Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolancia

Mam romans z zonatym, ale nie wiem czy wiązać z nim przyszłość.

Polecane posty

Gość Jolancia

On ma 41 lat, ja 27. Poznaliśmy się przypadkiem-zamawiał towar u mojego szefa. Facet ma swoją działalność. Utrzymuje z niej siebie, zone-pasożyta i 12 letnią córkę. Jego żona od urodzenia dziecka nie pracuje-nie ma dla niej pracy... On prowadzi swój sklep-nie wiem ile zarabia, ale chyba całkiem dobrze skoro 2 razy w roku gdzieś wyjeżdżają Plus na wszystkie długie weekendy. Z żoną jest tylko ze względu na dziecko-i to nie jest standardowy frazes-jakbyście zobaczyly jego żonę to byście uwierzyly. I teraz mam dylemat, on jest gotowy odejść od żony i związać się ze mną. Ja mam poukładane życie, mam pracę, dziecko. Nie potrzebuje rewolucji, no ale się zakochałam. Staram się z bardziej praktycznej strony popatrzeć. Jak mu przyjdzie płacić alimenty na córkę to czy będzie mi i mojemu dziecku zapewnić godne życie? Co gdybym zaszła w ciążę i chciała być z dzieckiem 2-3lats w domu. Czy będę miała gdzie wrócić? Czy on nas utrzyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Będziesz chciała być z dzieckiem do 2-3 lat w domu, a jego żonę nazywasz pasożytem. Śmieszna jesteś. 

Skoro znudziła mu się żona i ją zdradza, zrobi tak kiedyś z tobą. Tylko że wtedy nie będzie mi cię żal. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Biedny facet - z deszczu pod rynnę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolancia

Jego żona jest w domu od 12 lat. A ja chcę zostać 2-3 lata aż dziecko pójdzie do przedszkola. Widzicie różnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Jolancia napisał:

Jego żona jest w domu od 12 lat. A ja chcę zostać 2-3 lata aż dziecko pójdzie do przedszkola. Widzicie różnicę?

Ale skoro potrafisz się sama utrzymać to po co ci rozmowy czy on będzie potrafił 

podtrzymuje - koleś trafi z deszczu pod rynnę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ale skoro potrafisz się sama utrzymać to po co ci rozmowy czy on będzie potrafił 

podtrzymuje - koleś trafi z deszczu pod rynnę 

Rozkminy nie rozmowy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mało tego jak sad udowodni jego winę to żona tez może starać sieno alimenty co mam nadzieje zrobi i bidulko nie będzie mogł cię utrzymywać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolancia
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale skoro potrafisz się sama utrzymać to po co ci rozmowy czy on będzie potrafił 

podtrzymuje - koleś trafi z deszczu pod rynnę 

Jak będę na wychowawczym to nie będę pracować, więc koło roku max 2 lat byłabym na jego utrzymaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Już planujesz z nim dziecko???

przeciez on nie ma jeszcze rozwodu 🙄

ile go znasz???

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddddddddd

mas z poukładane życie ? gdzie ? własnie je rozwaliłas . po drugie gdybys miała ułożone życie nie miałabyś kochanka .... i czy przeliczanie wszystkiego to miłość ? ulozone życie ? chyba jestes chora psychicznie , niezrównowżona ... mąz powinien kopnąc cie w doope  i pod most cie wypchnac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolancia
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mało tego jak sad udowodni jego winę to żona tez może starać sieno alimenty co mam nadzieje zrobi i bidulko nie będzie mogł cię utrzymywać 

Ich małżeństwo jest fikcją bo ona przytyla po ciąży 40kg. Obecnie waży 100 kg i wygląda jak wieprz. Na dodatek z wymalowana twarzą. Permanentny makijaż brwi i ust-wygląda masakrycznie, do tego 5cm tipsy i tlenione klaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolancia
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Już planujesz z nim dziecko???

przeciez on nie ma jeszcze rozwodu 🙄

ile go znasz???

