobie zarobic w wakacje to polecam Holandie lub niemcy. Praca wymagajaca ale zawsze troche zarobisz. Najlepiej udaj sie do agencji pracy ktora Ci pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania
1 godzinę temu, Gość 12345 napisał:

Jeśli chcesz sobie zarobic w wakacje to polecam Holandie lub niemcy. Praca wymagajaca ale zawsze troche zarobisz. Najlepiej udaj sie do agencji pracy ktora Ci pomoze

a polecasz jakas agencje do ktorej mozna sie zglosic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345

ja byłem przez otto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania
11 minut temu, Gość 12345 napisał:

ja byłem przez otto

dobra sprawdze ich dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mark

Lepiej jedź do Szwecji. Lepsze stawki i roboty ile chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×