Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xolek43

Tatuaż w miejscu intymnym

Polecane posty

Pytanie z czystej ciekawości: jak wygląda robienie tatuaży w miejscach intymnych? 

Nie wyobrażam sobie rozebrania się i wystawienia swojego przyrodzenia do "dotykania" przez obcą osobę i do tego faceta. Przez kobietę, ale nie w celach erotycznych też. Ale to w sumie nie mój problem, bo nie chcę takich ozdób. 

Więc czysta ciekawość: jak to jest organizowane i jak wygląda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirmił

Moja żona rozkłada się przed ginekologiem, przed kosmetyczką która pomaga jej depilować cipę, więc czemu nie mogłaby tak samo leżeć w studio tatuażu? z tym że nas dziary akurat nie kręcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moja chce sobie zrobić kolczyka w cipce ale jakoś ja nie chce się zgodzić znając jej temperament skończyło by się to na nie tylko kolczyku chociaż z drugiej strony to może by coś nowego wnioslo do naszego związku wciąż nie wiem A ona coraz bardziej naciska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Powiem tak, tatuażyście to wszystko jedno gdzie dzierga. Jest jak fryzjer, jak kosmetyczka. Jak rumuńska lub bułgarska qrwa. Przyjmie każdego, kto zapłaci. Zrobi dziary we wskazanym miejscu, i następny(a) proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa

Różnie z tym bywa. Gdy byłam młodsza badanie u gina zwykle trwało dłużej niż teraz... ☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, xolek43 napisał:

Więc czysta ciekawość: jak to jest organizowane i jak wygląda? 

Zapewne kobieta/żona wspiera i trzyma za rękę, a tatuażystka za przyrodzenie i robi swoje. Płacą i wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorący

 Na pipce to nie, ale dyskretny, mały na pupie (oczywiście u kobiety) czemu nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dizi

na tyłku tatuaże są fajne pod warunkiem, że właśnie nie małe, tylko duże ( np smok czy coś w tym stylu na całym pośladku

robi naprawdę fajne wrażenie-widziałem u koleżanki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.07.2019 o 10:26, Gość Gorący napisał:

 Na pipce to nie, ale dyskretny, mały na pupie (oczywiście u kobiety) czemu nie? 😉

U panów na ramieniu jak najbardziej wskazany 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola z przedsxklla

Ja tylko rozlladam nogi przed ginekologiem i to zawsze w obecności mojego chłopaka i przed chłopakiem w łóżku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieszczoch
4 minuty temu, Gość Ola z przedsxklla napisał:

Ja tylko rozlladam nogi przed ginekologiem i to zawsze w obecności mojego chłopaka i przed chłopakiem w łóżku!

 Nigdy nie bzykałaś się ze złączonymi nogami ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola z przedsxklla
5 godzin temu, Gość Pieszczoch napisał:

 Nigdy nie bzykałaś się ze złączonymi nogami ? 🙂

Rozłożone nogi powodują że chłopak wchodzi do samego końca i czuję jego wytrysk w dnie cipki co jest bardziej rozkoszne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.07.2019 o 20:14, xolek43 napisał:

Pytanie z czystej ciekawości: jak wygląda robienie tatuaży w miejscach intymnych? 

Nie wyobrażam sobie rozebrania się i wystawienia swojego przyrodzenia do "dotykania" przez obcą osobę i do tego faceta. Przez kobietę, ale nie w celach erotycznych też. Ale to w sumie nie mój problem, bo nie chcę takich ozdób. 

Więc czysta ciekawość: jak to jest organizowane i jak wygląda? 

Do takich rzeczy trzeba mieć profesjonalne podejście "nieerotyczne". W nagości nie ma nic zdrożnego. Rozbieramy się do mycia, u lekarza, czasem w miejscach publicznych: saunach, na plażach naturystycznych, basenach. I tak samo to wgląda w salonie tatuażu, idziesz, zdejmujesz majtki i już. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość Pieszczoch napisał:

 

4 godziny temu, Kusza Myślivski napisał:

Do takich rzeczy trzeba mieć profesjonalne podejście "nieerotyczne". W nagości nie ma nic zdrożnego. Rozbieramy się do mycia, u lekarza, czasem w miejscach publicznych: saunach, na plażach naturystycznych, basenach. I tak samo to wgląda w salonie tatuażu, idziesz, zdejmujesz majtki i już. 

 

Koleżanka robiła przy cipce ale był przy niej jej chłopak. Chodziło głównie by to zrobił czysto i się nie poparło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×