Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosci

borucka znowu sie calkowicie zmienia

Polecane posty

Gość gosci

ona potrzebuje ewidentnie leczenia zamkniętego, co ta dziewczyna wyprawia w internecie i tylko krzyczy ze ja hejtuja xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćggg

Od dawna widać było, że coś jest nie halo. I to bardzo nie halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truth

Jest zaburzona faktycznie i to nie jest odkrycie - sama o tym mówiła. Nabijanie się z tego uważam za nieetyczne. To się może skończyć dla niej tragicznie , jak ktoś tego nie kuma to jego inteligencja emocjonalna jest mocno upośledzona. Nigdy nie byłam jej fanką, więc nie zarzucajcie mi obrony, ale jak na moje, to radziłabym uważać Wam z jeżdżeniem po niej. Ona sobie z tym może nie poradzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhvvv

Też tak uważam, ma problemy i tego nie ukrywa. Nie ma z czego się śmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa

Kto się niby nabija i śmieje? Tu się stwierdza fakty. Z nimi ma sobie nie poradzić? Bo hejtu jako takiego tutaj próżno szukać, więc nie róbcie na siłę sensacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh

Od wyroków "powinna trafić do zakładu zamkniętego" to też się powstrzymajcie. Masakra, psychologowie za 5 groszy. Sami eksperci tutaj. Żenujące. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość x

Żenujące jest to, że niektórzy nie widzą problemu i tego, że dziewczyna sama przyznała co jej dolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale nie wszystko da się usprawiedliwić jej zaburzeniami. Lubiłam ją. Ale stała się wulgarna, epatuje prywatą, a potem ma pretensje o plotki i pytania. A Igor? Mogłaby dać mu spokój. Gdzie jej rodzina w tym wszystkim? Zuzia stała się opryskliwa. Sama sobie robi krzywdę, nie rozumie ani rad, ani krytyki, tej wyważonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh
15 godzin temu, Gość gość x napisał:

Żenujące jest to, że niektórzy nie widzą problemu i tego, że dziewczyna sama przyznała co jej dolega.

Nie będę z takim "argumentem" dyskutować nawet, bo nie jest to logiczne WCALE. Nigdzie nie napisałam, że nie widzę jej problemu, napisałam jedynie, że wyrokowanie pseudo psychologów jest żenadą. Upraszczanie "ma problem - zakład zamknięty" to w tych czasach jest absurd, zważywszy że np. depresja jest jedną z najczęstszych  chorób cywilizacyjnych, a będzie tylko gorzej. Ona cierpi na zaburzenia osobowości, co też jest częste. Nie oznacza to od razu, że powinna zostać odizolowana od społeczeństwa. Gdyby tak miało być, to byśmy mieli szpitale psychiatryczne w miejscu każdej Żabki w Polsce. Takie byłoby zapotrzebowanie. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z tym hitlerem i zbrodniarzami wojennymi to pojechała... Tak to jest jak lewacki pacyfizm za bardzo wejdzie na łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jezu, ale gruba klucha się z niej zrobiła. Dawno jej nie widziałam. Spasła się strasznie. Taka grubość tylko jeszcze bardziej podkreśla jej świniowatość twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik

rozstanie z Igorem to po raz drugi celowy zabieg, by zwiększyć oglądalność
czy nikogo nie dziwią podobne tatuaże na twarzy zrobione przez nich w tym samym czasie?!
ona przybita, smutna, on w totalnej rozsypce i nałogach - kreacje widać gołym okiem, nieźle kombinują by wzbudzić sensacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość x

''Nie będę z takim "argumentem" dyskutować nawet, bo nie jest to logiczne WCALE''

Ależ nie musisz, nikt tego nawet nie oczekuje. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość x

''Ale nie wszystko da się usprawiedliwić jej zaburzeniami. Lubiłam ją. Ale stała się wulgarna, epatuje prywatą, a potem ma pretensje o plotki i pytania. A Igor? Mogłaby dać mu spokój. Gdzie jej rodzina w tym wszystkim? Zuzia stała się opryskliwa. Sama sobie robi krzywdę, nie rozumie ani rad, ani krytyki, tej wyważonej.''

W punkt. Nic dodać, nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koloh
1 godzinę temu, Gość królik napisał:

rozstanie z Igorem to po raz drugi celowy zabieg, by zwiększyć oglądalność
czy nikogo nie dziwią podobne tatuaże na twarzy zrobione przez nich w tym samym czasie?!
ona przybita, smutna, on w totalnej rozsypce i nałogach - kreacje widać gołym okiem, nieźle kombinują by wzbudzić sensacje 🙂

oni serio się rozstali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
50 minut temu, Gość koloh napisał:

oni serio się rozstali

I w kilka miesięcy po rozstaniu robią identyczne tatuaże!?! Nie wierzę w to! to zabieg marketingowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bo to nie był żaden zbieg okoliczności. Igor zrobił ten tatuaż, a ona zrobiła go później. Na tym polega to całe szaleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie wiem, czy ona ma problemy zdrowotne, czy psychiczne... Raz na ruski rok zobaczę jakiś jej filmik.. ale to, na co ostatnio trafiłam mnie przeraziło 😱 ona na siłę, w krótkiej bluzeczce i legginsach... To jest aż niesmaczne... Po co tak prowokować widzów do krytyki ? A potem będzie znów wmawiać że to eksperyment hejt 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa

Ona powinna się leczyć u psychiatry, jej to wszystko już dawno się wymknęło. Ośmiesza się. Te jej durne miny podczas słuchania muzyki... Żenada.

