Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

acordeon

Zarejestrowani
 • Zawartość

  12620
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1481 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. acordeon

  Czy znajdzie się tu uczciwa dziewczyna ?

  Ja jestem kobietą. Byłem kobietą i będę kobietą. To taka moja tajemnica, którą skrywam od lat. Niewiele osób o tym wie i wiedziało. Dzisiaj jest pora, żeby o tym napisać. Więc powtarzam jeszcze raz. Jestem kobietą, byłem kobietą i będę kobietą zafascynowany.
 2. acordeon

  W jaką grupę wiekową

  O cholera. Historia MILF jest tak stara jak stare są dzieje matki ziemi. Nie wiadomo jak to szacować.
 3. Kobiety mają różne upodobania. Podobnie jak wśród mężczyzn są koneserzy biustu i nieważny dla nich jest całokształt byle cycki były duże. W przeszłości znałem dziewczynę, która widząc pe.nisa mówiła "kocham ten narząd" i była na tym punkcie ostro zafiksowana.
 4. Kobiety mają różne upodobania. Podobnie jak wśród mężczyzn są koneserzy biustu i nieważny dla nich jest całokształt byle cycki były duże. W przeszłości znałem dziewczynę, która widząc penisa mówiła "kocham ten narząd" i była na tym punkcie ostro zafiksowana.
 5. Prawda jest taka, że nie zawsze mamy wpływ na nasz wzwód. Oczywiście w pewnym przedziale wiekowym. Nie zawsze jest wynikiem podniecenia kobietami. Może jest to niezręczna sytuacja, ale nikt nie będzie w tym czasie zasłaniał się tym co ma pod ręką. Po drugie nie wszyscy patrzą na krocze z myślą, że coś tam ciekawego zobaczą, a normalnie myślący człowiek zrozumie, że może to być spontaniczna reakcja organizmu.
 6. acordeon

  Opiszcie swój sex

  Był zimny jesienny wieczór. Siedziałem wpatrzony w rozkołysane gałęzie wierzby płaczącej. W starym kaflowym piecu ogień trawił resztki węgla kamiennego z kopalni "Wujek". Herbata liściasta stygła w moim białym kubku z zielonym napisem "tea" Termometr rtęciowy, za oknem pokazywał sześć kresek powyżej zera. W radiu zapowiadali sztorm na Bałtyku o sile 7 stopni w skali Beauforta, a w Turcji zatrzęsła się wówczas ziemia z siłą 4 stopni w skali Richtera. Postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i otworzyłem wino patykiem pisane o pięknej nazwie "kochanica dziedzica" Wlałem całą szklankę i jednym haustem pozbyłem się całego napoju, gasząc swoje pragnienie. Powtórzyłem tę czynność jeszcze trzykrotnie i gdy poczułem rumot w mojej głowie otworzyłem drzwi sypialni licząc, że Malina już leży w łóżku. Niestety Malina stała na stole jakby chciała powiedzieć "obal mnie" Nie czekając nawet chwili dorwałem się do niej i po chwili już było po wszystkim. Następnego dnia obudził mnie ból głowy. Malina leżała na podłodze, Kochanica Dziedzica na stole w kuchni, a ja do dzisiaj się zastanawiam za którą zapłaciłem więcej.
 7. acordeon

  Toples/nago na plaży

  Może nie jest bardzo popularny, ale nie ma problemu, żeby na naszym wybrzeżu poplażować nago.
 8. acordeon

  Ekshibicjonista...

  Reakcje mogą być bardzo skrajne. Pamiętam kiedyś reklamę jednej z sieci komórkowych na plaży. Wysportowany chłopak był ubrany w same stringi z logo operatora, w dodatku był cały pomalowany w kolory z logo. Chodził po plaży robił różne figury gimnastyczne. Teoretycznie nie wzbudzał zgorszenia, ale tylko teoretycznie, bo komentarze były od najbardziej wulgarnych, po zupełnie miłe.
 9. acordeon

  Ekshibicjonista...

  Podejrzewam, że gdyby zrobić ankietę wśród dorosłych kobiet, to chętne też by się znalazły.
 10. acordeon

  Problemy z potencją u mężczyzn

  Tak, ale wzwód nie zawsze wynika z podniecenia stricte erotycznego.
 11. acordeon

  Śmigus Dyngus

  Tak czy inaczej, w takim miejscu jak plaża naturystów nie sposób nie zauważyć co dzieje się wokół. Pytanie jak kto do tego podchodzi. Czy ktoś idzie żeby się "napalać" czy wyłączyć i wtopić się w klimat i relaksować.
 12. acordeon

  Śmigus Dyngus

  Pamiętam wakacje na wsi. U moich dziadków na wsi były dwa duże stawy. Jezioro było kilkanaście kilometrów dalej. Więc za jezioro służyły stawy. Bywało że wieczorami z kuzynostwem kąpaliśmy się na golasa i jakoś nikt się specjalnie nie wstydził. Mięliśmy po 16- 18 lat więc dziewczyny były już w zasadzie dojrzałe.
 13. acordeon

  Śmigus Dyngus

  Kiedyś byłem w okolicach Jastrzębiej Góry i ze znajomymi poszliśmy popołudniu na plażę. Ludzi nie było dużo, a po chwili przyszły trzy młode dziewczyny około 17-18lat. Nie wiem czy były czymś "znieczulone" ale żadna nie miała stroju kąpielowego. Jedna z nich miała białe majtki i stanik i jak wyszła z wody, to widok był taki sam jak na tym zdjęciu. Nie wiem czy Ona zdawała sobie z tego sprawę.
 14. acordeon

  Śmigus Dyngus

  Albo miss mokrych majtek. https://naforum.zapodaj.net/e9e7ca1c723e.png.html
 15. acordeon

  Czy mam malego?

  Oby nie miarą calową.
×