Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Muffinka

Mam problem

Polecane posty

Gość Muffinka

Głupio mi o tym pisać już nie wiem co zrobić. Mój facet ciągle ma na mnie ochotę w ciągu dnia kiedy nie ma gdzie i nie ma jak. Ostatnio w trakcie gotowania wziął mnie od tyłu kiedy za drzwiami byli moi rodzice i trochę na niego nakrzyczalam. Ale nie o to chodzi. Kiedy już kładziemy się do łóżka i w końcu mamy czas dla siebie on zasypia. A ja cały dzień się nakrecam i chciałabym dać upust po całym dniu. Jasne zdarzają się numerki w ciągu dnia od 5-15min takie na szybko. Ale ja chyba oszaleje. Wczoraj tak na niego patrzyłam jak spał i miałam ochotę na niego wejść.... Oboje mamy ciężkie charaktery podejrzewam że skończyłoby się klutnia bo on nie znosi jak się go budzi help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Muffinka napisał:

Głupio mi o tym pisać już nie wiem co zrobić. Mój facet ciągle ma na mnie ochotę w ciągu dnia kiedy nie ma gdzie i nie ma jak. Ostatnio w trakcie gotowania wziął mnie od tyłu kiedy za drzwiami byli moi rodzice i trochę na niego nakrzyczalam. Ale nie o to chodzi. Kiedy już kładziemy się do łóżka i w końcu mamy czas dla siebie on zasypia. A ja cały dzień się nakrecam i chciałabym dać upust po całym dniu. Jasne zdarzają się numerki w ciągu dnia od 5-15min takie na szybko. Ale ja chyba oszaleje. Wczoraj tak na niego patrzyłam jak spał i miałam ochotę na niego wejść.... Oboje mamy ciężkie charaktery podejrzewam że skończyłoby się klutnia bo on nie znosi jak się go budzi help

Też mi wielki problem. W zeszłym miesiącu po grillowaniu i trinkowaniu kolegę zmorzył sen. Też byłem wypity ale nie tak jak on, obudziłem się jak jego ukochana żonka już siedziała na mnie a ja byłem w niej :D Powiedziała tylko ze już od dawna miała na mnie ochotę, dojechała do końca i zeszła :D Problem w tym że teraz na trzeźwo ona chce to powtórzyć,  z jednej strony chciałbym po trzeźwemu ją zerżnąć, z drugiej strony to żona dobrego kolegi. Co wy byście zrobili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muffinka

Ty nie miałeś obiekcji, a mój men zacząłby awanturę a knebla nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsza

@ Gość - podaj mail. chętnie z Tobą porozmawiam

Ewa 39 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Muffinka napisał:

Ty nie miałeś obiekcji, a mój men zacząłby awanturę a knebla nie mam

 Czy nie miałem obiekcji? Ona postawiła mnie przed faktem dokonanym. Na mój knebel dziewczyny nie narzekają :D Pewnie dlatego domaga się bisowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muffinka
6 minut temu, Gość Gość napisał:

 Czy nie miałem obiekcji? Ona postawiła mnie przed faktem dokonanym. Na mój knebel dziewczyny nie narzekają 😄 Pewnie dlatego domaga się bisowania 😄

Dobra, tylko co to ma wspólnego ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Muffinka napisał:

Dobra, tylko co to ma wspólnego ze mną?

 Pokazania ci że są faceci których nawet na śpiocha można wziąć :D ... i że mogłaś na niego wejść ... wziąć to co ci się należy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wprowadź embargo na seks między 8:00 a 20:00..., może pomoże... 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muffinka
13 minut temu, Gość Gość napisał:

 Pokazania ci że są faceci których nawet na śpiocha można wziąć 😄 ... i że mogłaś na niego wejść ... wziąć to co ci się należy 😉

Tylko że to na 90% skończyłoby się klutnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muffinka
15 minut temu, jbsg napisał:

Wprowadź embargo na seks między 8:00 a 20:00..., może pomoże... 🙂 

Chyba tak zrobię, oby to się nie obróciło przeciwko mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.07.2019 o 10:54, Gość starsza napisał:

@ Gość - podaj mail. chętnie z Tobą porozmawiam

Ewa 39 lat

Dzastarafal@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Stringi meskie napisał:

Dzastarafal@gmail.com

post z 2019 roku a mamy obecnie 2021 - pewnie już rozwiązała swój problem. Odkopałeś stary post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, ddt60 napisał:

post z 2019 roku a mamy obecnie 2021 - pewnie już rozwiązała swój problem. Odkopałeś stary post

Właśnie nie dopiero teraz napisałem i szukam porady 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×