Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xolek43

Tylko lizanko - czy wystarcza

Polecane posty

Domyślam się, że tyle odpowiedzi ile kobiet, ale jakąś średnią można chyba wyciągnąć.

Lubię minetki (robić). Naprawdę mnie to bardzo, ale to bardzo podnieca. Wychodzi mi też dobrze, analizując reakcje dotychczasowych partnerek 😉 Wszelkie pieszczoty gdzie aktywny jest mój język lubię. I cipki, i dupci, lubię gdy ujeżdża mi twarz, gdy wypina tyłek, gdy po prostu leży... Dość, bo się podniecę 😉

Chodzi o to, że dużo bardziej wolę takie zabawy od pełnego seksu z penetracją. Zgadzam się, wytrysk mógłby być odrobinę później 😕, ale nawet mimo to, po prostu więcej frajdy sprawia mi pieszczenie i smakowanie mokrej cipki niż praca lędźwiami. W drugą stronę także preferuję długie lody od penetracji.

Jak dotąd jednak nie spotkałem kobiety, której by odpowiadało to samo. Zawsze aktywność oralną traktują jako preludium i każda oczekuje na koniec po prostu rżnięcia.

Więc jestem ciekaw - czy tak po prostu jest, czy może źle szukam, albo źle komunikuję? Bo gdy mówię, że chodzi mi w zasadzie tylko o lizanko, to często zawód widzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***

Wynika z tego ze nie jesteś zdolny do pełnego zaspokojenia kobiety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Fajny facet jesteś autor. Otwarty i wiesz czego pragniesz. Powiem szczerze, że pasuje mi twoja opowieść i kiedyś, kiedy byłam młodziutką kobietką;) uwielbiałam wsady językowe li tylko. Teraz z biegiem lat, i doświadczenia nie ukrywam, rozkoszuję się, kiedy mężczyzna pieści mnie między nogami i dokładnie jak mówisz, bez penetracji. Ale to wyższa szkoła wtajemniczenia tych, którzy po prostu kochają tego typu dotyk.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Rzecz jasna wsady pe/ni/so/we, a nie językowe. Chyba się podnieciłam z tego wszystkiego i pomieszały mi się zmysły.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Lizanko to można mieć nawet z koleżanką. Po to macie ten wspaniały Boży dar poniżej pępka by nas penetrować. Mi.ne.ta jest spoko, ale do całkowitego spełnienia potrzeba pie.prze.nia :) penetracja nawet bez orgazmu daje mi większą satysfakcję niż minetka. Ale to też trzeba mieć czym i wiedzieć jak 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusa

Lizanko, oczywiście -wystarcza jeśli grzyby chcesz mieć tylko na języku.

Poczytaj Kłykciny KOŃCZYSTE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Anusa napisał:

Lizanko, oczywiście -wystarcza jeśli grzyby chcesz mieć tylko na języku.

Poczytaj Kłykciny KOŃCZYSTE.

Uważnym trzeba być, ale ta odpowiedź jest średnio na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 minut temu, xolek43 napisał:

Uważnym trzeba być, ale ta odpowiedź jest średnio na temat.

Czego ty szukasz, na cyberseks kogoś? Porzygać się można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobiety, które satysfakcjonuje wyłącznie seks oralny, są podejrzewam, w zdecydowanej mniejszości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×