 

Nie planuje z nim dziecka. Ale może za jakiś czas będziemy je chcieli mieć. Wolę mieć plan awaryjny na taką sytuację. Znam go 3 lata, coś jest między nami od 6 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddddddddd

rozwód z twojej winy - zero majątku 

rozwód z jego winy - alimenty na dziecko i eks żone 

a gdyby tak nie kochał tej swojej żony to by z nią nie jezdził wszedzie tylko by " uciekał " od niej  Niby dorosła kobieta   a taka głupiutka . Już dziecko planuje a facet bzyka nadal swoja żonę ha ha ha ha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolancia
4 minuty temu, Gość ddddddddddddddddddddd napisał:

mas z poukładane życie ? gdzie ? własnie je rozwaliłas . po drugie gdybys miała ułożone życie nie miałabyś kochanka .... i czy przeliczanie wszystkiego to miłość ? ulozone życie ? chyba jestes chora psychicznie , niezrównowżona ... mąz powinien kopnąc cie w doope  i pod most cie wypchnac 

Nie mam męża. I tak mam ułożone życie. Wpadłam w liceum z kolegą z klasy. Ale skończyłam szkołę średnia, poszłam do pracy i na studia. Pracuje zawodowo, utrzymuje siebie i dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddddddddd

Naprawde myslisz ze on nie bzyka swojej żony ????? ciągle razem wyjezdzaja , przebywają a ty odpadki zbierasz .... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolancia
4 minuty temu, Gość ddddddddddddddddddddd napisał:

rozwód z twojej winy - zero majątku 

rozwód z jego winy - alimenty na dziecko i eks żone 

a gdyby tak nie kochał tej swojej żony to by z nią nie jezdził wszedzie tylko by " uciekał " od niej  Niby dorosła kobieta   a taka głupiutka . Już dziecko planuje a facet bzyka nadal swoja żonę ha ha ha ha 

No tak się składa że w każdej wolnej chwili od niej ucieka, jeździ z nią na urlop i długie weekendy z uwagi na córkę, żeby coś zwiedziła i zobaczyła bo matka to jej tylko tablet daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor

Widzisz  Jolancia ciekawe dlaczego jeszcze się z tą obleśną żoną nie rozwiódł??A utrzymywać będzie ją dalej bo mu winę udowodni na bank...Pytanie czy dla ciebie starczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolancia
1 minutę temu, Gość ddddddddddddddddddddd napisał:

Naprawde myslisz ze on nie bzyka swojej żony ????? ciągle razem wyjezdzaja , przebywają a ty odpadki zbierasz .... 

Tak myślę, bo on brzydzi się jej dotknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolancia
1 minutę temu, Gość autor napisał:

Widzisz  Jolancia ciekawe dlaczego jeszcze się z tą obleśną żoną nie rozwiódł??A utrzymywać będzie ją dalej bo mu winę udowodni na bank...Pytanie czy dla ciebie starczy??

Bo ma w domu ugotowane i posprzątane i kocha córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zejdzcie z dziewczyny. Myśli realnie. Ma w planach jeszcze jedno dziecko, a jeżeli ostatecznie z nim nie będzie go chciała mieć, to czemu teraz miałaby jego życie wywracac do góry nogami? Zastanawia się, czy brnac w to dalej, czy dać sobie z nim spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddddddddd

Zaproponuj mu rozwód, małzenstwo czy konkubinat heh zobaczysz  jaka pobiegnie do ciebie he he he alimenty będą słone i twoje łzy też ... nie rozumiem kobiet które rozwalają małzentwo , rodzinę i ujadają ze jego żona taka ble i brzydka ....  dziecko z wpadki , kochanek żonaty  etc pewnie wiele ciekawiej by było gdybys opowiedziała swoje  bujne zycie ... kobieto co ty reprezentujesz ???? szmatę ?! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddddddddd
4 minuty temu, Gość Jolancia napisał:

Tak myślę, bo on brzydzi się jej dotknąć.

głupia jestes i naiwna . Bzyka ja kazdego dnia !!!! i do tego nigdy od niej nie odejdzie . A te głupoty co ci opowiada to bajeczki . co za dziecinada omg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor
1 minutę temu, Gość Jolancia napisał:

Bo ma w domu ugotowane i posprzątane i kocha córkę.

