Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 9393

Dlaczego faceci mówią że nie lubią materialistek

Polecane posty

Gość 9393

A paradoksalnie szukają sobie żon z najbardziej materialistycznych państw jak Europa wschodnia i azja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oks

bo ogólnie wnerwiające jest to żeby dokarmiać pasożyta kobiecego i jeszcze uchodzić za wykorzystującego ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie spotkalem sie z gosciem ktory szukalby laski z azji czy u sowietów..

i nikt z nas nie jest materialista, kobieta wystarczy ze pracuje gdziekolwiek i tyle

poza tym jak ma wyglad, to taka laska moze wszystko i kazdy facet bedzie za nią latał, niezaleznie od tego czym sie zajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oks
2 minuty temu, Argen napisał:

Kryteria wyboru są inne. Kobiety z tych rejonów świata:- nadają się na żony- potrafią się zająć domem i dziećmi- ogólnie są fajne i miłe

dobra dobra juz nie reklamuj tak kobiet, jakby byly takie fajne to by bylo fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A kto szuka? Brzydki Janusz pod 50 który nie ma nic w życiu do roboty? Ale przegrywy męskie tu piszą masakra 🤣 jeszcze chyba nie czytałam nic ciekawego od mężczyzn z kafe. Same präwiki i mentalne dno oglądajace anime 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9494

A jakby się trafiła jakaś ładna miła ulegla polka która kocha dzieci i lubi pracować w domu gotować sprzątać to byście jej pozwolili nie pracować czy raczej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9494

Polki też przecież umieją się zająć domem i dziećmi, są mile dla facetów, tylko może gdzieś na wsiach a nie w warszawach gdzie feminazizm przezarl mozgi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9393
Przed chwilą, Arystoteles napisał:

zeby miec dzisiaj fajna kobiete to trzeba miec sporo kasy, i taka jest prawda

A co to dla Ciebie jest fajna ? Bo myślę że fajna to taka ,która kocha dba , szanuje faceta chce mieć z nim dzieci a nie szuka tylko bolca I bankomatu , co innego laska która chce się bawić za hajs faceta a co innego która wychowuje w domu dziecko,.zajmuje się domem i mężem i o niego dba także emocjonalnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oks
1 minutę temu, Gość 9494 napisał:

Polki też przecież umieją się zająć domem i dziećmi, są mile dla facetów

obłudna mantra wskazująca że niby kobieta wiele daje, żadnemu prawiczkowi nie jest potrzebne zajmowanie sie domem, dziecmi i uśmiechy kobiece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eden
1 minutę temu, Gość oks napisał:

obłudna mantra wskazująca że niby kobieta wiele daje, żadnemu prawiczkowi nie jest potrzebne zajmowanie sie domem, dziecmi i uśmiechy kobiece

Prawiczkowi który wygląda jak flak i ma mentalność flaka nie, facetowi już tak który szuka kobiecej kobiety 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość 9393 napisał:

A co to dla Ciebie jest fajna ? Bo myślę że fajna to taka ,która kocha dba , szanuje faceta chce mieć z nim dzieci a nie szuka tylko bolca I bankomatu , co innego laska która chce się bawić za hajs faceta a co innego która wychowuje w domu dziecko,.zajmuje się domem i mężem i o niego dba także emocjonalnie 

to takie kobiety jeszcze istnieją? bez jaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9393
Przed chwilą, Arystoteles napisał:

to takie kobiety jeszcze istnieją? bez jaj 🙂

Myślę że istnieją, pewnie dużo takich na zabitych dechami wsiach małych miastach, im większe miasto tym ciążęj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oks
4 minuty temu, Gość oks napisał:

obłudna mantra wskazująca że niby kobieta wiele daje, żadnemu prawiczkowi nie jest potrzebne zajmowanie sie domem, dziecmi i uśmiechy kobiece

i też budowanie domu nastepnego żeby baba sie krzątala codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oks
2 minuty temu, Gość Eden napisał:

