Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szkoda słów

Zawaliłem chyba już nie ma czego ratować

Polecane posty

Gość ....@

Dziwię się trochę, że tak się płoszy jak trudne pytania, czy to nie dziwne? Gdyby ktoś mnie zapytał odpowiedziałabym prawdę. Chyba czegoś się boi, ukrywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

został rozpoznany 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.J.J

Ma nad czym myśleć, prawda myślisz, zdziwiony czy zadziwiony, ale napewno nie przestraszony. Może już śpi, nauczony jest  pewnie rano wstawać, ja też będę próbować zasnąć, jutro wybieram się rano do lekarza,ale czy wstane hmmm, moje serce mi  juz chyba pęka ,ani lekarz nie pomoże, dobranoc,zakochani i kochani,dobranoc autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.J.J

Rozpoznany ,chciałabym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ty go rozpoznalaś dziwnie piszesz tak pod niego albo jesteś nim albo się znacie znasz go jak masz na imię strzelasz konkretnymi odpowiedziami urlop,mundur,kolor auta piszesz o swoje miłości a może to on albo ty nim jesteś zwariować można ty wiesz kim on jest ty wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Poszłaś spać ale jutro podpytam cię o ten twój ból serca miłość tę twoją 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Wszyscy już poszli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham R

nic nie zawaliles ona teskni i chcialaby  wpasc w koncu w twoje ramiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Poszłaś spać ale jutro podpytam cię o ten twój ból serca miłość tę twoją 

Mnie serce nie boli tylko mam takotsubo bo on jest daleko a ja chce go tulic smyrac i przykryc kocykiem. Kocham patrzec w te oczy z dlugimi rzesami zawsze sciagam mu okulary najpierw sie oburzal teraz juz nie wierzga dotykam go w ramie a on juz gotowy i juz moge robic z nim co zechce wiec przyjedzie do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przyjedzie i usta beda mu drzec, ze stresu przewroci cukierniczke, ja podam mu kawe, a On niechcacy wyleje ja na spodnie, poczuje sie niezrecznie, przyjdzie mu do glowy ze teraz rodzina na pewno odrzuci jego kandydature, uciekajac do toalety zepsuje kontakt, bedzie chcial go naprawic i nagle spadnie a On nagle wykrzyczy: nigdy Cie nie chcialem, nigdy nie bedziesz moja zona, po co ja tu przyjechalem. Ja odpowiem: wlasnie podalam rosolek z kluskami Twoj ulubiony. A On na to: nie kocham Cie. Ja odpowiem: na drugie danie podam kurczaczka salateczke i ziemniaczki a potem na deser lody. Wymasuje Ci plecy i wycaluje Cie. A On na to ze smutnymi oczami: przeciez mozesz miec kazdego, przedstawiasz rodzinie takiego...

A ja poglaszcze go i dam 3 buziaki w policzek, On poczuje sie rozpalony i zlapie mnie za pupe grzecznie usiadzie przy stole w oczekiwaniu na deser. A potem wyjdziemy na deser ktory bedsie trwal cala noc ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Na drugi dzien czyli w niedziele zapoznam go z reszta rodziny. On powie ze boi sie a ja mu dam calusa. Pojedziemy i wchodzac do wielkiego domu potknie sie i zerwie zaslone. Okrecimy sie w nia obydwoje a On powie: ilu juz tu przyprowadzalas? Ilu mialas? Ru..l Cie ten Damian? Nigdy mnie nie chcialas wzielas sobie maskotke jaja sobie robisz. Ja na to: spokojnie, to tylko zaslonka. I tak miala isc do prania. On pojdzie pewnym krokiem macho i chcac zaimponowac iz swietnie gra w bilard uderzy w kule a Ona poszybuje prosto przez okno. Pobiegnie za nia krzyczac: mozesz byc tylko moja kolezanka, mozesz miec kazdego innego i tak mnie porzucisz z dzieckiem i w ogole. I rozplacze sie. A ja podejde przytule go i powiem: kocham Cie, pragne jak nikogo wczesniej chodz bedzie bardzo milo.

Po wyjsciu powie: gdzie teraz jedziesz do jakiegos Romea? Ja odpowiem: dawaj pychola i zacaluje go. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
9 godzin temu, Gość foczka napisał:

A może chodzi o to, że w realnym kontakcie trudniej odmówić spotkania niż przez tel.

