Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Andy34

Znacie ten serwis ogłoszeniowy ? Praca 2019

Polecane posty

Gość Andy34

Cześć wszystkim, od miesiąca szukam pracowników do swojej firmy, ale patrząc na cennik olxa czy pracuj aż się odechciewa.

Znalazłam natomiast serwis pointr.pl i tam 4 pierwsze ogłoszenia są darmowe, a każde kolejne jest płatna, ale kilka razy mniej niż ogłoszenia na znanych portalach

Znacie ten serwis? Ktoś z was dodawał tam ogłoszenia? No i jaki był efekt?

Bo nie ukrywam, że miesiąc szukam kogoś sensowego i nic.

Jakby ktoś był zainteresowany, to szukam na stanowisko kelnera 2x  (najlepiej kobieta i mężczyzna) ,  i jednego szefa kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onia8

na olx chyba kosztuje około 150 zł ogłoszenie o pracę

na lento i gumtree nie pamietam, ale ogolnie dużo sobie życzą za te ogłoszenia

z tego co widzę, to na tym serwisie pointr.pl to ogłosznie każde kolejne kosztuje tylko 25 zł, a w pakietach wychodzi jeszcze taniej

dobrze wiedzieć.... też jestem przedsiębiorcą , prowadzę własny hotel i wiem , że szukanie pracownika nie należy do najłatwejszy i najtańszych 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Really?
Na Olx ogłoszenia są jedne z tańszych. Na pracuj.pl są drogie, więc ogłaszają się tylko firmy, które stać na pracownika, umowę o pracę, benefity.

Jak dla pracodawcy 150zł jest problemem nie do przejścia, to wiadomo, że to firma krzak, która sobie nie radzi i głupotą jest składać tam papiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaud9
Dnia 5.07.2019 o 08:40, Gość Kiss napisał:

Really?
Na Olx ogłoszenia są jedne z tańszych. Na pracuj.pl są drogie, więc ogłaszają się tylko firmy, które stać na pracownika, umowę o pracę, benefity.

Jak dla pracodawcy 150zł jest problemem nie do przejścia, to wiadomo, że to firma krzak, która sobie nie radzi i głupotą jest składać tam papiery.

 

 

wybacz, ale to nie chodzi o to czy sobie radzi, czy nie radzi..

nie wiem, czy wiesz, że kiedyś na olx wszystkie ogłoszenia były całkowicie darmowe?

nie uważasz, że mimo wszystko ogłoszenie za 150 zł, to lekka przesada?

to jest TYLKO  ogłoszenie.. czy to coś zmieni, jesli ten sam potencalny pracownik wyśle swoje CV przez portal OLX, a następnie wyśle również przez portal pointr.pl gdzie takie ogłoszenie jest bezpłatne?

 

no wybacz, ale on się nawet nie będzie zastanawiał, czy odpowiada na ogłoszenie płatne czy bezpłatne

 

chodzi o kontakt, nawiązanie interakcji między pracownikiem a pracodawcą, więc wybacz, ale ja wolę dodawać bezpłatnie i mieć taki sam efekt jak po dodaniu ogłoszenia płatnego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×