Jak ktoś może w ogóle tym ludziom w internecie wypisywać, że dzięki nim się zmienił itd, nie wierzę, że są na świecie tacy głupi ludzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dla mnie już dawno było widać, że coś z nią jest nie tak. Cały czas musi zmieniać coś w wyglądzie. Skraca włosy, zaraz potem je doczepia, potem zmienia kolor co kilka dni. Istne szaleństwo. Że jej włosy to wszystko wytrzymują. Kiedyś się przeprowadziła, urządziła wszystko a zaraz się znów wyprowadziła. Bardzo się gubi we wszystkim, nudzi ją szybko to co się dzieje wokoł niej i potrzebuje ciągłych zmian. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruuuu

Nie wiem, może ma Zespół Aspergera 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćggg

Nie ma Aspergera, tylko Borderline, o czym zresztą sama mówiła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

to cud, że ten Igor wytrzymał z osobą z Borderline, to są bardzo trudne przypadki, ciężko akceptowalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćggg

Ale nie wszyscy zachowują się jak Z.B. na nowych filmikach na temat odchudzania i niby zmiany stylu życia. Ostatnio nawet ''mirabout'' skomentował dość dobitnie jej zachowanie na odcinku ze studia tatuażu i...coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tess

Ona nie jest chora tylko cwana. I zrobi wszystko dla zwiększenia oglądalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a ona ma jakiś rodziów/ rodzine? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość x

Ma rodziców i brata.

Miała być wielka zmiana stylu życia z pomocą dietetyczki Klaudii i jej chłopaka jako trenera a wyszło wielkie g... W nowym filmiku Zuza sama wymyśla sobie dietę, o ćwiczeniach ani słowa, za to sama przyznała, że męczy ją już jedzenie sałatek. W ogóle dziwnie się to jakoś ogląda, mega dziwnie. Jest chaotycznie, bez ładu i składu, a zamiast widocznej przyjemności z przyszłej metamorfozy jest zajadanie się grillowanym bekonem i mixem sałat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, Gość gość x napisał:

Miała być wielka zmiana stylu życia z pomocą dietetyczki Klaudii i jej chłopaka jako trenera a wyszło wielkie g... W nowym filmiku Zuza sama wymyśla sobie dietę, o ćwiczeniach ani słowa, za to sama przyznała, że męczy ją już jedzenie sałatek. W ogóle dziwnie się to jakoś ogląda, mega dziwnie. Jest chaotycznie, bez ładu i składu, a zamiast widocznej przyjemności z przyszłej metamorfozy jest zajadanie się grillowanym bekonem i mixem sałat.

Ta Klaudia wydawała mi się dziwna. Trochę jakby chcieli się na niej wypromować. Zuza ma milion subów, Klaudii nikt nie znał. Niby szewc bez butów chodzi, ale nie poszłabym do dietetyka z nadwagą. Pod pierwszym filmikiem o diecie ludzie pisali, że źle ją mierzyła. Widziałam też sporo komentarzy (nie na yt), że w ogóle nie zna się na tym co robi. Podobno dziś na live Zuza  mówiła, że Klaudia się z czegoś nie wywiązała. Milion story razem, zdjęć i nagle cisza.

Zuzia kilka dni temu wstawiła story, że szuka dietetyka z Poznania. Więc to nie tak, że rzuca dietę. Mam nadzieję, że znajdzie kogoś kompetentnego i kto nie będzie chciał się wypromować. Jak sama będzie sobie coś układać to może być różnie.

Wiecie co to za dziewczynka u niej na story? Mówi do Zuzy 'ciociu' ale niby to nie ciocia. Dziwne trochę mi się wydaje, że ta dziewczynka cały czas u niej w mieszkaniu, pojechały na noc do Zuzi domku na wsi. Ile ona może mieć lat? 12? I rodzice nie mają nic przeciwko, że dziecko wychodzi wieczorami, spędza noce poza domem? Szczególnie jeśli to nie rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

najgorsze jest to ze wcale nie jest gruba, ani brzydka.. tylko tak sie nie umie ubrac? robi to pdo publike? nie ma styudiow nie ma szkoly nie ma zawodu to nie ma co robic tylko wymyslac filmy na yt bo to jedyne zrodlo hajsu 😜 i w koncu ktory facet to jej facet? bo glupieje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
Dnia 19.07.2019 o 12:44, Gość Kasia napisał:

to cud, że ten Igor wytrzymał z osobą z Borderline, to są bardzo trudne przypadki, ciężko akceptowalne

a czemu mają taki sam tatuaż? są dalej ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×