Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona

Wytrysk bez stymulacji

Polecane posty

Gość ona

Hej, co sądzicie o takim czymś, że dziewczyna robi dobrze facetowi i wali mu a gdy już ma się spuścić to puszcza tak że dochodzi bez dotykania w ogóle? 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna

Tak są sytuacje gdzie nawet u chłopska odchodzi do silnego samoistnego wytrysku. Mieliśmy seks grupowy z chłopakiem i naszymi dwoma kolegami. Okazało się że jeden z kolegów ma bardzo dużego i gdy miałam z nim stosunek przy tym się wyginałam i mocno jęczałam z rozkoszy wtedy doszło u chłopaka do samoistnego wytrysku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooooooooooosc
5 minut temu, Gość Jagna napisał:

Tak są sytuacje gdzie nawet u chłopska odchodzi do silnego samoistnego wytrysku. Mieliśmy seks grupowy z chłopakiem i naszymi dwoma kolegami. Okazało się że jeden z kolegów ma bardzo dużego i gdy miałam z nim stosunek przy tym się wyginałam i mocno jęczałam z rozkoszy wtedy doszło u chłopaka do samoistnego wytrysku. 

jak samoistnego jak mu dupy dawałaś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna
22 godziny temu, Gość ggoooooooooooosc napisał:

jak samoistnego jak mu dupy dawałaś?:)

Mnie rżnął kolega z dużym ...em a wtedy mojemu chłopakowi wytrysło źródełko. Mój chłopak jedt bardzo delikatny , sentymentalny i zakovgsny we mnie oo uszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Gość Jagna napisał:

Mnie rżnął kolega z dużym ...em a wtedy mojemu chłopakowi wytrysło źródełko. Mój chłopak jedt bardzo delikatny , sentymentalny i zakovgsny we mnie oo uszy. 

Z dużym brzuchem? Czy zarostem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pieszczoszka napisał:

a myślisz, że brzuch czy zarost byłby ocenzurowany?!

Su/kienka jest ocenzurowana..😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×