Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość without a job

Ile najdluzej byliscie bezrobotni?

Polecane posty

Gość without a job

Ja nie pracuje juz od miesiaca i zaczyna mi to bardzo przeszkadzac. Nie wroce do pracy jeszcze przez co najmniej miesiac, a moze nawet i dluzej (z uwagi na problemy zdrowotne) Ile Wy najdluzej byliscie bez pracy w swoim zyciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

3 mce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferdas

Nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttttttttter

2 miesiace, dawno temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleva

W sumie to nigdy po pracuje non stop od czasów sixth form czyli przez jakieś 15 lat już..ale będę bezrobotna od września przez rok. Robię sobie przerwę. Ale w tym czasie będę robić różne ciekawe rzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh
Dnia 4.07.2019 o 14:16, Gość without a job napisał:

Ja nie pracuje juz od miesiaca i zaczyna mi to bardzo przeszkadzac. Nie wroce do pracy jeszcze przez co najmniej miesiac, a moze nawet i dluzej (z uwagi na problemy zdrowotne) Ile Wy najdluzej byliscie bez pracy w swoim zyciu?

Ja to po studiach od roku szukam. Brak znajomości, opiekun zepsuł mi opinię, potem wypadek i z przerwami 7 m-cy zwolnienia...czekam na 2-gą operację. W międzyczasie udzielało się korków, przypominimo wiadomości...załamanie przyszło już dawno. Nie rozumiem znajomych jak mówią "znowu idę do tej roboty, bleeee". Zazdroszczę im.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieudaczniczka

4 lata po ukończeniu studiów bez pracy. Ktoś pobije mój ,,rekord''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Pracy w PL nie brakuje ale jak skończyłaś goowniane studia to nic dziwnego, że jesteś bezrobotna. Kto chce pracować ten zawsze znajdzie pracę. Lepiej lub gorzej płatną ale bezrobotnym miże być na własne życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

2 lata w Polsce, za granica kilka tygodni, w Polsce nie opłaca mi się pracować i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myk
Dnia 10.07.2019 o 12:08, Gość gość napisał:

2 lata w Polsce, za granica kilka tygodni, w Polsce nie opłaca mi się pracować i tyle

To wielki błąd. Nie jesteś patriotą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gbcgb

Prawie 2 lata kilka lat temu, potem 7 miesięcy, a następnie 2 tygodnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W pl pracy nie brakuje. Tylko leń lub niekumaty nierób mogą być bezrobotni. Kto chce pracować ten znajdzie pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Około roku, myślałem że zwariuję. Ale żeby nie siedzieć w domu to brałem się za zajęcia dorywcze, zawsze to było jakieś zajęcie i jakiś pieniądz. Później mnie firma zatrudniła i od tej pory pracuję cały czas, już dobrych kilka lat będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×