Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola

Strój do pracy

Polecane posty

Gość Ola

Niedługo wracam do pracy. Byłam w domu przez 3 lata. Muszę ogarnąć swoją garderobę. Nie wiem jak się do tego zabrać. Nie umiem za bardzo łączyć ubrań ze sobą. Praca w biurze, ale nie musi być elegancko. Chcę się ogarnąć, żeby dzieci się mnie nie wstydziły jak zacznę je odbierać z przedszkola albo gdzies wozić po szkole 😜 mam 30 lat, włosy za ramiona, wzrost 170, waga 54kg. Słaba talia, biust średni z wiekszych. Trochę krzywe nogi (nie łączą się w kolanach), ale podobno nie rzuca się tak to w oczy. Jeśli chodzi o wygląd to jestem raczej zadbana, ale z tym codziennym ubiorem mam problem. Co jest teraz modne? Co powinnam mieć w szafie a co wyrzucić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medium

Najbepzieczniejsza klasyka, zawsze modna, zwłaszcza w biurze - klasyczne dżinsy, gładki top lub koszulowa bluzka plus marynarka. Jak dasz do tego szpilki, nawet średnio wysokie, będzie super, ale może być też coś niższego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie patrz na to, co jest modne, tylko szukaj klasycznych rzeczy w krojach, które ci pasują. Modne rzeczy potrafią najlepszą figurę spaskudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak jak radzono Ci wyżej: postaw na klasykę, dobrej jakości materiały, stonowane kolory i nierzucające się w oczy wzory (lub ich brak). Kupuj rzeczy uniwersalne żeby można je było łączyć w wielu stylizacjach. Pilnuj żeby rzeczy były wyprasowane, bez wystających nitek itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Jak chcesz żeby się dzieci ciebie nie wstydziły to może zapytaj dzieci w przedszkolu w co masz się ubrać?

To logiczne moim zdaniem.

Ale rzeczywiście nie możesz się ubrać jak sprzątaczka przynajmniej dopóki sprzątaczki zarabiają mało.

Możesz natomiast ubrać się jak dzivká szefa mafii bo szef mafii zarabia dużo często płacą mu w ołowiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Jakie sklepy polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medium

Orsay, Mohito - mają sporo klasycznych wzorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpak

Żakiet z grępliny i dzwony to jest hit 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajdo

Rybny i elektryczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Dzięki medium za podpowiedź. Jak zwykle najwięcej komentarzy jakiś półmózgów:) teraz się posypie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Olu jak nie chcesz żeby dzieci się Ciebie wstydził to ubierz się jak Super Girl wtedy będziesz dla nich bohaterką😉. A do pracy w to w czym Ci wygodnie i w czym się będziesz sobie podobać a nie innym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lollipop

Fajne spodnie, jeansy I " chinos". Pare sweterkow z welny merino, pare fajnych podkoszulek + zakiet/ marynarka. Biale tenisowki, mokasyny I moze zakryte plaskie sandalki. Pare ...enek, spodnice lub dwie I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najlepiej kupić kilka ...enek i nie musisz się zastanawiać z czym to łączyć bo masz gotowy outfit 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×