Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ela

Czy któraś z Was znalazła pracę dla swojego męża?

Polecane posty

Gość Ela

Jak w temacie. Chodzi mi o sytuacje, gdy mąż stracił pracę, albo miał tak kiepskie zarobki, że ciężko było żyć. Jak Wam się to udało i jaki był tego skutek? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Twoj mąż jakiś niepełnosprawny jest, że sam nie potrafi znaleźć pracy? I nie, nie wyobrażam sobie za dorosłego faceta szukać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
20 minut temu, NaugthyBitch napisał:

A Twoj mąż jakiś niepełnosprawny jest, że sam nie potrafi znaleźć pracy? I nie, nie wyobrażam sobie za dorosłego faceta szukać. 

Wyobraź sobie, że bardzo sprawny. Pracuję za 4 tys  a ja mogę mu załatwić pracę w mojej branży za 6 tys, bo mam już kontakty.  Na tym polega związek, że ludzie sobie pomagają. Nie każdy z góry szuka prezesa z willą i sprzątaczka jak ty, żeby sobie paznokci nie polamac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No to mu załatw, po co tu piszesz? Chwalić się? Jak masz takie możliwości, to mąż byłby głupi, gdyby nie chciał skorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Gość Ela napisał:

Wyobraź sobie, że bardzo sprawny. Pracuję za 4 tys  a ja mogę mu załatwić pracę w mojej branży za 6 tys, bo mam już kontakty.  Na tym polega związek, że ludzie sobie pomagają. Nie każdy z góry szuka prezesa z willą i sprzątaczka jak ty, żeby sobie paznokci nie polamac. 

Ja sobie paznokci nie łamię, bo mam swoją firmę i nie potrzebuję prezesa. Mój mąż ma głowę na karku i nie muszę szukać mu pracy po znajomości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×