Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość huberttro

Moja dziewczyna ciagle wychodzi z innymi

Polecane posty

Gość huberttro

Jestesmy razem prawie rok. Nie wiem co robic bo ona ciagle sie z kims umawia przez co mamy mniej czasu dla siebie. Wczesniej potrafilismy sie spotykac nawet caly tydzien albo chociaz te 4-5 dni a teraz jak tylko jej zaproponuje jakies wyjscie albo poprosze zeby przyjechala to ona ze juz jest umowiona. Jest dusza towarzystwa i przez to ma wielu znajomych. Czasami wychodzi z kolezankami czasami w jakiejs grupce ale spedza tez czas z innymi facetami sam na sam. Ufam jej i wiem ze mnie nie zdradza a oni to tylko koledzy chociaz jak mi czasem pokazuje sms albo opowiada jak bylo to wnioskuje ze ona im sie podoba. Jestem zazdrosny o tych wszystkich ludzi, ale nie robie jej awantur, ona nawet za bardzo nie wie ze mi to przeszkadza. Nie chce jej ograniczac kontaktow bo ma do nich prawo ale skoro jestem jej chlopakiem to chyba ja powinienem byc tym najwazniejszym.. A potem wychodzi na to ze spotkalismy sie raz w tygodniu bo inne dni ona ma juz zaplanowane. Wydaje mi sie ze moglaby przelozyc te inne spotkania tak zeby zobaczyc sie ze mna kilka razy w tygodniu, przeciez inni moga poczekac, bo chyba nie powinni byc tak wazni dla niej jak ja.. Wiem ze mnie kocha i jest mi z nia bardzo dobrze no tylko chcialbys widziec ja czesciej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huberto

Inne typy osobowości i inny styl życia, polecam każdy w swoją strone. Strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×