Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PannaZuzanna97

41 dc,brak okresu,proszę o pomoc

Polecane posty

 Witam Was kobietki ,mam taki problem ; cykle średnio mam co 29-32 dni. Dziś mija 41dc a okresu nadal brak. Czuje od 2tygodni jakby zaraz miał przyjść ,Mam okropnie bolesne i nabrzmiale piersi ,czasem pobolewaja mnie jajniki. Temp cały czas utrzymuje się w granicach 37,2-37,4,czasem pojawia się mleczny śluz. Z partnerem nie zabezpieczamy się ,gdyż staramy się o dziecko ,współzylismy w 11 i 15dc,teraz w 37dc. Ginekolog podczas badania usg podejrzewal zespół policystycznych jajników ,ponieważ zauważył sporo pecherzykow na jajnikach,mimo że badania mam dobre. Test ciążowy robiłam w dniu spodziewanej miesiączki i ok 32dc,wyszły negatywne. Mam 23lata,waga prawidłowa. Wybacznie za chaotycznisc ale bardzo się stresuje. Dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55555

Gvttccexcrvv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Jeżeli jest 41dc to czemu nie powtórzyrz testu? Jeżeli ciąża jest już powinien wyjść pozytywny. Jeżeli tak będzie to gratulacje, jeżeli nie to być może masz właśnie policystyczne jajniki. To bardzo często wpływa na zatrzymanie lub bardzo skąpe miesiączki. Jeżeli nie chcesz czekać 3 tygodni na gina idz prywatnie. Dowiesz się wszystkiego. Jednak nie licz ze ginekolog zauważy potencjalna ciąże bo na to wszystko jeszcze za wcześnie. Zrób bete dla pewności 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Anka napisał:

Jeżeli jest 41dc to czemu nie powtórzyrz testu? Jeżeli ciąża jest już powinien wyjść pozytywny. Jeżeli tak będzie to gratulacje, jeżeli nie to być może masz właśnie policystyczne jajniki. To bardzo często wpływa na zatrzymanie lub bardzo skąpe miesiączki. Jeżeli nie chcesz czekać 3 tygodni na gina idz prywatnie. Dowiesz się wszystkiego. Jednak nie licz ze ginekolog zauważy potencjalna ciąże bo na to wszystko jeszcze za wcześnie. Zrób bete dla pewności

Dziękuję za odpowiedź. Wiem,chociaż strasznie się boje jjednej kreseczki. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

U mnie miesiączki były też po ok 32 nie raz nawet 38dni. Tydzień po spodziewanej miesiące robiłam test i nic jedna krecha, a miesiączki nima. Za kilka dni powtórzyłam test wyszły dwie kreski z tym, że była ledwie widoczna. Po kilku dniach na usg nie było widać jeszcze nic jednak badanie hCG wskazywało na ciążę. Dziś jestem w 9 tygodniu ciąży a lekarka mówiła, że przy tak długich i nieregularnych cyklach dni płodne mogą wypasc nawet kilka dni przed datą miesiączki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, PannaZuzanna97 napisał:
2 godziny temu, Gość Anka napisał:
1 godzinę temu, Gość Monika napisał:

U mnie miesiączki były też po ok 32 nie raz nawet 38dni. Tydzień po spodziewanej miesiące robiłam test i nic jedna krecha, a miesiączki nima. Za kilka dni powtórzyłam test wyszły dwie kreski z tym, że była ledwie widoczna. Po kilku dniach na usg nie było widać jeszcze nic jednak badanie hCG wskazywało na ciążę. Dziś jestem w 9 tygodniu ciąży a lekarka mówiła, że przy tak długich i nieregularnych cyklach dni płodne mogą wypasc nawet kilka dni przed datą miesiączki. 

Super,bardzo Ci dziękuję za odpowiedź ,mam nadzieję ,że mi też się uda . Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×