Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ann

Czy to ciąża?

Polecane posty

Gość Ann

Witajcie, potrzebuję Waszej porady. Od dwóch cykli staramy się o dziecko. Mam 28 lat, cykle nieregularne więc ciężko ale za to mam bóle owulacyjne. Sprawa wygląda tak że 13 dnia cyklu poczułam te kłucie po prawej stronie. Tego dnia też współżyliśmy. Robiłam też testy owulacyjne dwa dni przed tym i były pozytywne. Temperatura podwyższona cały czas aczkolwiek nie mierze z samego rana. Minęło tydzień od tego bólu jajnika a dopiero dziś zauważyłam lekkie plamienie. Do miesiączki jeszcze sporo(czasem mam plamienia zaraz przed). Czy to może być implantacyjne? Bo na owulacyjne chyba za późno? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Ann napisał:

Witajcie, potrzebuję Waszej porady. Od dwóch cykli staramy się o dziecko. Mam 28 lat, cykle nieregularne więc ciężko ale za to mam bóle owulacyjne. Sprawa wygląda tak że 13 dnia cyklu poczułam te kłucie po prawej stronie. Tego dnia też współżyliśmy. Robiłam też testy owulacyjne dwa dni przed tym i były pozytywne. Temperatura podwyższona cały czas aczkolwiek nie mierze z samego rana. Minęło tydzień od tego bólu jajnika a dopiero dziś zauważyłam lekkie plamienie. Do miesiączki jeszcze sporo(czasem mam plamienia zaraz przed). Czy to może być implantacyjne? Bo na owulacyjne chyba za późno? 

Jak widze takie posty to mi słabo. Temperatury, owulacje, kłucia w lewym czy prawym boku, cuda na kiju, ...e muje dzikie węże.

Zrob test to sie dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jak widze takie posty to mi słabo. Temperatury, owulacje, kłucia w lewym czy prawym boku, cuda na kiju, ...e muje dzikie węże.

Zrob test to sie dowiesz

Jak Ci słabo to nie czytaj, proste. Na test może być za wcześnie. Chciałam się podzielić doświadczeniami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak Ci napisze, że u mnie tak nie było to przyjmiesz, że u Ciebie też to nie to? Mamy Ci wywróżyć z fusów czy co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Liczyłam na jakieś podpowiedzi czy po tylu dniach od bólu owulacyjnego może wystąpić plamienie jeszcze związane z owulacją czy raczej szukać innej przyczyny. Widziałam takich tematów dużo gdzie mamy i przyszłe mamy dzieliły się doświadczeniami. Jednak tutaj chyba więcej osób które mają ból d...py i niezrozumiałą dla mnie potrzebę krytyki bez wnoszenia niczego konkretnego do dyskusji. Tak więc popełniłam błąd i chyba podziękuję za taką bezsensowną kłótnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mali

Może być krwawienie implantacyjne ale różnie to bywa. Poczekaj jeszcze kilka dni i zrob test. Ja zawsze miałam bardzo regularne 28-dniowe cykle i jakże się zdziwiłam ostatnio. Podczas usg u ginekologa pęcherzyk owulacyjny w lewym jajniku w 21 tygodniu cyklu! :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
39 minut temu, Gość Ann napisał:

Liczyłam na jakieś podpowiedzi czy po tylu dniach od bólu owulacyjnego może wystąpić plamienie jeszcze związane z owulacją czy raczej szukać innej przyczyny. Widziałam takich tematów dużo gdzie mamy i przyszłe mamy dzieliły się doświadczeniami. Jednak tutaj chyba więcej osób które mają ból d...py i niezrozumiałą dla mnie potrzebę krytyki bez wnoszenia niczego konkretnego do dyskusji. Tak więc popełniłam błąd i chyba podziękuję za taką bezsensowną kłótnie. 

Moze po prostu wyluzuj bo nigdy nie zajdziesz. Nie mysl o tym. 

Ja zaszlam w ciaze 1 dzien po okresie.. Na wakacjach, na pieknej Krecie, schlana jak swinia. 

Luz i jeszcze raz luz. A nie matematyka, liczenie, plamienie itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Wiem, trzeba na luzie, ale mam nieregularne cykle więc muszę obserwować żeby jakoś poznać swoje ciało. Przed staraniem się nawet nie zwracałam uwagi na jakiekolwiek bóle czy inne głupoty 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tili

Możesz za kilka dni zrobić sobie badanie z krwi beta HCG.  

Powiem tak, będzie  co ma być, jeśli to ciąża to za jakiś czas sama się dowiesz i może warto wyluzować i poczekać? 🙂

 

Udanego starania o pociechę 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate

Ja zaczęłam starania z wykorzystaniem żelu prefert vaginal, który ma wspomagać plemniki w drodze do dojrzałej komórki jajowej, dni płodne śledzę również za pomocą łatwego i taniego testu ze śliny afrodyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann
4 godziny temu, Gość Tili napisał:

Możesz za kilka dni zrobić sobie badanie z krwi beta HCG.  

Powiem tak, będzie  co ma być, jeśli to ciąża to za jakiś czas sama się dowiesz i może warto wyluzować i poczekać? 🙂

 

Udanego starania o pociechę 🙂 

Dziękuję, mam nadzieję że wszystko z nami ok i nie będzie problemu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann
4 godziny temu, Gość Tili napisał:

Możesz za kilka dni zrobić sobie badanie z krwi beta HCG.  

Powiem tak, będzie  co ma być, jeśli to ciąża to za jakiś czas sama się dowiesz i może warto wyluzować i poczekać? 🙂

 

Udanego starania o pociechę 🙂 

Dziękuję, mam nadzieję że wszystko z nami ok i nie będzie problemu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ Ona SV

Hej dziewczyny mam pytanko do Was w sumie już nadzieji nie mam a mianowicie od 4.06 do 9.06 miesiączka potem seks z mężem 17 i 22 wiadomo do końca 😉 24.06 miałam lekkie plamienie tylko na papierze a 26.06 ledwo zauważalny śluz o kolorze jasno brązowym cykl mam 32 dniowy test zrobiłam 30 i 3lipca czy może to być ciąża?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didi

Możemy tylko spekulować, że to było to krwawienie. Moim zdaniem objawy ciąży na tak wczesnym etapie mogą być tak nieoczywiste, że warto po prostu poczekać do terminu miesiączki i najlepiej kilka dni później zrobić test ciążowy. Nie rób go za wcześnie, bo może wyjść negatywny i tylko się zestresujesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didi

Gość xyz jaki masz wynik testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko nieregularne cykle czyli od ilu do ilu dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ Ona SV

Regularne co 32 dni mam, wyniki testu negatywne... Zobaczymy co będzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×