Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Córka pracuje jako sprzątaczka

Polecane posty

Gość Gość

Moja córka ma 20 lat i to jest jej pierwsza praca. Sprząta biura i jest mi za nią wstyd. Miałam nadzieje, że pójdzie na studia, a ona poszła do pracy sprzątać w tygodniu, żeby w weekendy chodzić do jakiejś policealnej szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Udjemdbdlem

Wydaje mi się, że faktycznie studia byłyby by lepsza ścieżką na godne życie, ale dziewczyna dopiero zaczyna. Może w końcu zabraknie jej pieniędzy i weźmie się za naukę. Daj jej czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala
9 minut temu, Gość Udjemdbdlem napisał:

Wydaje mi się, że faktycznie studia byłyby by lepsza ścieżką na godne życie, ale dziewczyna dopiero zaczyna. Może w końcu zabraknie jej pieniędzy i weźmie się za naukę. Daj jej czas

W dzisiejszych czasach studia nie są żadną gwarancją lepszej ścieżki na godne życie. Już lepiej żeby miała zawód i papier w ręku niż jakieś magistry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna00
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Moja córka ma 20 lat i to jest jej pierwsza praca. Sprząta biura i jest mi za nią wstyd. Miałam nadzieje, że pójdzie na studia, a ona poszła do pracy sprzątać w tygodniu, żeby w weekendy chodzić do jakiejś policealnej szkoły.

Jestes okropną matką.

nie pozdrawiam - też matka, mam 16letniego syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja jestem po studiach mgr, z bdb na dyplomie, i tez sobie dorabiam sprzatajac biura. zarabiam 20 zł na h, praca fajna, bezstresowa i przyjemna. jak jej to odpowiada, to nie widze problemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Moja córka ma 20 lat i to jest jej pierwsza praca. Sprząta biura i jest mi za nią wstyd. Miałam nadzieje, że pójdzie na studia, a ona poszła do pracy sprzątać w tygodniu, żeby w weekendy chodzić do jakiejś policealnej szkoły.

A jaki to niby wstyd uczciwie pracować? Praca jak każda inna. Wstyd to powinno być Ci za takie poglądy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×