Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarneserce

Wierzycie w coś takiego jak miłość?

Polecane posty

Gość czarneserce

Według mnie takie coś nie istnieje, a nawet jeśliby istniało to nie jest przeznaczone każdemu.

A wy jak postrzegacie miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 minut temu, Gość czarneserce napisał:

Według mnie takie coś nie istnieje, a nawet jeśliby istniało to nie jest przeznaczone każdemu.x tez myśle ze nie wszystkim jest dane

A wy jak postrzegacie miłość?x

jestem dla ciebie potrzebuje ciebie oddaje ci siebie zalezy mi na tobie chce twojego szczescia mozesz ZAWSZE na mnie liczyc wyslucham ciebie pociesze rozwesele doradze pomoge kiedy trzeba to ochrzanie jestes moim numerem 1 obiektywnie najpiekniejsza istota ze wszystkimi wadami bo patrze na ciebie sercem nie chce mi sie pisac wiencej tak to widze ja

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość czarneserce napisał:

Według mnie takie coś nie istnieje, a nawet jeśliby istniało to nie jest przeznaczone każdemu.

A wy jak postrzegacie miłość?

Kiedyś miłość istniała, w dzisiejszym świecie niestety już nie. Dzisiaj ludzie w większości to "Zombiaki" tzn. martwe dusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Arystoteles napisał:

wg mnie nie ma czegoś takiego jak miłość, i o ile  gosc jest w stanie sie zakochac NA AMEN w kobiecie, tak kobieta absolutnie nie jest w stanie tego odwzajemnić, nie i koniec

Jest coś na tak w twoim życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

nie ma zawsze jest to tylko prymitywny poped polaczony z kalkulacjami czy to ma jakikolwiek sens i czy czlowiek nie laduje  sie w jakies patologiczne bagno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Coś czego pragnę na równi ze zdrowiem, rodziną i realizacją marzeń. Jest tak samo potrzebna jak jedzenie, sen czy wolność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×