Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asia

Obciach na slubie

Polecane posty

Gość Asia

Moja kuzynka po slubie jak zlozyla zyczenia mlodej parze to najpierw ucalowala pana mlodego a pozniej panne mloda, mowila pozniej ze sie jakos zamotala I tak wyszlo ale to przeciez obciach tymbardziej ze byla zaproszona ze strony pani mlodej, ciekawe co ta pani mloda sobie pomyslala, mi by bylo wstyd na miejscu kuzynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Help

Jakie to ma znaczenie kogo pierw całowała i składała życzenia?Na wsi mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ttttt

Hahahhaaah widać że to żart haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojej

Trolling 🙂a jak na serio no to problem z niczego 😂nic wielkiego się nie stało. Mały nietakt i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prowo, ale przypomniało mi się, że przy składaniu życzeń na naszym ślubie goście podchodzili bardziej od strony męża i pewnie wiele osób całowało najpierw jego 😱 i co teraz, może ślub jest nieważny? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obc
9 godzin temu, Gość Asia napisał:

Moja kuzynka po slubie jak zlozyla zyczenia mlodej parze to najpierw ucalowala pana mlodego a pozniej panne mloda, mowila pozniej ze sie jakos zamotala I tak wyszlo ale to przeciez obciach tymbardziej ze byla zaproszona ze strony pani mlodej, ciekawe co ta pani mloda sobie pomyslala, mi by bylo wstyd na miejscu kuzynki

Ile masz lat dziecko? Wakacje są na dwór marsz a nie dzien tracisz przed kompem bzdury tworząc! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×