Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kala

Pomiary usg

Polecane posty

Gość Kala

Hej, troszkę się martwię, jestem w 33 tygodniu ciazy (32+0) wyszlo ze glowka mojego dziecka wychodzi na 30+3 tc a brzuszek 33+0 czy ktoras z mam tak miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To normalne. USG może się mylić to po pierwsze tak samo z waga dziecka nie ma się co sugerować pomiary i waga mogą się znacznie różnić wystarczy że lekarz źle zmierzy, coś się przesunie itp itd. U mnie co wizytę było coś nie tak a to główka za duża a to brzuszek za mały a to noga z krótka dziecko się urodziło zdrowe i wcale nie ma czegoś za małego a czegoś za dużego. A co na to lekarz? Mówił żeby coś było nie tak ? Bo mi nigdy nie mówili że to coś niepokojącego sama to odkrywalam w domu i się zmartwilam potem ale uznałam że gdyby coś było nie halo lekarz by powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

U mnie za każdym razem w wyższej ciąży tak było. A to brzuszek był za duży, a to noga za długa, a to głowa za mała itp itd. Dzieci mam zdrowe 🙂 przynajmniej fizycznie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kala

To położna robiła usg, dodam że ja przebywam w Szwecji i tutaj położne prowadzą ciążę więc dużo nie mówiła, powiedziała że doktor zobaczy wyniki i prześle je do mojej położnej prowadzącej. Dziękuję bardzo za odpowiedzi, uspokoiłm się.😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×