Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SL2019

Bezpłatne konsultacje pt 3 przyczyny przez które nie żyjesz życiem swoich marzeń

Polecane posty

Gość SL2019

Niestety większość z nas była tak wychowywana, że kiedy osiągnęli dorosłość stali się kalekami. Nie w sensie fizycznym, tylko mentalnym.
Prośbą i groźbą przekonywano nas, że nie wypada się wychylać przed szereg, że źle jest popełniać błędy. Za pomyłki w szkole karano nas złymi ocenami, za które rodzice często nas karali. Takie podejście doprowadza do zakorzenienia się w podświadomości strachu przed podjęciem próby zrobienia czegoś inaczej niż dotychczas. Czegoś, co nie pasuje do ogólnie przyjętych norm, mimo, że nie przekracza takie działanie norm moralnych, uczciwości i przyzwoitości. Boimy się popełnienia błędu i społecznego osądu. Dlatego najczęściej żyjemy nie tym życiem, które nam się podoba. Nie mamy związku, o którym marzymy, nie mamy przyjaciół, takich, z którymi i w ogień i wodę. Nie zarabiamy tyle, żeby niczego sobie nie odmawiać itd, itd, itd.
Zapraszam na bezpłatną konsultację przez Skype, podczas której razem odkryjemy Twoje wewnętrzne przeszkody, z powodu których Twoje życie nie jest takie, jakim chciałbyś żyć.
Napisz SMS o treści "Konsultacja" na numer - +48 578 897 840. W ciągu doby dostaniesz odpowiedź z propozycjami ewentualnej daty i godziny konsultacji oraz login Skype do Konsultanta.
Zapraszamy! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SL2019

Z czata mojego Instagram:
Anka, a ja otrzymuję po 1500 zeta tygodniowo. Nic trudnego. Ogarnęłam za parę minut. Można tam nawet z telefonu, w zasadzie w ogóle nic skomplikowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SL2019

Dzisiaj zadzwoniła do mnie jedna Pani. Trochę rozmawialiśmy i w którymś momencie ona powiedziała, ze już nie miała żadnej nadziei znaleźć pracy, bo ma ponad 55 lat. Była zaskoczona, ze nawet nie zapytałem ją o wiek. Ja, z kolei, byłem zaskoczony, że była gotowa uczyć się zarabiania przez internet. Przyznała się, że nie ma konta ani na Instagram, ani na Youtube. A FB, to tylko ogląda i posty w komentarzach od czasu do czasu pisze. Mimo to, konsultacja pokazała, że ma potencjał, więc, od jutra zaczynamy się uczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×