Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wakacje 2019

Januszem i Grażyny są wszędzie

Polecane posty

Gość Wakacje 2019

Moi drodzy państwo wraz z moim chłopakiem wybraliśmy się na wakacje na Gran Canarie ja nie mam nic przeciwko osobą homoseksualnym i dlatego zdecydowaliśmy się na hotel tylko dla osób dorosłych gdzie było mnóstwo osób o odmiennej orientacji. Były też Janusze i Grażyny gdzie przy basenie wszyscy się dobrze bawili śmiali się zawsze z takich wakacji mam dużo znajomych Grażyna ubrana jak na wojnę i Janusz na leżaku w skarpetkach wszystkich tak obcinali że aż mi głupio było mówić do mojego chłopaka po polsku. Kolejne sytuację miały miejsce jak wychodziliśmy wieczorem do restauracji czy do knajpy zawsze Januszki i Grazynki wszystkich obserwowali i na głos obgadywali masakra jakaś. Ja jaz długo w Polsce nie mieszkam i myślałam że mentalność ludzi w naszym kraju się zmieniła ale nie wszędzie gdzie byli Polacy tam słyszałam przekleństwa widziałam wynoszenie jedzenia z restauracji i głośne komentarze na temat innych ludzi no bo przecież nikt nie zrozumie naszego języka więc możemy jechać po wszystkich. Z jednej strony to było śmieszne ale jak tak sobie o tym pomyślałam to zrobiło mi się trochę przykro. Bo to ludzie są fundamentem i budulcem państwa jak Polska za którą nie powiem tęsknię ma się zmienić na lepsze jak mamy tyle buraków mieszkających i interesujących się cudzymi sprawami w naszym kraju. Grażyna i Janusz rządzi wszędzie. A teraz kilka cytatów które pozwolę sobie przytoczyć:

Grażyna to chyba gej jest no nie wiem Janusz ale tak normalnie wygląda po czym słychać krzyk Grażyny z baru przy basenie Janusz miałeś rację gej obsciskuje się z drugim.

Grażyna no nie wiem czy ten all inclusive był warty tych pieniędzy krzyczał Janusz z 5 piętra hotelu do Grażyny stojącej przy basenie.

Janusz patrz na tą jaka gruba ja to jakbym wyglądała jak ona to bym nosa z domu nie wystawiła powiedziała nie lepiej wyglądająca Grażyna.

Taka moja refleksja.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbrv

Wielkie mi rzeczy.. 

Boze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbrv

Pedlastwo jest wszędzie i trzeba to tępić🤮🤮🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mist

Po pierwsze: cala akcja z "Januszami i Grazynami" zostala wprowadzona przeciw Polakom przez jakas sile. Nie wiem jaka, ale pojawila sie nagle, w sposob zmasowany. Kompromituje przy okazj dwa polskie imiona, w tym jedno bardzo polskie,  uchodzace za piekne i opiewane przez polskich poetow, czyli Grazyna. Tak niszczy sie narody, ich kulture i tradycje.

Po drugie: tak,  buraki sa  w kazdym narodzie, ale  jakos inne narody nie zajmuja sie ciaglym opluwaniem... samych siebie.  A Polacy robia to stale. Niektore gazety, np. Wyborcza od lat  zajmuja  sie regularnym opisywaniem wad Polakow.    Jakby byli najgorszym narodem swiata.  Myslisz ze np. wszycyc Niemcy zachowuja sie wzorowo i nie maja wad? Albo Anglicy,  Grecy czy Arabowie, czy Chinczycy?

Po trzecie: w kazdym narodzie sa rozne warstwy spoleczne: 1. dno,  2. buraki, 3. ludzie przecietni oraz 4.obyte warstwy wyzsze.  Jedynka najczesciej nigdzie nie jezdzi. Dwojka jest obciachowa,  prostacka,  halasliwa, zle wychowana, ale uwaza siebie za panow swiata.  Rzuca sie w oczy.  W Anglii rzyga na ulicy, upija sie, pokazuje gole tylki.  Trojka to wiekszosc - ludzie ktorzy  staraja sie zachowywac porzadnie. A czworka jest ą-ę.  W kazdym narodzie jest tak samo!!! Dlaczego ciagle mowimy tylko o swoich wadach, a nigdy o zaletach? No, dlaczego?! 

Polacy wlasnie znalezli sie w gronie najbardziej uczciwych narodow swiata - tych ktore najczesciej oddaja znaleziony portel.  A nam ciagle opowiada sie jacy to oszusci i zlodzieje.  W kazdym kraju Finowie robili taka sama ilosc prob (200)  z pustym i pelnym portfelem - Polacy znalezli sie w gronie najbardziej  uczciwych na swiecie. Kto z Was o tym juz wiedzial? Dlaczego wciaz mowa o wadach Polakow???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Brawo, ja też mam dość tej antypolskiej kampanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hei

Mist BRAWO! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka to patologia

brawo MIST.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Wymyślasz autorko. Na wyspach kanaryjskich byłam wiele razy i nigdzie Polacy się tak nie zachowują. Uważam, ze są bardziej kulturalni od ludzi z UK, którzy nawet w 5* hotelach zachowuja się jak zwierzeta. Zostawiaja po sobie pobrudzone obrusy i porozrzucane serwetki i jedzenie na podłodze. Bydło krótko mówiąc. Polacy są cisi, kulturalni i umieją trzymać nóż i widelec. Nie wynoszą jedzenia (w przeciwieństwie do Niemców) i znają j. angielski, czego z kolei nie można powieciec o Rosjanach czy Hiszpanach. Nie robią głupich akcji z ręcznikami na łóżkach przy basenie i nie dra się jak zwierzeta po nocach.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tia

Mist 👍

Kilkanaście lat temu Włosi narzekali na turystów niemieckich, ze rozpanoszyli się Na ich plażach, ze sa głośni i wulgarni. Czy Niemcy narzekali sami na siebie?

Krakow w weekendy zmaga się z pijanymi Anglikami, pokazującymi tylki na ulicach. Czy Anglicy narzekają sami na siebie?

Ale my Polacy lubimy robić  we wlasne gniazdo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 1.07.2019 o 07:07, Gość Tia napisał:

Ale my Polacy lubimy robić  we wlasne gniazdo.

Mist, brawo!!! To nie Polacy robią we własne gniazdo, tylko polskojęzyczni, którym radzę, by zrzekli się obywatelstwa polskiego i wyjechali do swoich. Naprawdę nie muszą mieszkać w naszej pięknej ojczyźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emik

Pora z tym skonczyc! Nie dajmy mowic o swoim narodzie negatywnie. Polacy nie sa ani specjalnie gorsi,  ani lepisi niz inne narody. Ludzie sa rozni, w kazdym narodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada

największe wiesniactwo jest w Polsce

wiesniaki  sa wszedzie w pracy na ulicy w szkole w gorach nad morzem na mazurach

w galeriach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość ada napisał:

największe wiesniactwo jest w Polsce

wiesniaki  sa wszedzie w pracy na ulicy w szkole w gorach nad morzem na mazurach

w galeriach 

To wypad stad folksdojczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joszka
Dnia 25.08.2019 o 20:49, Gość Gość napisał:

To wypad stad folksdojczu

wszyscy tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×