Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIedactwo

Facet ściemnia, czy to ja zdurniałam?

Polecane posty

Gość podły dran

Tobie pewnie zablokował album ze zdjęciami z imprez, a innym ze zdjęciami rodzinnymi żeby laski myslaly, że jest imprezujacym singlem. I to z nimi pisze na messengerze. Nie z mamą. Nie z okulista. Nawet nie z panem z kiosku. Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka

Od takich bab jak autorka uciekaja faceci i jak tylko poznaja kogos delikatnego, nie jakas rozwscieczona pume, ktora o byle fejsa rzuca sie do szyi, to pakuja manatki i odchodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedactwo
11 minut temu, Gość Jolka napisał:

Od takich bab jak autorka uciekaja faceci i jak tylko poznaja kogos delikatnego, nie jakas rozwscieczona pume, ktora o byle fejsa rzuca sie do szyi, to pakuja manatki i odchodza

Nie zachowuje się jak rozwścieczona puma, jestem bardzo wyważoną osobą. Podeszłam z telefonem w ręku, normalnym tonem zadając pytanie, czy te dwa zdjęcia są w jego galerii. Przytaknął. A gdy zapytałam, również normalnym tonem, jak to się dzieje, że ja ich nie widzę, zmienił postawę. Zaczęło się pukanie w czoło i epitety, że  jestem nienormalna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onka
9 minut temu, Gość Jolka napisał:

Od takich bab jak autorka uciekaja faceci i jak tylko poznaja kogos delikatnego, nie jakas rozwscieczona pume, ktora o byle fejsa rzuca sie do szyi, to pakuja manatki i odchodza

Ci którzy zdradzają tak, oni nie chcą silnej pumy tylko delikatne fra/jer/ki, które nie chcą nic widzieć i słyszeć. Takie co to po zdradzie faceta cieszą się, że ten do nich wraca, takie bez dumy, bez honoru, bez godności, idealne dla kur/wia/rza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narcyz

Autorko jesteś w toksyczym związku. Poczytaj jak z niego uciec, jest wiele materiałów w Internecie. Poczytaj o borderline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci
1 godzinę temu, Gość Jolka napisał:

Od takich bab jak autorka uciekaja faceci i jak tylko poznaja kogos delikatnego, nie jakas rozwscieczona pume, ktora o byle fejsa rzuca sie do szyi, to pakuja manatki i odchodza

 

Tak najlepiej być delikatna mimozą, która poklepie męża po pleckach za to ze moczy ogóra w cudzych dziurach. Tak masz racje, takie kobiety sa idealne na dobre żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

boze hahahaha autorko, naprawde mi cie szkoda ahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×