Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paprotka

Gdzie powinien spać noworodek?

Polecane posty

Gość Paprotka

Za niedługo urodzę pierwsze dziecko i nie mam pojęcia gdzie najlepiej kłaść je spać. Czeka na nie już w pełni wyposażony pokoik z łóżeczkiem, ale hmm... noworodek od razu na noc w osobnym pokoju? Inna opcja to przeniesienie łóżeczka do naszej sypialni, ale wtedy jest taki minus, że w pokoju dziecięcym, w którym jest całe "zaplecze sanitarne" nie będzie łóżeczka, bo raczej bez sensu codziennie z tym łóżeczkiem biegać tam i z powrotem. Czy może zostawić to łóżeczko w pokoju dziecięcym a na noc brać dziecko do naszego łóżka...? Albo kupić takie mniejsze łóżeczko dostawne do naszej sypialni? Powiedzcie mi jak to u was było, będę wdzięczna 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire

U mnie przez pierwsze miesiące każdego z dzieci, łóżeczko że zdjętym jednym bokiem stało przy łóżku. Potem już "kompletne" nadal w naszej małżeńskiej sypialni. Na łóżeczku miałam zawieszkę w kieszeniami, w których były niezbędne akcesoria, jedna szuflada w komodzie byla przeznaczona na ubranka na zmianę a przewijak w lazience. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dwójka spala u nas w sypialni. Nie uśmiechało mk się biegać w nocy po domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Spało u siebie w pokoju  a ja obok na kanapie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Łóżeczko w sypialni lub dostawka do waszego łóżka (+przewijak i podstawowe akcesoria do przewijania). Albo dziecko w Waszym łóżku 🙂 nie ma sensu kłaść noworodka do osobnego pokoju i biegać do niego kilka razy w nocy. No chyba ze bedzie od razu przesypiał całe noce, ale to chyba rzadkość 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość co

Łóżeczko w sypialni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Łóżeczko w sypialni. Najlepiej. Musisz słyszeć maluszka, sama zobaczysz ten niepokój jeśli zostawisz go w pokoju obok, będziesz latać co parę min zobaczyć czy wszyysko Okey:) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Do 2 roku życia syn spał w naszej sypialni w swoim łóżeczku, potem bez problemu przeniósł się do własnego pokoju. Zycie małżeńskie absolutnie na tym nie ucierpiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Polecam kupić dostawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Łóżeczko w sypialni przy naszym łóżku.  Z drugim dzieckiem łóżeczko przy kanapie,  bo tam wtedy spałam.  Z trzecim, które zaraz się urodzi też łóżeczko przy kanapie na noc. Nie wyobrażam sobie zostawić noworodka samego na noc. W dzień też przebywa w tym pokoju,  gdzie toczy się życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Moja od razu w swoim pokoju. Jej pokoj przez sciane z nasza sypialnia. Maz przynosil mi ja na karmienie a pozniej odnosil. Ale corka byla bezproblemowym dzieckiem. Jak byla starsza ok 9 miesiecy to jak obudzila sie np o 7 to sama potrafila zabawic sie w lozeczku np  do 8 az wstalismy. Ogolnie to byla strasznym spiochem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Lozeczko w sypialni.  Ja  natomiast mialam wtedy wielkie lozko i moja mala spala w takim nosidelku w lozku z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie ma gdzie powinno. A jest - Jak tobie wygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja planuje łóżeczko z przewijanie u niej w pokoju. Przewijają chce na łóżeczko dbać  nie planuje szafek pod przewija żadnych. A w sypialni dostawka z choć do, która, mam nadzieję, posłuży też mi w dzień jako kołyska. Dostawka chce kupić używaną  zeb y wyszło taniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×