Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paula

Ile czekałyście z następną ciążą po poronoeniu?

Polecane posty

Gość Paula

Hej,poronilam 3 miesiace temu. Ile wy się starałyście o następną ciążę? I czy np. Ewentualne odczekanie kilku lat z następna może zaszkodzić? (Po prostu moja psychika jest w rozsypce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Po trzech miesiacach od poronienia przestalismy uwazac, w kolejna ciaze zaszlam po pierwszym stosunku. 

Tyle kaza odczekac lekarze ale ja poradzilam sobie psychicznie ze strata i czulam sie gotowa do kolejnej ciazy. Kazda kobieta jest jednak inna.

Bardzo Ci wspolczuje straty, uwierz mi dasz rade i w koncu pogodzisz sie z tym co sie stalo. Nie mozna sie pograzac w zalobie i bolu, to nie przyniesie Ci nic dobrego. Kazda Twoja decyzja bedzie dobra. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama

ja czekałam ok 6 miesięcy zanim zaczęliśmy się starac o maluszka aby mój organizm mógł się zregenerować ( tyle czasu zalecił mi ginekolog) i udało się:-) wiec i Tobie tego życze. ! powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

Dziękuję za miłe słowa. Po prostu chciałabym być mamą,ale dopiero co skończyłam pierwszy rok studiów. Więc chciałbym poczekać ze 3 lata i przede wszystkim wrócić do równowagi psychicznej. Jak to sie mówi szczęśliwa mama-szczęśliwe dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia

Ja od razu zaczęłam starania bo nie było przeciwwskazań, lekarz również polecił mi żel wspomagający zapłodnienie prefert vaginal, udało się zajść w zdrową ciążę i urodzić dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×