Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobieta

Jak często pijecie alkohol?

Polecane posty

Gość Kobieta

🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może raz na pół roku, przy większej okazji, lampka wina. Wódki i piwa nie piję wcale. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bardzo rzadko, bo nie lubię.  Raz na kilka tygodniu spróbuję czegoś podczas imprezy i nie dopijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ostatnio kieliszek wina na Boze Narodzenie 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ostatnio za często. Nie upijam się, ale przyzwyczaiłam się do piwka wieczorem 2-3 razy w tygodniu. Reakcja na stres i zmęczenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jih

W każdy weekend, co tydzień idziemy z mężem na jakaś imprezę, do znajomych, na miasto itd itp. Nie mamy dzieci, nasi znajomi tez nie i bawimy się, póki możemy ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
59 minut temu, Gość Gość napisał:

Ostatnio za często. Nie upijam się, ale przyzwyczaiłam się do piwka wieczorem 2-3 razy w tygodniu. Reakcja na stres i zmęczenie. 

Mam tak samo...poprawiam sobie w ten sposób humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Mam tak samo...poprawiam sobie w ten sposób humor

Ale z was pijaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ale z was pijaczki

Może. Niestety tyle z życia mi zostało przyjemności,że wieczorem wypije zimne piwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Może. Niestety tyle z życia mi zostało przyjemności,że wieczorem wypije zimne piwko

Buahahahahha. Najlepsze wytłumaczenie dla bycia menelicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Buahahahahha. Najlepsze wytłumaczenie dla bycia menelicą.

a ty jakie masz wytłumaczenie, na bycie wulgarną bułą? menelica zapija sie do nieprzytomnosci, pije bez umiaru, jest uzalezniona,.Ja nie mam takich problemow, nie pije duzo, a jedno piwko 2 razy w tygodniu to nie dramat :) Fakt, sprawia mi to przyjemnosc,ale kto pije chocby kawe,jesli jej nie lubi? wiem,ze moge sobie odpuscić,ale uwazam,ze moge sobie pozwolic, zwlaszcza,ze zadnych nalogow nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

a ty jakie masz wytłumaczenie, na bycie wulgarną bułą? menelica zapija sie do nieprzytomnosci, pije bez umiaru, jest uzalezniona,.Ja nie mam takich problemow, nie pije duzo, a jedno piwko 2 razy w tygodniu to nie dramat :) Fakt, sprawia mi to przyjemnosc,ale kto pije chocby kawe,jesli jej nie lubi? wiem,ze moge sobie odpuscić,ale uwazam,ze moge sobie pozwolic, zwlaszcza,ze zadnych nalogow nie mam

No chyba jednak masz jakieś nałogi. Alkoholicy zwykle nie widzą problemu i twierdzą że nie muszą tego robić ale chcą. I nie porównuj picia kawy do picia piwska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fgk

Jak jest ciepło to prawie codziennie piwo. Jedno na pół z mężem, w weekendy po jednym, dwa na głowę. W zimę czasem grzanca, ale rozcienczonego woda z dużą ilością przypraw. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

No chyba jednak masz jakieś nałogi. Alkoholicy zwykle nie widzą problemu i twierdzą że nie muszą tego robić ale chcą. I nie porównuj picia kawy do picia piwska.

No mam. Kawe 😄 musze wypić rano, bo inaczej jestem wściekła caly dzien. Picie piwska... kto czasem nie wypije alkoholu? Ok. Mój maz nie pije wcale..Ale picie jednego piwa w weekend chyba nie można nazwać nalogiem? Nikt nie musi pić alkoholu, a wielu ma na niego ochotę w weekend , czy wszyscy są alkoholikami? Ja nie mam problemu z tym jak nie wypije. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Zbyt rzadko. Czasem by mi sie przydal drink by odprezyc umysl i cialo po ciezkim dniu. 

Z dwojka dzieci to niestety zdarza mi sie lampka wina lub szampana co kilka miesiecy. 

Swoja droga jak czytam te komentarze to dochodze do wniosku, ze cos z ludzmi nie tak. Serio uwazacie, ze jak ktos dwa, trzy razy w tygodniu napije sie piwa to jest alkoholikiem? Serio? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Ags napisał:

Zbyt rzadko. Czasem by mi sie przydal drink by odprezyc umysl i cialo po ciezkim dniu. 

Z dwojka dzieci to niestety zdarza mi sie lampka wina lub szampana co kilka miesiecy. 

Swoja droga jak czytam te komentarze to dochodze do wniosku, ze cos z ludzmi nie tak. Serio uwazacie, ze jak ktos dwa, trzy razy w tygodniu napije sie piwa to jest alkoholikiem? Serio? 

Tutaj ze skrajności w skrajność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoto
44 minuty temu, Gość Gość napisał:

Buahahahahha. Najlepsze wytłumaczenie dla bycia menelicą.

Pogięło cię?Alkohol jest dla ludzi.Nikt nie mówi o upijaniy się.Mnie w.ku.rwia,że mój mąż jest abstynentem.Lubie wieczorem w sobotę wypić piwo gdy dzieci śpią ,ale u niego to nie do pomyślenia.Bo alkohol i diabeł to pokusy zła.Także piję sama gdy on bierze prysznic😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Złoto, wierze, ze Twoj maz jest cudownym czlowiekiem i ma niezliczona ilosc zalet ale moze wytlumacz mu, ze fanatyzm jest gorszy od faszyzmu.:) Wypijanie piwka gdy maz pod prysznicem jest niezdrowe, chyba, ze bierze dluuuugie prysznice. 🙂

Masz do niego cierpliwosc. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaaaaaa

na sylwestra tylko. Jak sie ma dzieci to się nie pije i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

na kafe są same abstynentki co piją pól kieliszka wina raz w roku xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Co niedziele wino do obiadu (butelke najczesciej "wykanczamy" w tygodniu w ktorys dzien do kolacji) w sobote wieczorem jak nie wychodzimy to zazwyczaj robie sobie drinka, maz wypije male piwo (0,25ml) albo dwa.... Czasami w tygodniu w pracy do obiadu tez lampke wina wypije 😉 

Ciesze sie ze mieszkam w kraju w ktorym istenieje "kultura" picia alkoholu i w ktorym osoba pijaca alkohol w malych ilosciach nie jest uwazana za alkoholika 🙂 Polska to pod tym wzgledem naprawde zascianek swiata... 😮 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Buahahahahha. Najlepsze wytłumaczenie dla bycia menelicą.

Ty chyba nie znasz znaczenia słowa menelica, ...ko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość kaskaaaaaa napisał:

na sylwestra tylko. Jak sie ma dzieci to się nie pije i tyle w temacie.

A w sylwestra nie masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

statnio za często. Nie upijam się, ale przyzwyczaiłam się do piwka wieczorem 2-3 razy w tygodniu. Reakcja na stres i zmęczenie. 

Witaj w klubie. Ja 3- 4 razy w tygodniu 1 piwko dziennie, nie upijam sie juz od kilku lat, ale to piwo po prostu daje mi taka chwile luzu... boje sie czy bede umiala to przerwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×