Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pola

Praca pielęgniarka Wawa

Polecane posty

Gość Pola

Fajnie by było podzielić sie tutaj jakimiś opiniami o miejscu pracy, albo jak macie cynk gdzie najlepiej iść. Ja słyszałam np. Ze na wołoskiej płaca najlepiej, ale ze tam straszny mobbing. Prawda to? O praskim słyszałam ze prezes masakra i nie znosi pielęgniarek. Na szaserow słyszałam, ze jest nawet ok. Miałam propozycje do medicover szpital, ale opinie w internecie sa bardzo takie sobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażynka

W necie to wiesz... raczej trudno o pozytywne opinie. Jakoś tak sie przyjęło, że łatwiej jest pisac o kimś czy tam o czymś negatywnie niz w pozytywach. W temacie medicover to powiem ci, że pracuje u nich juz drugi rok i ok benefitów super nie ma, bo chociazby urlopów dodatkowo płatnych brak, ale jednak niedziele sa wolne, lokalizacja mi pasuje, do tego jest prywatna opieka medyczna i całkiem ok zespół. Nie ma gadania jeden na drugiego tylko wiesz - zawsze ktoś pomoże jak jest jakas awaryjna sytuacja. Jeśli masz propozycje mozna sprobowac. Na opinie bym nie patrzyła, zawsze najlepiej sprobowac samemu niz potem żałowac, ze sie odpuściło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola
Dnia 7.07.2019 o 22:21, Gość Grażynka napisał:

W necie to wiesz... raczej trudno o pozytywne opinie. Jakoś tak sie przyjęło, że łatwiej jest pisac o kimś czy tam o czymś negatywnie niz w pozytywach. W temacie medicover to powiem ci, że pracuje u nich juz drugi rok i ok benefitów super nie ma, bo chociazby urlopów dodatkowo płatnych brak, ale jednak niedziele sa wolne, lokalizacja mi pasuje, do tego jest prywatna opieka medyczna i całkiem ok zespół. Nie ma gadania jeden na drugiego tylko wiesz - zawsze ktoś pomoże jak jest jakas awaryjna sytuacja. Jeśli masz propozycje mozna sprobowac. Na opinie bym nie patrzyła, zawsze najlepiej sprobowac samemu niz potem żałowac, ze sie odpuściło

Fajnie, że odpisałaś. Ja zazwyczaj mało narzekam, musi być już naprawdę tragedia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażynka

Jeśli mało narzekasz to dobry zwiastun dla Ciebie :) Trzymam kciuki. Wszystko tak naprawde zalezy od Ciebie, a powiem Ci ze sto razy lepiej jest jednak pracowac w prywatnych placówkach typu właśnie medicover niz w panstwowych, gdzie jak wiadomo bardzo róznie traktuje sie pracownikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×