Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama2

Nie stać mnie na 3 dziecko

Polecane posty

Gość Gość

Autorko, napisałaś, że chciałabyś mieć trzecie dziecko za 2-3 lata. Dlaczego już dziś zakładasz, że go nie będziesz mieć? To zwykłe czarnowidztwo. 500+ będzie, chyba, że Polacy upadną na głowę i zagłosują na PO, a wtedy to już nic nie będzie.(Aa, będzie IV rozbiór Polski. ) Wierzę w mądrość i pragmatyzm Polaków, i w to , ze PIS znowu wygra wybory. Jestem najmłodsza z trójki rodzeństwa.  Może było skromnie, ale byłam chciana i kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Ja mam 3 dzieci. Ostatnie ma 3 miesiące. Nie powiem że jest lekko bo nie jest. Mieszkam na wsi,mam 15 arów Pola,60 brojlerow więc większość mam swojego mięsa ale i tak idzie nam jakoś 2500 tys ma samo żarcie. Owoce są drogie,wszystko jest drogie. Nie wiem już co mam robic. U mnie są małe sklepy więc ceny wysokie okropnie.

Zawsze chcialam miec 3 dzieci ale przyznam ze z 3 wpadłam Ale teraz nie wyobrażam sobie zycia bez niej,mam już duze dzieci,chodza do szkoły więc dla mnie to taki maly cud. Ciesze się,ze mam swoją małą Haneczkę. Czasem myślę jak im wszystkim pomogę,ale mamy swój dom,tesciowa przepisala na mego męża swoje i ja odziedziczę po mamie,więc moze nie będzie zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Basia

Dla chcącego nic trudnego, a raczej dla głupiego. Dla przykładu siostra mego męża, bezrobotna, dziecko 2 latka i w drugiej ciąży. Czasami nie mają na czynsz, mają do spłacenia kredyt, ale na drugie dziecko się szarpnęli, bo lekarz jej  zalecił ze względu na cysty, mięśniaki czy coś takiego, szkoda że nie zalecił im jak wykarmić te dzieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rylee

Bezsensu. Chcesz mieć trzecie dziecko, ale dodatkowo wiesz że masz słabo z zarobkami to o czym tu rozmawiać? Ja rozumiem, duża,fajna rodzinka,lecz rzeczywistość jest bardziej ostra. 3 dziecko to nie jest dobry pomysł wg mnie przy dochodzie łącznie 7 tys. jak pisałaś.  Czy nie lepiej odłożyć pieniądze na lepszą przyszłość dla dzieci? Pieluszki, ubranka, kosmetyki dla dziecka kosztują i to nie mało. Jeśli nie chcesz liczyć pieniędzy i zastanawiać się czy za nie przeżyjesz to odpuść. Albo się chce to dziecko, albo nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×