Czemuś biedna ??boś głupia,łykasz każdy kit...A gdyby to był facet z prawdziwego zdarzenia to by kobiecie pomógł zmienić tryb życia a nie szukał innej...Pomyśl nad tym dobrze bo a nuż choroba się zdarzy i już staniesz się dla niego obleśna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssa

facet GDyby chciał się rozstac z żoną to byłby w trakcie rozwodu skoro wsz romans trwa pól roku . Gdyby chciał przebywać z córką to by z nią przebywał ale wyłacznie z nią a nie również z żoną . Srednio alimenty na córkę 1000 zł plus alimenty dla żony 1000 zł plus mieszkanie /dom . Facet zostaje sie z niczym . 

ty : dziecko z wpadki w wieku 18 lat ,  związek  żonatym facetem , planowanie dziecka kiedy facet jest nadal żonaty .... ups ups ups  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jolanci

Jolancia nie tego sie spodziewałas po komentarzach ? myslałas ze bedziemy zachwycone twoja dziecinnością i dlatego zwiałas jak szczur ... wspólczuje twojemu dziecku tak niezrównoważonej matki . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolancia
9 minut temu, Gość dssa napisał:

facet GDyby chciał się rozstac z żoną to byłby w trakcie rozwodu skoro wsz romans trwa pól roku . Gdyby chciał przebywać z córką to by z nią przebywał ale wyłacznie z nią a nie również z żoną . Srednio alimenty na córkę 1000 zł plus alimenty dla żony 1000 zł plus mieszkanie /dom . Facet zostaje sie z niczym . 

ty : dziecko z wpadki w wieku 18 lat ,  związek  żonatym facetem , planowanie dziecka kiedy facet jest nadal żonaty .... ups ups ups  

 

On jest gotowy złożyć pozew, ale ja tego nie chcę, bo nie jestem pewna czy chcę czegoś więcej z nim.

 

20 minut temu, Gość ddddddddddddddddddddd napisał:

Zaproponuj mu rozwód, małzenstwo czy konkubinat heh zobaczysz  jaka pobiegnie do ciebie he he he alimenty będą słone i twoje łzy też ... nie rozumiem kobiet które rozwalają małzentwo , rodzinę i ujadają ze jego żona taka ble i brzydka ....  dziecko z wpadki , kochanek żonaty  etc pewnie wiele ciekawiej by było gdybys opowiedziała swoje  bujne zycie ... kobieto co ty reprezentujesz ???? szmatę ?! 

nie mam bujnego życia.od rozstania z ojcem mojego dziecka to pierwszy facet z którym się spotykam-a propozycji mi nie brakowało, po prostu chciałam stanąć na nogi, usamodzielnic się, kupić mieszkanie. Teraz mam to wszystko. Mieszkanie mógłby jej zostawić, ja mam duże mieszkanie (80mkw) gdzie spokojnie moglibyśmy mieszkać.

I jeszcze raz podkreślam - nie planuje z nim dziecka, po prostu biorę pod uwagę że kiedyś możemy go chcieć i staniemy przed dylematem co dalej? A ja nie chcę takich dylematów, chcę wtedy powiedzieć ok możemy robić tak czy tak bo jesteśmy na to przygotowani. Od 10lat w moim życiu wszystko jest już zaplanowane i nie ma w nim miejsca na przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolancia
8 minut temu, Gość do jolanci napisał:

Jolancia nie tego sie spodziewałas po komentarzach ? myslałas ze bedziemy zachwycone twoja dziecinnością i dlatego zwiałas jak szczur ... wspólczuje twojemu dziecku tak niezrównoważonej matki . 

Nigdzie nie zwialam, wręcz przeciwnie nie oczekuje glaskania po główce tylko spojrzenia z boku na sytuację, bo ja mogę nie być obiektywna, bo trudno o obiektywizm we własnej sprawie. Wiem że sytuacja jest wątpliwa moralnie, ale to już jego problem-ja jestem wolna i nikogo do niczego nie zmuszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
39 minut temu, Gość Jolancia napisał:

Ich małżeństwo jest fikcją bo ona przytyla po ciąży 40kg. Obecnie waży 100 kg i wygląda jak wieprz. Na dodatek z wymalowana twarzą. Permanentny makijaż brwi i ust-wygląda masakrycznie, do tego 5cm tipsy i tlenione klaki.

A ty...? Ważysz 90, masz hybrydy, solarę i chlaśnięte na czarno długie, rzadkie kłaki? 😛 Plus białe kozaki... 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywalec kafe

PROWO... [ziewa] /gdzie te stare emoty 😛 / Nie takie prowa tu widzieli my 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjka
35 minut temu, Gość Jolancia napisał:

Tak myślę, bo on brzydzi się jej dotknąć.

A ty w to wierzysz, gimnazjalistko? 😄 "Że żona go nie rozumie, że wcale ze sobą nie śpią..." 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×