Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimis

Maz z dzieckiem w domu

Polecane posty

Gość Mimis

Wrocilam do pracy po macierzyńskim. Syn ma 15 mcy i poszedl do zlobka. Maz pracuje w roznych godzinach, czasem  ma wolny dzien w tygodniu i wtedy siedzi z malym. Ciagle mi pisze, ze maly marudzi, ze nie chce spac, ze nie chce jesc itd.  Moze w końcu zobaczy jak to jest byc z dzieckiem tyle czasu samemu. Mamy polecam zostawic faceta sam na sam z dzieckiem, wtedy zobaczy jak to jest i moze doceni bardziej 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój zostaje. A dziecko marudzi bo ma niezorganizowany czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mój też zostaje, ale mój potrafi wprowadzić dyscyplinę i jak nie chce jeść to nie je, jak wracają ze spaceru a ten na rowerku biegowym marudzi za nim to jeszcze potrafi go pogonić "szybciej, ruchy ruchy" ja jestem za miękka i dlatego mąż uważa, że pozwoliłam sobie wejść na głowe ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

mój też zostaje, ale mój potrafi wprowadzić dyscyplinę i jak nie chce jeść to nie je, jak wracają ze spaceru a ten na rowerku biegowym marudzi za nim to jeszcze potrafi go pogonić "szybciej, ruchy ruchy" ja jestem za miękka i dlatego mąż uważa, że pozwoliłam sobie wejść na głowe ;/

to samo tyczy się ubioru, jak zrzędzi mały, że te buty nieodpowiednie to potrafi go ustawić słowami "to nie jest koncrt życzeń synek, widzę, że jednak na rowerek nie chcesz iść i zostajemy w domu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tu się nie jawi ojciec tylko zaprogramowany buldożer niewrażliwy na emocje dziecka ;/ Ja bym się bała z nim zostawić pociechy skoro przy rodzicu dziecko czuje się zagrożone i jest takie wyczuwalne napięcie niechęci z obydwu stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

to samo tyczy się ubioru, jak zrzędzi mały, że te buty nieodpowiednie to potrafi go ustawić słowami "to nie jest koncrt życzeń synek, widzę, że jednak na rowerek nie chcesz iść i zostajemy w domu"

I prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

I prawidłowo.

Ta, prawidłowo. Już widzę jak dziecko małe nie wpada w jeszcze większą histerie, którą słyszy pół klatki schodowej.

Typ spod ciemnej gwiazdy nie zadał sobie trudu by zawczasu przygotować się do roli ojca fachową literaturą to teraz uskutecznie tresurę dziecka byleby mu było wygodniej. Żałosne, że matka na to pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vgfffffff

Ahah lepiej pozwolic babelkowi nasrac sobie na łeb wg niektórych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armatura
34 minuty temu, Gość Mimis napisał:

Mamy polecam zostawic faceta sam na sam z dzieckiem, wtedy zobaczy jak to jest i moze doceni bardziej 😁

No skoro ojciec, to co tu polecać? Wiadomo, że zostaje ze swoim dzieckiem od urodzenia w różnych sytuacjach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Takie dziecko zaczyna też mieć własne zdanie.Jeśli to mu w niczym nie zagraża to dlaczego mu nie pozwolić?pozwólmy uwierzyć mu w siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Wszyscy myślą że siedzenie z dzieckiem to nie praca. Czasami jest to większą robota niż siedzenie po 12 godzin w biurze czy nie wiadomo gdzie. Najważniejsze to być cierpliwym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Użytkowniczka napisał:

Właśnie. Wszyscy myślą że siedzenie z dzieckiem to nie praca. Czasami jest to większą robota niż siedzenie po 12 godzin w biurze czy nie wiadomo gdzie. Najważniejsze to być cierpliwym. 

Taka charowa, że rodzą drugie, trzecie i do pracy odpocząć nie chcą iść :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TezLubiePowedrowac
48 minut temu, Gość gość napisał:

Ta, prawidłowo. Już widzę jak dziecko małe nie wpada w jeszcze większą histerie, którą słyszy pół klatki schodowej.

Typ spod ciemnej gwiazdy nie zadał sobie trudu by zawczasu przygotować się do roli ojca fachową literaturą to teraz uskutecznie tresurę dziecka byleby mu było wygodniej. Żałosne, że matka na to pozwala.

Ty jestes taka glupia od urodzenia czy to nabyte ? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokoo
23 minuty temu, Użytkowniczka napisał:

Właśnie. Wszyscy myślą że siedzenie z dzieckiem to nie praca. Czasami jest to większą robota niż siedzenie po 12 godzin w biurze czy nie wiadomo gdzie. Najważniejsze to być cierpliwym. 

Nie rozsmieszaj mnie. Ludzie w pracy muszą często np podejmować trudne czy stresujące decyzje. 

Male dziecko męczy ale nie aż tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimis
58 minut temu, Gość Armatura napisał:

No skoro ojciec, to co tu polecać? Wiadomo, że zostaje ze swoim dzieckiem od urodzenia w różnych sytuacjach. 

Mowie o zostaniu na caly dzien. Moj wczesniej nie zostawał az tak dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość Kokoo napisał:

Nie rozsmieszaj mnie. Ludzie w pracy muszą często np podejmować trudne czy stresujące decyzje. 

Male dziecko męczy ale nie aż tak. 

A myślisz że przy dziecku tak nie ma? 

Oczywiście nie jest to na tym samym poziomie ale jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Gość Gość napisał:

Taka charowa, że rodzą drugie, trzecie i do pracy odpocząć nie chcą iść :F

Robota robota. Ale jak zapytasz te babki co mają urwanie głowy przy 3 czy 4 dzieci czy zmieniły by to lub czy by cofnęły czas jestem pewna że odpowiedzą nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×