Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga

Faceci na utrzymaniu swoich żon

Polecane posty

Gość Olga

Mam nadzieję że takich nie ma, a jeśli są to co to za facet który  żeruje na żonie, brak szacunku, brak moralności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
17 minut temu, Gość Olga napisał:

Mam nadzieję że takich nie ma, a jeśli są to co to za facet który  żeruje na żonie, brak szacunku, brak moralności.

Moja mnie utrzymuje mam wszystko w dupie niech robi na mnie jeśli jej zależy żebym był z nią.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga
13 minut temu, Gość gosc napisał:

Moja mnie utrzymuje mam wszystko w dupie niech robi na mnie jeśli jej zależy żebym był z nią.

 

Nie jesteś wartościowym człowiekiem, wykorzystujesz i oszukujesz żonę, mam skromną nadzieję że do żony dotrze jakim jesteś podłym człowiekiem, żal mi żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 minut temu, Gość Olga napisał:

Nie jesteś wartościowym człowiekiem, wykorzystujesz i oszukujesz żonę, mam skromną nadzieję że do żony dotrze jakim jesteś podłym człowiekiem, żal mi żony.

ma ze mna świetny sex i do tego wyrzucam śmieci i czasem gary zmyję ..mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buhahaha

Ka ci powiedział, że żona go utrzymuje? Hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WrażliwyOutsider
46 minut temu, Gość gosc napisał:

Moja mnie utrzymuje mam wszystko w dupie niech robi na mnie jeśli jej zależy żebym był z nią.

 

Jest coś takiego jak duma i godność. Ona nie pozwala np na to by facet był na utrzymaniu kobiety. Wiem, 'świat stanął na głowie', ale podstawy zasad męskich powinno się mieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grześ
1 godzinę temu, Gość Olga napisał:

Mam nadzieję że takich nie ma, a jeśli są to co to za facet który  żeruje na żonie, brak szacunku, brak moralności.

Jak nazwiesz sytuację odwrotną? Wzajemnym szacunkiem i szczytami moralności? Jeśli ktoś ze sobą jest szczęśliwy i skupia się na jakości wzajemnych relacji a wysokość zarobków to tylko stan przejściowy i dodatkowa motywacja do jego zmiany. Więc nie chciałbym spotkać w życiu kobiety która ocenia tylko drugą osobę pryzmat zarobków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie o rosół
2 minuty temu, Gość WrażliwyOutsider napisał:

Jest coś takiego jak duma i godność. Ona nie pozwala np na to by facet był na utrzymaniu kobiety. Wiem, 'świat stanął na głowie', ale podstawy zasad męskich powinno się mieć 

idąc twoim tokiem rozumowania to 99% kobiet nie ma w ogóle dumy i godności, bo albo są na utrzymaniu jeleni, albo o niczym innym nie marzą, a do pracy chodzą tylko dlatego, że muszą i nie trafił im się odpowiednio zamożny jeleń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maya

Czemu? Ja nie miałabym nic przeciwko temu by mąż zajmował się domem, bo sama nie lubię. Dobrze zarabiam. Jakby zajął się też małoletnimi dziećmi, w wolnym czasie może grać sobie w gry albo pisać a ja dam mu 2000 mc na wydatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WrażliwyOutsider
10 minut temu, Gość pytanie o rosół napisał:

idąc twoim tokiem rozumowania to 99% kobiet nie ma w ogóle dumy i godności, bo albo są na utrzymaniu jeleni, albo o niczym innym nie marzą, a do pracy chodzą tylko dlatego, że muszą i nie trafił im się odpowiednio zamożny jeleń

Kobiety, mają inne granice moralności czy godności. Ale wszystko jest umowne. Jeśli kobiecie nie przeszkadza to, że ona pracuje Ty zajmujesz się domem ... To zwracam honor bo to kwestia indywidualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak świat światem
1 godzinę temu, Gość pytanie o rosół napisał:

idąc twoim tokiem rozumowania to 99% kobiet nie ma w ogóle dumy i godności, bo albo są na utrzymaniu jeleni, albo o niczym innym nie marzą, a do pracy chodzą tylko dlatego, że muszą i nie trafił im się odpowiednio zamożny jeleń

Nie bądź zalosny. Kobieta ma wyglądać, mężczyzna ma zarabiać. I tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grześ
1 godzinę temu, Gość WrażliwyOutsider napisał:

Kobiety, mają inne granice moralności czy godności. Ale wszystko jest umowne. Jeśli kobiecie nie przeszkadza to, że ona pracuje Ty zajmujesz się domem ... To zwracam honor bo to kwestia indywidualna

Słyszysz/czytasz siebie? Wszystko z pozycji siły... -"Jeśli kobiecie nie przeszkadza" a może w końcu jeśli jeśli - Wam obojgu to nie przeszkadza.. Związek to sztuka niewymuszonych kompromisów, w przeciwnym wypadku, jeśli jest jednostronne to już nie związek tylko twór wzajemnych zależności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durne baby

Ale przecież kobiety same bardzo chętnie utrzymują mężczyzn... pod warunkiem, że są przystojni, wtedy zrobią wszystko, by dalej z nimi był, nawet mogą mu d00pę lizać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durne baby

Ale przecież kobiety same bardzo chętnie utrzymują mężczyzn... pod warunkiem, że są przystojni, wtedy zrobią wszystko, by dalej z nimi był, nawet mogą mu d00pę lizać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×