Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie potrafię się już kolegować ze znajomą, odkąd zaszła w trzecią ciążę. Sama mam jedno dziecko, drugie może kiedyś. Czy to normalne, że irytuje mnie ona sama i jej sposób na życie?

Polecane posty

Gość gość

Ja sobie nie wyobrażam mieć trójki dzeci, gdzie najstarsze ma 5 lat, a najmłosze miesiąc. Orka na ugorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tylko czy to ty będziesz orac? Nie,nie masz nic wspólnego z decyzjami tej znajomej, więc tez nie masz nic do gadania. Życie to nie konkurs na najlepszą matkę. Jeśli tak czujesz to zerwie kontakt, bo po co sie męczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Może zwykła zazdrość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Super Żona napisał:

Może zwykła zazdrość?

Jaka zazdrość? Gdybym chciała to już bym miała drugie, ale ja nie chcę tak szybko. Zazdrościć bym mogła jakbym nie miała kasy na drugie/nie mogła zajść w ciążę. u mnie to nie występuje. Zawsze jakieś krówsko rozpłodowe pisze na kafe że zazdrość. Czego zazdrościć??? braku czasu dla siebie? ryku trójeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

moim zdaniem autorka nie ma tematow juz z koleżanką. autorka jest na innym etapie, a tamta znowu zupki, kupki - ile można. po prostu prowadzicie inne zycie i macie inne cele zyciowe a na pewno co innego jest priorytetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llllllll

Uwazam autorko ze jestes prymitywna larwa i powinnas te kobiete uwolnic od siebie bo wysylasz jej negatywna energie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Llllllll napisał:

Uwazam autorko ze jestes prymitywna larwa i powinnas te kobiete uwolnic od siebie bo wysylasz jej negatywna energie

Ależ ja się z nią nie kontaktuję. najczesciej albo ona szuka tego kontaktu, albo niestety spotykamy sie na imieninach u znajomych. dla mnie ona nie jest zadna koleżanką. To ona mi wysyla negatywną energię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llllllll

Mowiac o kims krowsko rozpodowe mozliwe ze wychowasz potwora z takim jadem w srodku, wiec uwazaj, p.s nie mam dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llllllll
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Ależ ja się z nią nie kontaktuję. najczesciej albo ona szuka tego kontaktu, albo niestety spotykamy sie na imieninach u znajomych. dla mnie ona nie jest zadna koleżanką. To ona mi wysyla negatywną energię.

Ocenilas ja po ilosci ciaz, nie mowilas co ci wysyla i po czym to wnosisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gloria

To nie jest normalne. Pogadaj z nią

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Llllllll napisał:

Mowiac o kims krowsko rozpodowe mozliwe ze wychowasz potwora z takim jadem w srodku, wiec uwazaj, p.s nie mam dzieci

dziecko, dziecko (nie)drogie...krówska mówię o osobach które na kafe atakują dziewczyny, które nie lubią klimatów posaidania duzej rodziny. to one zawsze nam zarzucają zazdrość, a ja sama nie wiem kto tu komu zazdrosci, hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Llllllll napisał:

Ocenilas ja po ilosci ciaz, nie mowilas co ci wysyla i po czym to wnosisz

wszystkim co ma się przechwala, można przy niej rzygać tęczą, tak u niej cudownie i wspaniale, ma mało pokory, nauczona jest zbytniej pewnosci siebie, nieadekwatnej do szpetnej urody i słabej kariery zawodowej. Stąd wnoszę, że jest toksyczna. wysyła mi złą energię, dając komunikat że ona ma lepiej, ma więcej i jest taka czy taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie rozumiem jak można chcieć zerwać znajomość z tak  śmiesznego powodu. Wyglądasz na bardzo despotyczną i nietolerancyjną osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×