Wcale nie. Tak samo łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A rodzina powie: no wreszcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kupilam nawet przytulny kocyk zeby go nim otulic w nocy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Potem sie zareczymy. Wybierze pierscionek z czarnym brylantem i powie: to odzwierciedla Twoj charakter. Ja na to: wyroznij sie jak w LA. Podoba mi sie. On: nie bede klekal i w ogole: zostaniesz moim..znaczy zona? Wzialem tez % bo stresuje mnie to. I przyjdzie chwila slubu ja bede przy oltarzu a On bedzie siedzial w samochodzie. Wyjde po niego a On powie: ja chyba nigdy sie nie ozenie. Ale powiedz w 88 wiosna spalas z tym facetem jak ja bylem nad morzem? Bylem tylko Twoja zabawka, ile kosztuje Twoja milosc malenka, przeciez wiem ze nigdy mnie nie kochalas. A ja na to: Misiu kocyk juz czeka i smyranie pleckow. Byles tylko Ty. Choc ze mna bedzie dobrze. I tymi smutnymi oczyma spojrzy i spyta: po co mnie kochasz? A ja powiem: zapragnelam Cie jak nikogo wczesniej. On: porzucisz mnie dla lepszego. Ja: machniesz mi dzis bebika. No chodz Kochanie. I bedzie happy end. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Potem zamieszkamy razem a on okameruje kazdy pokoj zeby miec podglad na to co robie. Bedzie uwaznie sie przygladal czy kogos zapraszam. Az nie wytrzyma wpadnie kiedys do domu i powie: k...spotykasz sie z kims, zdradzasz mnie wiedzialas ze tu sa kamery. Ilu ich masz? W weekendy Cie nie ma az 2 godziny! Gdzie wtedy jestes? Z kim? Odpowiedz.

A ja na to: Kochanie kupilam nowa bielizne chcesz popatrzec? 

On: dla kogo to kupilas? Kto Cie w tym oglada? Mow! 

Ja: daj calusa

On: nie mam ochoty

Ja: dotkne go w ramie, On zadrzy, rozmarzy sie i wiadomo jak to sie skonczy i szepne do uszka: Chce tylko Ciebie. I zacaluje go. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Takie to bedzie malzenstwoo. Trzeba wziac na to pigule z napisem: cierpliwosc i bedzie dobrze jak obiecalam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.J.J

Co to za Love story tutaj wyżej? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.J.J

Straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra dusza

Autorze, czy twoja wybranka serca ma jakieś zainteresowania? Jeśli tak, to napisz jakie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nieśmiałość ok na początku ale jakby mnie odrzucał tak jak ty piszesz to bym odeszła . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra dusza

Autorze, jesteś dostępny zawsze późno wieczorem. Jesteś lekarzem? To chyba nie problem napisać TAK albo NIE 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra dusza
16 minut temu, Gość Gosc napisał:

Właśnie bada moje palpitacje serca...hahahahha..dłoń niżej proszę,na tej krągłej piersi..hahaha

Kiedy ochłoniesz zajrzyj raz jeszcze na swój tekst.... Nikogo dobrego sobą nie reprezentujesz pisząc takie zdania. Czyżbyś potrafiła skupić się tylko na jednym? 😬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nieśmiałość ok na początku ale jakby mnie odrzucał tak jak ty piszesz to bym odeszła . 

Odchodze a on przychodzi splakany i steskniony to co ja Ci poradze. To niech przychodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.J.J

Mówiłam ze hormony im szaleją myślą tylko o jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Taka jest milosc a co wy mysleliscie? Ze on bedzie biegal z kwiatami i czekoladkami? Oni wszyscy tacy sa. Zawsze sa zazdrosci i wali im sie w glowach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Taka jest milosc a co wy mysleliscie? Ze on bedzie biegal z kwiatami i czekoladkami? Oni wszyscy tacy sa. Zawsze sa zazdrosci i wali im sie w glowach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
26 minut temu, Gość J.J.J napisał:

Mówiłam ze hormony im szaleją myślą tylko o jednym

Mlodym się roochac chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
26 minut temu, Gość J.J.J napisał:

Mówiłam ze hormony im szaleją myślą tylko o jednym

Mlodym się roochac chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.J.J

I czemu tak brzydko o tym mówisz, jak się kocha to ten sex jest wtedy taki cudowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×