Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Po opłaceniu mieszkania zostaje mi 2000 zl na życie

Polecane posty

Gość gosc

Dużo czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ile wam ciłki powtarzać, że są ludzie którzy tyle zarabiają i muszą z tego porobić opłaty oraz przeżyć.

Jak śmiecie tych ludzi dołować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No właśnie. Pamiętam jak jedna mówiła: nie wiem czy ja za 1000 zł przeżyję? nie wiem...a ktoś ma dziecko i musi przeżyć na kanapkach oczywiście, niby jak w takiej rodzinie dziewczyna nauczy się gotować, skoro zupę widzi od święta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia,jak sie porownasz do dzieci z bangladesz to jestes strasznie bogata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
27 minut temu, Gość gość napisał:

No właśnie. Pamiętam jak jedna mówiła: nie wiem czy ja za 1000 zł przeżyję? nie wiem...a ktoś ma dziecko i musi przeżyć na kanapkach oczywiście, niby jak w takiej rodzinie dziewczyna nauczy się gotować, skoro zupę widzi od święta...

Jak ma dziecko to ma 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak wy żyjecie.  Ja wydaje 500 na paliwo, gdzieś wyjść i to wcale nie na bogato to też z 500 pójdzie, do tego ubrać się, fryzjer, basen, jakieś kosmetyki, wakacje ....I nic nie zostanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, Arystoteles napisał:

to jest bardzo duzo, skoro po wszystkich oplatach masz tyle kasy

jestes bez problemu jeszcze w stanie odkladac, no chyba, ze masz taki temperament, ze przy weekendzie w klubie potrafisz zostawic 500zl, no to coz..., wtedy moze byc ciezko, ale nawet liczac jeden taki weekend w miesiacu to tez bys dal rade

Ile proponujesz odkladac? Duzo wydaje na zarcie, czasem jakiś ciuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak wy żyjecie? Nie chodzimy do fryzjera, na basen, kosmetyki najgorszej jakości posiadamy i wypryski na gębie. Dajcie już spokój, nie jemy obiadów tylko kanapki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

18 minut temu, Gość gość napisał: Jak wy żyjecie? Nie chodzimy do fryzjera, na basen, kosmetyki najgorszej jakości posiadamy i wypryski na gębie. Dajcie już spokój, nie jemy obiadów tylko kanapki.... X dokładnie, dzisiaj jadłem kanapki na śniadanie 

Wystarczy że ktoś założy temat o pieniądzach a kaleka gnijący tu 24h na 100% się zjawi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Leżaczek napisał:

15 minut temu, Gość gosc napisał: Ile proponujesz odkladac? Duzo wydaje na zarcie, czasem jakiś ciuch X każdy 1000 x 15 lat na 5% daje ćwierć miliona, według mnie przynajmniej ten 1000. Zastanów się nad 1500. Na pewno bym nie rezygnowal z hobby. 

Głupie gierki to nie hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
34 minuty temu, Arystoteles napisał:

to jest bardzo duzo, skoro po wszystkich oplatach masz tyle kasy

jestes bez problemu jeszcze w stanie odkladac, no chyba, ze masz taki temperament, ze przy weekendzie w klubie potrafisz zostawic 500zl, no to coz..., wtedy moze byc ciezko, ale nawet liczac jeden taki weekend w miesiacu to tez bys dal rade

Jakie dużo? Ja po opłatach mam ponad 2300, no chyba, że doliczyć sieciówkę i Internet oraz telefon, to jakieś 2100. Zdrowe jedzenie, jakieś ciuchy czy wyjścia ze znajomymi i już odłożyć mogę max 500-1000, a co to jest? A jakbym miala auto, jeszcze mniej odloże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To jest dział uczuciowy, a nie finansowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

2 minuty temu, Gość Gość napisał: Wystarczy że ktoś założy temat o pieniądzach a kaleka gnijący tu 24h na 100% się zjawi.  X bo lubię takie tematy kiedyś miałem bloga finansowego dwa miliony odwiedzin wszystkich, dla mnie finanse to jak hobby drugie 

Podaj adres jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

1 minutę temu, Gość Gość napisał: Głupie gierki to nie hobby. X no nie to coś więcej pasja tak głęboka że byłbym w stanie całe życie pod nią stworzyć od zera 

Życie tylko dla głupich gierek? Jesteś durny i pusty że aż mnie mdli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

1 minutę temu, Gość Gość napisał: Podaj adres jego X Hahaha jasne może jeszcze 🍟 do tego, zresztą od lat już nie istnieje 

Czyli fake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Leżaczek napisał:

15 minut temu, Gość gosc napisał: Ile proponujesz odkladac? Duzo wydaje na zarcie, czasem jakiś ciuch X każdy 1000 x 15 lat na 5% daje ćwierć miliona, według mnie przynajmniej ten 1000. Zastanów się nad 1500. Na pewno bym nie rezygnowal z hobby. 

