Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika

Polip macicy

Polecane posty

Gość Monika

Dzień dobry mam pytanie. Jestem po histeroskopi która miałam 20 czerwca . Plamienie trwało kilka dni później była przerwa i teraz znowu mam plamienie w 19 DC. Co może być przyczyną tego plamienia. ? 

 

Czy są tu dziewczyny które miały polipa na macicy i po jego usunięciu zaszly w ciążę? Jakie miałyście objawy polipa ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Objawów nie miałam. Wyszło podczas corocznego "przeglądu technicznego". Rok później byłam w ciąży, ale też wcześniej jakoś szczególnie się nie starałam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Objawów nie miałam. Wyszło podczas corocznego "przeglądu technicznego". Rok później byłam w ciąży, ale też wcześniej jakoś szczególnie się nie starałam 🙂

Miałaś usunięty czy sam się zluszczyl? Ja mam plamienia ale nie wiem czy mam je wiązać z polipem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Monika napisał:

Miałaś usunięty czy sam się zluszczyl? Ja mam plamienia ale nie wiem czy mam je wiązać z polipem 

Nie złuszczył się. Lekarka uprzedzała, że najczęściej jednak trzeba usunąć podczas zabiegu. Nie pamiętam już jak było z plamieniami. Na pewno kilka dni po zabiegu, a potem jakoś normalnie okres dostałam, choć skąpy. Po miesiącu wszystko wróciło do normy.  Zawsze możesz dopytać lekarza 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×