Prawiczkowi który wygląda jak flak i ma mentalność flaka nie, facetowi już tak który szuka kobiecej kobiety 

takiemu jak tobie facetowi - wolowi zaprzegowemu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość 9393 napisał:

Myślę że istnieją, pewnie dużo takich na zabitych dechami wsiach małych miastach, im większe miasto tym ciążęj

no cóż, poki nie poznam, to nie uwierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oks
14 minut temu, Gość Gość napisał:

A kto szuka? Brzydki Janusz pod 50 który nie ma nic w życiu do roboty? Ale przegrywy męskie tu piszą masakra 🤣 jeszcze chyba nie czytałam nic ciekawego od mężczyzn z kafe. Same präwiki i mentalne dno oglądajace anime 

to wypiertalaj korfo do kreatywnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eden
Przed chwilą, Gość oks napisał:

i też budowanie domu nastepnego żeby baba sie krzątala codziennie

To zyj w piwnicy i się przestań dowalac do normalnych facetów i kobiet , mieszkaj w piwnicy i wal dmuchana lale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gofć
5 minut temu, Gość Eden napisał:

Prawiczkowi który wygląda jak flak i ma mentalność flaka nie, facetowi już tak który szuka kobiecej kobiety 

zapierdzielcowi domowemu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oks
1 minutę temu, Gość Eden napisał:

To zyj w piwnicy i się przestań dowalac do normalnych facetów i kobiet , mieszkaj w piwnicy i wal dmuchana lale

ryj korfo glupia piwnice to masz w mozgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 83839
3 minuty temu, Arystoteles napisał:

no cóż, poki nie poznam, to nie uwierzę

Zle szukasz , jeśli sam jesteś normalny to pewnie znajdzie też się fajna kobieta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oks
3 minuty temu, Gość Eden napisał:

i wal dmuchana lale

nie nakazuj mi, czy se kupie czy nie to moja sprawa wiec wara jak nie masz co napisac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 83838
Przed chwilą, Gość oks napisał:

nie nakazuj mi, czy se kupie czy nie to moja sprawa wiec wara jak nie masz co napisac:D

Zamkmij się już nudny piwniczaku bez żadnych perspektyw na kobietę, usiądzie taki smętny melepeta i mędrkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8383

Prawda jest taka że byle jaka kobieta znajdzie faceta, A jak piękna i się umie dobrze podlizac to znajdzie nawet 10 facetów,których by ja utrzymało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci
27 minut temu, Argen napisał:

Kryteria wyboru są inne. Kobiety z tych rejonów świata:

- nadają się na żony

- potrafią się zająć domem i dziećmi

- ogólnie są fajne i miłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość 83839 napisał:

Zle szukasz , jeśli sam jesteś normalny to pewnie znajdzie też się fajna kobieta 

czy myslisz,ze jak do 31 roku zycia mi sie nie znalazla to nagle znajdzie? blagam Cie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oks
5 minut temu, Gość 83838 napisał:

Zamkmij się już nudny piwniczaku bez żadnych perspektyw na kobietę, usiądzie taki smętny melepeta i mędrkuje

dobra wes sie juz nie produkuj ze jak prawiczek tzn to i tamto bo gowno wiesz, sama jestes zarazą, a mnie znasz tyle co twoje widzimisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 minut temu, Gość 9393 napisał:

A paradoksalnie szukają sobie żon z najbardziej materialistycznych państw jak Europa wschodnia i azja 

Bo azjaci wschodni mają słodki wyraz twarzy, więc azjatki również. Mężczyźni lecą na to ponieważ mają takie uwarunkowania genetyczne. Słodki wyraz twarzy kojarzy się z młodością, a młodość świadczy o większej płodności. A plodność to większa szansa przekazania genów, a tym samym przedłuiżenia gatunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci
46 minut temu, Gość 9393 napisał:

Myślę że istnieją, pewnie dużo takich na zabitych dechami wsiach małych miastach, im większe miasto tym ciążęj

Błąd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci
46 minut temu, Gość 9393 napisał:

Myślę że istnieją, pewnie dużo takich na zabitych dechami wsiach małych miastach, im większe miasto tym ciążęj

Błąd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×