Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kossoglos

Zazdrość faceta mnie wykancza

Polecane posty

Gość Kossoglos

Spotykamy się od roku. Mam dziecko z byłym mężem więc sila rzeczy się z nim widuję-jest dobrym ojcem, mamy opiekę naprzemienna. Ale mój facet strasznie się o to sadzi, twierdzi że ex chce mnie odzyskać i dlatego tak często się widuje z dzieckiem. A mi to pasuje bo mam dużo czasu dla siebie, dzielimy się opieka w czasie choroby. Generalnie nie ma sztywnego podziału tydzień tu czy tydzień tu. Jak chciałam dokończyć ważny projekt w pracy to ex wziął syna na 2 tygodnie do siebie. Jak syn był chory a miesiąc wcześniej ja brałam opiekę to ojciec go zabrał i wziął opieke mimo że dopiero od niego wrócił i teooretycznie powinien być trochę u mnie. Zależy mi na nowym facecie, ewidentnie coś do niego czuję tylko nie wiem jak z ta jego zazdrością walczyć, bo jest zazdrosny nie tylko o exa, tylko o każdego faceta na ziemi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Poczytaj o zazdrośnikach i uważaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Z tym człowiekiem jest coś nie w porządku skoro ma problem z twoją zdrową relacją z byłym. Pogoniłabym go, bo z doświadczenia wiem, że zazdrość się tylko pogłębia z czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kossoglos

Wiecie nie ma ludzi idealnych. On akceptuje moje dziecko-co naprawdę nie jest częste, jest dobrym człowiekiem, jest czuły, troskliwy. Tylko ta zazdrość 😟 każdy ma jakies wady, tylko czy z zazdrością są się coś zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
4 minuty temu, Gość Kossoglos napisał:

Wiecie nie ma ludzi idealnych. On akceptuje moje dziecko-co naprawdę nie jest częste, jest dobrym człowiekiem, jest czuły, troskliwy. Tylko ta zazdrość 😟 każdy ma jakies wady, tylko czy z zazdrością są się coś zrobić?

Raczej trudno, bo akurat zazdrość wynika z mega niskiej samooceny a rzadko składa się, by facet z niską samooceną przejawiał tylko jedno chore zachowanie. Ale generalnie psychiatra itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Kossoglos napisał:

Wiecie nie ma ludzi idealnych. On akceptuje moje dziecko-co naprawdę nie jest częste, jest dobrym człowiekiem, jest czuły, troskliwy. Tylko ta zazdrość 😟 każdy ma jakies wady, tylko czy z zazdrością są się coś zrobić?

Czuły i troskliwy ale ma problem, że twoje dziecko ma swojego ojca a ty  z tym ojcem dobre relacje. Gość jest chory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kossoglos
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Czuły i troskliwy ale ma problem, że twoje dziecko ma swojego ojca a ty  z tym ojcem dobre relacje. Gość jest chory

On 4 lata temu się ożenił i w trakcie wesela przylapal żonę z innym facetem. Stąd jego podejście. Pewnie nie łatwo będzie mu to przepracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
19 minut temu, Gość Kossoglos napisał:

On 4 lata temu się ożenił i w trakcie wesela przylapal żonę z innym facetem. Stąd jego podejście. Pewnie nie łatwo będzie mu to przepracować.

Ano, pewnie niełatwo. Masz naprawdę przewalone. A historia jak z filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kos
2 godziny temu, Gość Kiss napisał:

Ano, pewnie niełatwo. Masz naprawdę przewalone. A historia jak z filmu.

Pracuje w ubezpieczeniach i nauczyłam się już ze życie jest bardziej nieprzewidywalne niż film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gprix

Trzeba by było popracować nad jego samoocena. Jak będzie miał nadal niską to nie da rady z nim byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×