Leżaczek ile masz renty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czemu bezrobotni opanowali forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czemu bezrobotni opanowali forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

1 minutę temu, Gość Gość napisał: Życie tylko dla głupich gierek? Jesteś durny i pusty że aż mnie mdli. X dokładnie tak samo mam o tobie, nie ogarniam jak można mieć takie rzeczy w głowie że to głupie gierki dla dzieci, ludzie wielkie kariery zawodowe robią, firmy, szkoły kończą żeby robić w branży gier,  wpisz sobie chociażby Phil Spencer Executive Vice President of Gaming at Microsoft.

Leżak zrozum, nie każdy ma rentę jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Leżaczek napisał:

1 minutę temu, Gość Gość napisał: Życie tylko dla głupich gierek? Jesteś durny i pusty że aż mnie mdli. X dokładnie tak samo mam o tobie, nie ogarniam jak można mieć takie rzeczy w głowie że to głupie gierki dla dzieci, ludzie wielkie kariery zawodowe robią, firmy, szkoły kończą żeby robić w branży gier,  wpisz sobie chociażby Phil Spencer Executive Vice President of Gaming at Microsoft.

Haha. Co za argument. Nie robisz gierek tylko w nie grasz. Robienie gierek to nie to samo co bezrefleksyjne gnicie przed ekranem by zabijać ludziki na ekranie. Podobnie jest z narkotykami: najlepiej być dilerem niż narkomanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
47 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak wy żyjecie.  Ja wydaje 500 na paliwo, gdzieś wyjść i to wcale nie na bogato to też z 500 pójdzie, do tego ubrać się, fryzjer, basen, jakieś kosmetyki, wakacje ....I nic nie zostanie. 

 Kosmetyki raczej nie kupuje się co miesiac, tak samo ubrania, na wakacje zwykły Kowalski raczej też nie jeździ raz w miesiacu, 2000 na jedzenie i przyjemnosci to wcale nie tak mało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

Nie musze robić gier, mogę robić asety 3d, mogę mieć sklep, mogę prowadzić www czy forum dyskusyjne, mogę zostać testerem, mogę pracować w sklepie z grami, mogę być zagrajmerem, inwestorem na giełdzie itd itp jak tego nie lubisz to nie bedziesz w tym pracować i się męczyć 😩 akurat mam specjalizacje it trójwymiarowa grafika komputerowa i drzwi 🚪 otwarte do branży. 

Jak dziecko. Same może, może, może...a ty tylko gniesz w domku i grasz w głupie gierki dla dzieci. Leniwa doopoła wołowa bez ambicji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Leżaczek napisał:

Nie musze robić gier, mogę robić asety 3d, mogę mieć sklep, mogę prowadzić www czy forum dyskusyjne, mogę zostać testerem, mogę pracować w sklepie z grami, mogę być zagrajmerem, inwestorem na giełdzie itd itp jak tego nie lubisz to nie bedziesz w tym pracować i się męczyć 😩 akurat mam specjalizacje it trójwymiarowa grafika komputerowa i drzwi 🚪 otwarte do branży. 

Ta oczywiście możesz być prezesem na rencie, możesz być królem na babskim forum ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

38 lat, mieszkam sam po rozwodzie.  Zarabiam 15 300.  Tak wiem wiem zaraz ktoś powie że jak tyle się zarabia to nie siedzisz na kafeterii, ale widocznie można siedzieć.  Po opłatach i alimentach zostaje mi 10000 i jestem w stanie odłożyć góra 3000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jak dziecko. Same może, może, może...a ty tylko gniesz w domku i grasz w głupie gierki dla dzieci. Leniwa doopoła wołowa bez ambicji.

31 lat i w CV pustka w dziale doświadczenie. To odstrasza każdego pracodawcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Leżaczek napisał:

9 minut temu, Gość Gość napisał: Haha. Co za argument. Nie robisz gierek tylko w nie grasz. Robienie gierek to nie to samo co bezrefleksyjne gnicie przed ekranem by zabijać ludziki na ekranie. Podobnie jest z narkotykami: najlepiej być dilerem niż narkomanem. X dlatego nie lubię kobiet na sympatii one nie widzą w it trudności tworzenia tylko wypłatę 9000, dla nich to głupie komputery gierki stronki tylko widzą 💰 nie ważne że facet by siedział po 16h dzienie i kończył model, hajs na torebki damskie 😍

 Ty tylko na portalach randkowych znasz kobiety kaleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

Przed chwilą, Gość Gość napisał: Jak dziecko. Same może, może, może...a ty tylko gniesz w domku i grasz w głupie gierki dla dzieci. Leniwa doopoła wołowa bez ambicji. X wam to zawsze mało pieniędzy będzie, czas wolny jest cenny na równi z kasą 

Czas na degenerację umysłową w twoim wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czemu karmicie trolla, on w każdym temacie chce być w centrum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czytając jego wpisy, to wiadomo z jakiego powodu ma rentę. Kolejny temat rozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

Ja bym wziął intercyze i wazektomie jakbym robił dobrą kase tak już nie ufam kobietom.

Jak każdy socjopata któremu bliższy kontakt z kobietą i tak nie grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×