Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cycu xd

Inwazja robaków w czereśniach białe glizdy w mieszkaniu mrówki łażą jeszcze jakies latajace ze skrzydełkami :/

Polecane posty

Gość Cycu xd

U mnie znowu mrowki łaza kawałek tynku w scianie jest dziura i łaza pod gumolitem co dopiero ułożyłem ,do tego jeszcze te latajace takie kiedys w zeszlym roku łaziły mnie też po oknie że biłem packa na muchy. Teraz w kącie w rogu mam dziure taka mała niieduża i one tam wyłaza stamtad wziełem sypnołem tam do dziury jakis granulat od mrówek ale to przeterminowane jest i niewazna data :/ do tego jakies zbrylone .Bo też w kuchni mam kawałek płytki w pobliżu lodówki obrypane to tam też wyłaziły bo patrze a tamv takie małe mrówki łaża i zasypaełem ten otwór granulatem tym od mrówek no i dzisiaj patrze a tutaj na dole na scianie łazi chmara tych mrówek latających i ich trzepaczka wybiłem a pod gumolitem w rogu łaziły też takie małe to sypnołem granulatem tam .Może zalepie gipsem te dziure otworek w rogu sciany żeby nie wyłaziły ? Matka moja ma gips to chyba nie ma co czekac bo ten granulat przeterminowany nie pomaga i łaża po nim normalnie sobie xd .A kiedys to te latajace to po scianie mnie łaziły taka cała chmara i tez biłem je trzepaczka bo to była cała granda .Kiedys to mnie z gory wyłaziły i leciały prosto na mnie nawet odkurzaczem to scierwo zbierałem .W tym roku to I tak mało ich no bo dwa lata temu to całe gromady wylatywały na oknie to biłem ich po 50 sztuk na raz .Do tego teraz to wyłaza z dziury .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×