Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuza 16

Problem z cipką

Polecane posty

Gość Zuza 16

Hej mam problem z cipka tydzień temu straciłam dziewictwo z moimmnstarszym chłopakiem i chyba miał za dużego bo po tygodniu czuje go między nogami czy to normalne?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwiga62

Nadal obsesyjnie pragniesz prącia? Jesli tak, to nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza 16
58 minut temu, Gość jadwiga62 napisał:

Nadal obsesyjnie pragniesz prącia? Jesli tak, to nie ma problemu.

Kochana po tym co przeszłam to chyba wybiorę drogę bycia less

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cnotek
4 minuty temu, Gość Zuza 16 napisał:

Kochana po tym co przeszłam to chyba wybiorę drogę bycia less

Tak okropecznie ci pipkę zdemolował? A to łobuz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza16
Przed chwilą, Gość Cnotek napisał:

Tak okropecznie ci pipkę zdemolował? A to łobuz!

A no zdemolował siedziałam parę ładnych godzin na misce z lodem i zmiana wodą.

Nie wiem co mam mu powiedzieć ale nie dam się już tak zrobić 😊 podobało mi się trochę nie powiem ma sporego ale ja chyba chce coś mniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cnotek
Przed chwilą, Gość Zuza16 napisał:

A no zdemolował siedziałam parę ładnych godzin na misce z lodem i zmiana wodą.

Nie wiem co mam mu powiedzieć ale nie dam się już tak zrobić 😊 podobało mi się trochę nie powiem ma sporego ale ja chyba chce coś mniejszego.

 Zrób jak myslisz, z 16cm spróbuj, szkoda w tak młodym wieku już cipkę do remontu cylindra dawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llama
Dnia 28.06.2019 o 16:56, Gość Zuza 16 napisał:

Hej mam problem z cipka tydzień temu straciłam dziewictwo z moimmnstarszym chłopakiem i chyba miał za dużego bo po tygodniu czuje go między nogami czy to normalne?????

Cipka jest rozciagliwa, ale musi sie przyzwyczaic do kut.asa. czyli musisz sie dac jeszcze pare razy przerznac i bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dupcia też chce pieszczot , nie zapomnij o niej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza 16

Dziś praktykowałam z ogórkiem macie rację powoli rozepcham ja i będę gotowa na mojego pisiorka 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, baron60 napisał:

Było to kilka lat wstecz ,zapoznałem dziewczynę całkiem przypadkowo na przystanku autobusowym . Po rozmowach  doszliśmy do porozumienia ze chce bym odebrał jej dziewictwo . Jak się nie zgodzić na taka okazje ,dziewczyna śliczna mądra wiec ok . Było ciężko gdy zacząłem wchodzić ona uciekała mi gdyż ja bolało , zaznaczam ze bawiliśmy się pieszczotami prawie godzinę by stała się mokra. Udało się wejść i robić swoje jakieś 10 min ,gdy wyszedłem i spojrzała na mojego Wacka ze zdziwieniem zapytała jak ja się zmieściłem z takim wężem jej słowa ,choć Wacek ma niecałe 18 cm . Spotkaliśmy się jeszcze kilka razy oczywiście na sex , była bardzo zadowolona gdyż ten jej pierwszy raz był naprawdę bardzo delikatny i starałem się dziewczynę rozbudzić by poczuła się bezpieczna . Mocno skracam moje słowa nie chce przynudzać , nie byliśmy i nie jesteśmy para ,ona ma męża  jedno dziecko ,czasem się widujemy gdyż okazało się ze mieszkamy w jednej dzielnicy i nawet blisko siebie . Jest to duże miasto byście spotkać trzeba mieć trochę szczęścia nie znając adresu . Jak mi mówiła nie żałowała ze to ja byłem tym pierwszym gdyż zrobiłem to bardzo czule i czuła się bezpieczna ,mimo ze nie kochała mnie i ja jej . W każdej sytuacji trzeba być przyjaznym i normalnym człowiekiem .

piękne opowiadanie ale mało prawdopodobne aby było prawdziwe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość White Fida

No oczywiście ze to historia zmyślona przez tłustego śmierdzącego małolatę co wali konia bo widzi dziennie rano piękną dziewczynę i w domu Pamięciówa Hahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×